Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwiat lawendy

Samotne mieszkanie czy to dobry pomysł

Polecane posty

Gość Kwiat lawendy

Mam 30 lat. Postanowiłam kupić nieduże mieszkanie 2 pokojowe w sumie dałam już zaliczkę czekam aż podpiszemy ostateczną umowę. Jestem obecnie sama bo tak wyszło. Mam stałą pracę przyjaciół znajomych rodzinę itp. Niektórzy krytykują po co kupuje skoro jestem sama przecież mieszkam z rodzicami. No ale ja mam dość mieszkania w bloku z rodzicami i siostra w 40 m kw gdzie nawet swojego pokoju nie mam. Jestem zaradna życiowo i te 34 m które będę mieć to luksus przynajmniej dla mnie. Nikt nie rozumie że przecież sytuacja zawsze może się zmienić poza tym chodzi mi głównie o swobodę i spokój bo mam stresowa pracę. Czy są jacyś samotni single kobiety i mężczyźni co mieszkacie sami i uważacie to za plus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dziwne pytanie, oczywiście, że mieszkanie samemu jest na plus, ja uwielbiam mieszkać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jak można w wieku 30 lat mieszkać z rodzicami i zgaduję że z siostrą w jednym pokoju? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami będziesz być może czuć się samotna, ale ogólnie to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyle
@ gość dziś Jak? A srak! Można i w wieku lat 40, można i do śmierci. Różnie w życiu bywa. Czasem okoliczności są od nas niezależne i choćbyśmy się zestali to nic nie jesteśmy w stanie zmienić w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś jednak kupić to mieszkanie. Gdybyś czuła sie w nim nieswojo, to wystarczy że wynajmiesz komuś pokój, sama zamieszkasz w kuchni. I od razu poczujesz sie jak w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Kup to mieszkanie. Zobaczysz jaki to Liz psychiczny. Poczujesz sie niezalezna. W razie gdybys czula sie samotna, moze siostra moglaby mieszkac z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luz psychiczny? Niektórzy z was to muszą chyba bardzo nienawidzić swoich rodziców. Co oni za zło wam wyrządzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokacja, do modnego ostatnio tematu z cyklu "mieszkanie z rodzicami w wieku 30/40 lat, co myslicie?" kto by chcial mieszkasz w jednym pokoju z siostra majac 30 lat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z siostrą, mamą i ciotkami - wymieniają sie chlamydiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×