Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Używane ubranka dla noworodka

Polecane posty

Gość gość

Czy kupilybyscie na olx? Ja się zastanawiam... wyglądają całkiem ładnie ale jakoś mam opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby czemu opory? Wypierzesz, wyprasujesz i będzie. Ja kupiłam używane i miałam na co dzień, plus kilka nowych rzeczy na wyjścia. Córka strasznie ulewała, więc ciągle musiałam ją przebierać i prac ubrania. Takich używanych, kupionych za grosze nie było mi szkoda, że się zniszczą. Poza tym dzieci strasznie szybko wyrastają. Nakupisz nowych ubranek i niektórych nawet nie zdążysz dziecku ubrać. Przecież to jest po jakimś innym niemowlaku, a nie po bezdomnym. Brzydzisz się innych dzieci? Bakterie giną podczas prania i prasowania. Dziecko nie ma prawa niczym się zarazić, ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cala wyprawke zrobilam na olx i na ciuchach. Na wage ciuszki dla dzieci kosztuja doslownie grosze! Za 22 zl, kupilam 15 sztuk, a ubranka jak nowe. Z perspektywy czasu i tego jakie ciuszki kupilam na ciuchach, to olx jest nieoplacalne. Wejdz sobie na allegro i poszukaj zestawow dla dzieci, cena takiego zestawu ( kilkudziesieciu sztuk ) siega 300-400zl. Chodzac i szukajac samemu, taki zestaw masz za 50zl. Oczywiscie czeba znalezc albo ciucholand na wage, albo taki gdzie raz w tyg wymieniaja caly towar i sztuka kosztuje 1- 2 zl. Takie malutkich ubranek multum. Za jakies 300 zlmam ubranka do pol roku, a wiekszych tez dosc sporo, ale jeszcze nie wszystkie. Chociaz z tym co mam do roku dalabym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkupilam od szwagierki w stanie idealnym. Potem z olx z mojego miasta odkupilam wieksze tez w idealnym stanie. Oczywiscie jeszcze przed kupnem moglam obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupiłabym, w sklepie za grosze można nowe kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na OLX tylko z odbiorem osobistym, no chyba że jakieś wyjątkowo ładne i praktyczne, a okazyjna cena. Mam dużo ciucholandów w mieście i też wybieram za grosze, a te dla noworodka są chyba w największej ilości, mamy kupują więcej niż trzeba a dziecko momentalnie wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam trochę nowych i paczkę używanych z olx. Tylko upralam w wysokiej temperaturze i uprasowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonalyscie mnie ;) odbiór osobisty i na dodatek będę mogła sobie wybrać które mi pasują. Córce kupiłam wszystko nowe wydalam fortunę . Córka bardzo ulewala i długo bo do 7 mśc?? Ciekawe jak teraz będzie. A w jakiej temp. Prac? 60 wystarczy? Bo 90 to chyba nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kilka razy na olx kupiłam ale to same niewypały i w dodatku drogie. Niby stan bardzo dobry,a plamy na ubraniach. Koniec końców wolałabym lumpa,bo tam możesz przynajmniej na żywo zobaczyć i ocenić. Sama kupuje w sklepie,nie dlatego,że się brzydze czy coś ale ja nie mam nosa do tego i czasu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kupiłabym używanych. Przecież dziecom ulewa się, sikają, nie rzadko i kupka zdarzy się jak gdzieś bokiem wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pralam dwa razy, najpierw w zywklym proszku., wyschlo polezalo ze 2-4 tyg i w proszku dla dzieci. W temp 40. Zelazko wyparzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja okupuje ciucholandy i nie rozczulam sie nad każda plamka. Na wyjście kupuje nowe i oczywiście buty tez nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wyprzedazach mozna kupic tak tanio i nowe, po co uzywane kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w rodzinie oddajemy sobie za darmo, moja siostra ma 2 chłopców w wieku 2 lata i pól roku, męża kuzynka ma synka 2 letniego i córcię 4 miesiące. Dostałam od nich całą wyprawkę, za co jestem im bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tylko w lumpach, nowe ma tylko te które dostał od babci i reszty rodziny. Biorąc pod uwagę ile tego schodzi, pranie non stop.. szkoda kasy. Jak podrośnie to będę inwestować. A tymczasem w lumpeksie za grosze prawie nowe lub nowe piękne ubranka i od Ralpha laurena i z firmy newbie która uwielbiam a w kapp ahl ceny wysokie. 100% bawełna i naprawdę świetny stan. Dodam, ze nie cierpię pstrokatych ubrań w jakieś słoniki czy cokolwiek, znalazłam mnóstwo w spokojnych, pastelowych kolorach, można powiedzieć "na czasie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cała wyprawke dla syna kupiłam nową i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie inaczej. W 60 stopniach nie możesz prac bo zniszczysz ubrania. Musisz prasować. Ale kupowanie uzywanej bielizny jest obrzydliwe. Rozumiem jakiś kombinezon ale body? Spiochy? Kaftaniki? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dna takiego malca kupiłam nowe. Po roku kupowałam używane. Prałam w 40° najpierw w naszym proszku potem w dzieciecym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Na olx to nie ma sensu kupować od nie wiadomo kogo i jakie. Najlepiej kupić w internetowym second handzie, np. na stronie https://odstawieni.pl. Przynajmniej wiesz, co kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.02.2018 o 22:32, Gość gość napisał:

Ja okupuje ciucholandy i nie rozczulam sie nad każda plamka. Na wyjście kupuje nowe i oczywiście buty tez nowe.

Typowy cebulak. W domu dziecko jak lump a do biedronki na zakupy najlepiej w garniturze 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie kupuję dziecku używanych rzeczy . Czuję odrazę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli

Kupywalam nowe głównie na promocjach, były tańsze niż w lumpeksie albo w bardzo zbliżonej cenie, zamówiłam też paczkę ciuchów używanych z allegro niestety były przesmrodzone papierosami , z niektórych nie dało się doprać i wywietrzyć tego smrodu i nie założyłam ich dziecku , z niektórych ns szczęście zeszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Przecież jak kupisz nowe to też nie wiadomo, co na nich jest - resztki barwników, konserwantów, środków przeciw pleśni, bakterii. I tak trzeba te ubranka porządnie wyprać i wyprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie używanych ubranek... Mój piękny różowiutki noworodek miałby nosić ubranka3po obcym dziecku. Takie, ktore niejednokrotnie były zarzygane, zasrane i cholera wie co się z nimi działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

Większość ubrań mam używanych, zaraz urodzę drugie dziecko i wszstkie ubrania będą po starszej siostrze i z secon handów.
Po co przepłacać? Wiele tych ciuchów jest w stanie idealnym. Wolę zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na fajne zabawki, pieluszki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

większość ubrań dla dziecka* trochę nowych kupiłam na wyprzedażach, część to prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooo

Cala moja wyprawka po kims, potem natychmiast poszla dalej.Moje dziecko ma 2 lata i nic mu nie kupuję, wszystko dostaję od znajomych ( czasem w lumpie dokupuię), ubrane jest pieknie. Jak tylko znosi, oddaje albo kolezankom z dziecmi albo   w roznych zbiórkach. Sorry, ale w dzisiejszych czasach tylko prostak nie pojmuje pojecia ekologii."Bo moje dzicko musi byc wszytko nowe, stac mnie na to"-   typowe odezwanie nowobogackich. Jasne,ze czasem cos w sklepoie pzrykuje moja uwage, wtedy kupie, ale  to rzadkośc. Sa tez tacy, ktoryz maja fobie na punkcie uzywanej odziezy - jakby nie zdawali sobie sprawy, przez czyje i ile rąk takie nowe rzeczy pzrechodza, poza tym chyba nie jedza w restauracjach ( uzywane sztuce i talerze, nie lataja samolotami, nie jezdza pociagami itd, nie chodza do kina i teatry ( fotele, na ktorych ktos trzymal głowe , o hotelach nie juz nie mowię - a to przecie o wiele bardziej obrzydliwe, jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Bardzo dobra jest polska marka, tutaj jest jej adres www.facebook.com/bambarillomodadziecieca/  . Zdecydowanie jeżeli chodzi o odzież dziecięcą to dla mnie numer jeden. Mają oni antyalergiczne materiały. Mogą one być dla wielu osób przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kupowałam na OLX, ale dostałam kilka kartonów od znajomych. Nie miałam żadnych oporów, ale wiadomo, że wszystko poszło do prania i prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za miesiąc rodzi mi się synek i z przyczyn losowych nie jestem w stanie kupić wszystkich potrzebnych rzeczy. Jeżeli ktoś ma ubranka lub inne potrzebne rzeczy i może pomóc będę bardzo wdzięczna. Jestem w kropce i nie wiem co robić. Kontakt weronika25a@gmail.com Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×