Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie sa jacys porzadni mezczyzni ?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie szukac kogos podobnego do mnie ? wokol sami idioci, ktorzy mysla ze w mlodosci beda szalec a potem sobie znajda taka porzadna i dobra zone jak ja 🖐️ Co gorsza trafiaja sie tacy ktorzy po uprzedzeniach i zapewnieniach, ze sa uczciwi sa przeze mnie sprawdzani i gdy okazuje sie ze klamia, nawet nie przeprosza tylko jeszcze maja tupet mi powiedziec cos w stylu ''jak smialas mnie sprawdzic'',, albo 'i co z tego,nara' zadnego przepraszam, nic. Aktorzy od 7 bolesci, niechciani ktorzy szukaja szansy w ten sposob , tylko po co , skoro wyda sie szybciej niz pozniej. Chcialabym osobe madra, pokorna, uczciwa,wierna, wyrozumiala i bez zaburzen psychicznych, zdolna do milosci :) Czy tacy ludzie jeszcze istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym się trafiają, więc wychodzi na to, że istnieją i wyobraź sobie, że te osoby wcale jakoś specjalnie nie musiały ich szukać ani stawać na rzęsach. Jak im się to udało, to niestety nie wiem. I raczej nie dane mi będzie się dowiedzieć :P Nie wiem, gdzie się chowają. Pewnie nigdzie, tylko pisane ci jest trafianie na idiotów wszelkiej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne :( Zebym jeszcze wiedziala co jest ze mna nie tak, ze przyciagam takich typow. Chociaz znam tez ludzi ktorzy pozornie sa dobrze wychowani, poukladani, grzeczni a to diably. Moze mam za duze wymagania, ale na pewno ich nie znize. Ja nie z tych ktore leca na pieniadze czy wyglad, chociaz wyglad jest jednak troche wazny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach znalezienie kogos porzadnego graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ja wiem gdzie są już mówię yyyyyyyyyy kurcze chwilka yyyyyyyyy zapomniałem nie ma takich na tych forach same Diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj juz tak jest kobieta sama stwierdza z ma duze wymagania i woli byc sama wiec co marudzisz flądro? Widac za brzydkim paszczurem jestes do tych do ktorych startujesz proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Troll strollował trolla. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci porządni i inteligentni już wiedzą że związki są tylko dla tych co lubią sporty ekstremalne o dużym ryzyku śmierci lub kalectwa a więc MGTOW! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy "porzadni" faceci jak autorka - z typowym narcyzmem rozmijajacym sie z prawda i przynajmniej jedna silna obsesja widoczna na pierwszy rzut oka; to bardzo czesto na oddziale zamknietym poddawani sa leczeniu psychiatrycznemu po jakims wyrazniej zaakcentowanym epizodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn jacy to ci porzadni a jacy nieporzadni. Po prostu tka jest ze najwieksze s****wa lgna do tych dobrych bo dobrac kojarzy sie ze slaboscia, brakiem odwetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
Kobiety nie chcą porządnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny zły i brzydki
Biorą takich z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×