Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matyldka675

Czy mogę zajść w ciążę po krótkim stosunku?

Polecane posty

To trwało dosłownie minute, ale bez gumki, a mój chłopak już doszedł...ale ja nie doszłam, czy mogę zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taj, oczywiście, ze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy to takie pewne, jak tak szybko doszedł to pewnie to wasze początki, baba od wychowania mówiła, że zawsze trzeba się zabezpieczać ale tak na początku to się chyba nie zachodzi, o dziecko trzeba się starać nawet pół roku nieraz uprawiając seks co tydzień więc dla mnie to wątpliwe abyś była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty, przecież ciążę są wyłącznie ze stosunków trwających więcej niż 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale tak na początku to się chyba nie zachodzi, " buahahahahha jakie te panny teraz durne są. Poczęcie tylko po pól roku i po 23 minutach współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość ,że się zadajesz chłopakiem co ma przedwczesny wytrysk i robisz za lalę dmuchaną, bo o jakiejkolwiek satysfakcji ze współżycia mówić nie możesz, to jeszcze się nie zabezpieczasz.Głupota trwałą minutę, konsekwencje moga trwać całe życia, czy warto tak bezmyślnie tyłek wypinać?Sama sobie odpowiedz. Jesteś panną do ćwiczeń, na Tobie się gość uczy wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie bój w ciąży nie będziesz. Jak Ty nie doszlas to niby jak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnemarzeniaPL
na przyszłość... lepiej się zabezpieczyć nawet jeżeli to ma trwać minutę niż później się martwić o tego typu rzeczy. (jeżeli się oczywiście nie chce zajść w ciążę) Zapraszamy: https://nocnemarzenia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×