Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 10

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry rodzinko GF :-) Czytam Was codziennie nie pamiętam kto to napisał, że dzień bez forum jest dniem straconym, też tak uważam. Rzadziej tu piszę, ale bez przerwy zaglądam tutaj. Podziwiam Was, że zawsze jesteście na posterunku tzn w tym miejscu, pomimo pracy, obowiązków znajdujecie czas aby się odezwać i napisać. Dziękuję, że o mnie pamiętacie to stale motywuje mnie, aby chociaż na krótko z Wami tu być. Dziękuję również za wszystkie śmieszne obrazki, ciekawe klipy z piękną muzyką, zachwycające streszczenia GF, KPA, niebanalne komentarze do filmów. Dostarczacie mi mnóstwo rozrywki Najwyższej jakości, zdecydowanie dużo lepszej, niż mozna zobaczyć w telewizji. Pewnie się powtórzę po raz kolejny, ale na pewno nie ostatni. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE!!! Pozdrawiam Wszystkich bardzo, bardzo serdecznie. Beatris.

Gość Pani KO
Dzień dobry! Aa :) Kasiu :) Beatris :) (Nareszcie! ;) ) > Barnaby dzięki za informację o emisji dokumentu o Turcji. Oglądałam go wcześniej. Nawy miast Mardin i Diyarbakir, wiadomo BBO ;) Kasiu, Wyspałaś się? ;) ;) Dzięki pilnowanie porządku na forum :) :) 🌼 Beatris! :) Dobrze cię widzieć! Najważniejsze, że się odezwałaś i Wiemy co u Ciebie :) Pozdrawiam serdecznie z uśmiechem! :) :) > Pies i ... "http://animalsy.pl/upload/4b597b67f5c5789f993dfcd49c78540b7982.png > Pies i ... "http://www.mupi.pl/media/aeed1eea809bf158b59652ce2bcef1fd2374cae9.jpg > A co robią koty? "http://lolcats.pl/upload/0e4f448b-5121-432a-929a-77a7a1cd9e16.jpg > Miłego dnia! Uśmiechamy się! :D

Dzień dobry Michałku! "http://www.mupi.pl/media/12e5d789b0cf7ba1ec7a9e31102c4ba77e624df1.gif > To chyba jest śmieszne? ;) ;) "http://2.bp.blogspot.com/-P6DrvAewLw4/VnJ88nsmr5I/AAAAAAAAMKo/OIcXNJiPCZc/w1200-h630-p-k-no-nu/blondynka%2Bkawa%25C5%2582y.jpg > Wesołego dnia! Pozdrawiam gorąco Cię ! U mnie pada śnieg! :D P. ..... pa pa!

Gość Elfik_
Dzień dobry :). Witam Wszystkich na GF 10 ;) Kasiu Beatris Aa KO

Gość Elfik_
GRA ;) Dziękuję za fajne klipy z Cesurem i Sühan ;) Kasiu :) Pierwszy wpis o godz. 5:36 ło matko, podziwiam, ja takim skowronkiem nie jestem ;) Dziękuję za tango z Mustafą :). Aa ;) Uroczy słonik na powitanie tygodnia :) Beatris ;) Witaj! ;). Miło, że nadal jesteś z nami. Dziękuję za pozdrowienia 🌼. KO :) Dzięki za info co u psiaków i kotów :). Pies i … maluszek przy oknie – rozczulające ;). Michał ;) Dziś poniedziałek – pamiętamy i kciuki na nowo trzymamy ;) Basiu ;) ;) ;) Serdecznie pozdrawiamy Ciebie i Piotrusia 🌼. Pewnie teraz cały Swój czas poświęcasz Rodzinie. Dużo zdrówka dla Wszystkich.

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Nowy dzień, nowy tydzień, nowa strona! Same nowości! ;-) Pozdrawiam serdecznie! Miłego dnia! M. P. S. Witaj PaulinKO! :-D

Gość Elfik_
KO ;), naprawdę pada u Ciebie śnieg?? (Dopiero teraz to doczytałam). A u nas wiosna! Widziałam już kwitnące bazie, pączki na gałęziach bzu. W mojej donicy na balkonie coś mi wykiełkowało (parę sztuk) na wysokość 5-7 cm, a w piątek u koleżanki widziałam w wazonie żółte, kwitnące forsycje.

Gość Basia54
Dzień dobry Kasiu :), Beatris :), Aa :), KO :), Elfi :), Michale :), Barnaby z piękną Misią w pościeli :D, GRA :) i wszystkim, którzy tutaj zaglądają :). Melduję się w GF 10. Na trochę przepadłam bez uprzedzenia, ale na pewno domyślacie się gdzie byłam duchem i ciałem :). Czółka i paluszków Piotrusia na razie nie ośmielam się obcałowywać, bo są takie maleńkie i kruche. Na razie patrzę i nie mogę się napatrzeć :). Z GF jestem na bieżąco, zaraz się zabiorę do 135 odcinka, a KPA 48 postaram się nadrobić w ciągu tygodnia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :). PS. W tym bardzo długim klipie od GRA (dziękuję :) ) zatytułowanym - Engin Akyurek photo 2015 - jest też dużo zdjęć z 2016 roku (wesela i niektóre z fanami). Zgadzam się z Kasią i Elfikiem, że Engin najlepiej wygląda z krótkim, sądzę że kilkudniowym zarostem. Całkiem bez brody, gładko wygolony już mniej i z dużą brodą też mniej :D.

Witaj Aa:) Witaj Beatris:) Witaj Elfiku:) Witaj KO:) Witaj Michale:) Witaj Barnaby:) Aż się oczy śmieją jak widzi się te wszystkie słodkie zwierzaczki:). A jaka cudna jest ta parka obserwatorów przy oknie....:) Barnaby.Misia po prostu wie co dobre Ciepło...miękko...przytulnie...:) > U mnie ani to zima bo topnieją resztki śniegu ....ani to wiosna bo słoneczko zasłonięte jakimś szarym czymś...Eee tam.. Ale to tylko za oknem:) > Basiu:):):) > Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie.

Gość gość
Dzień Dobry wszystkim w nowym wątku. Jak popatrzy się na te wszystkie Wasze obrazki - od razu robi się weselej i zaczynamy z uśmiechem nowy tydzień ( znowu poniedziałek !!!! ). W nowym wątku ....zaczynamy wszystko od początku. Pozdrawiam wszystkich GRA Beatris - dobrze , że się odezwałaś. Ale dawno nie odzywały się - Mira, Stefa, Agnese ????

Elfi :) Rano padał śnieg, teraz jest +2, pochmurno, wiosny jeszcze nie widać, oj nie! :D Tobie zazdroszczę widoków i wiosennych klimatów ;) 🌼 ;) Do mnie też przyjdzie ta upragniona wiosna, tylko trochę później :D > Witaj Barnaby :) Dzięki Misi nie musisz sprzątać pościeli :D > Aa :D Wyobrażasz sobie spanie z takim przedszkolem! :D :D > Witaj Basu! :D Wiemy i rozumiemy, gdzie przepadłaś. Bardzo cieszy mnie Twój dobry nastrój! :) :) Jeszcze będziesz miała okazję na wycałowanie Piotrusia :) Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich! :) :) > Kasiu :) U mnie podobnie z pogodą, ale czekamy na wiosnę, musi przyjść ;)

Witaj GRA! :) Ponownie zbieramy się w nowym miejscu! Myślę, że pozostali też Nas odnajdą, na pewno czytają i odezwą się ;) ;)

M - Mechaniku ;) Mam prośbę o opinię. W wolniej chwili oczywiście, bo niedługo zacznę krzyczeć i kopać na widok jakiekolwiek samochodu! :O .... :D > Samochód: -2.0 TDCi 150 KM - automat -PowerShift - AWD (napęd na 4 koła) >>>> PROSZĘ POMÓŻ!!!! <<<

Gość gość
Na stronie EAPF jest wywiad jakiego udzielił Engin arabskiej TV w 2011 roku ( w trakcie kręcenia GF) . Wywiad przetłumaczony przez Panią Malinę C. Dołączone także info z irańskiej gazety - też z krótkim wywiadem. (Ciekawostka, co on tam mówi - co musi zrobić w ciągu 2 lat !!! ) Polecam GRA

Gość gość
Dziękuję za miłe przyjęcie i Wasze pozdrowienia, zaraz wychodzę do pracy, trzeba zarobić na chlebek. U mnie w nocy też padał śnieg, teraz nie ma po nim śladu i bardzo dobrze, wcale za nim nie tęsknię ponieważ prawie co roku zaliczam na nim orła :-D :-D :-D. Całe szczęście, że nigdy nic poważnego mi się stało, ale zawsze obawiam się tego. Postaram się jeszcze odezwać bardzo późnym wieczorem. Życzę Wam miłego i spokojnego dnia :-) Beatris.

Zdaje mi się, że Agnese (nie jestem pewna czy to ona) kiedyś pisała, że Fatmagul nie podobała jej się w drugim sezonie, z uwagi na włosy i jakby spuchniętą twarz. Według mnie to nie jest żadne spuchnięcie, tylko w tym czasie Beren po prostu troszeczkę przytyła i dlatego jej twarz jest okrąglejsza :P. W scenie gdy Kerim całuje Fatmagul przytulającą Elif, w moim odczuciu ta zaokrąglona twarz Beren jest piękna :).

W dzisiejszym odcinku zwróciłam uwagę na plakat w restauracyjce o którym wspomina Rahmi. Okazuje się, że fundacja Darüşşafaka, o której można było przeczytać niedawno na EAPF, jest obecna w życiu Engina co najmniej od czasów kręcenia GF. Rahmi powiedział, że Darüşşafaka to szkoła z internatem dla dzieci, które straciły ojców. Szlachetne przesłanie od realizatorów serialu :). Znalazłam taką stronę o szkołach Darüşşafaka: https://www.darussafaka.org/schools

Dziewczyny z wesołego autobusu :) ;) Zobaczcie jakie pamiętne siedzisko dla nas znalazłam ! Miejsca tu dla nas a miejsca.... :D Czystym przypadkiem na to trafiłam a potem nie mogłam sobie odmówić aby tym obrazkiem nie przypomnieć Wam m.in.naszych forumowych żarcików :) (mam nadzieję,że link się otworzy:) ) "https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/05/c3/55cf647555bc7_o,size,445x270,q,71,h,db7dc4.jpg 1. nie otworzył się :( 2.próba: https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/05/c3/55cf647555bc7_o,size,445x270,q,71,h,db7dc4.jpg No niestety.Szkoda :( > A teraz obejrzę sobie GF 135.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować