Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki w młodym wieku!!:(

Polecane posty

Gość gość

Tak, jak w temacie... Mam zmarszczki, konkretnie pod jednym okiem, mimo młodego wieku (16lat). Bardzo źle to wygląda, zwłaszcza podczas uśmiechania się.Regularnie nawilażam skórę, stosuje różne maseczki, ale nic nie pomaga. Nie wiem, co już robić, żeby się ich pozbyć!!:( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć zdjęcie z uśmiechem i bez. bo wydaję mi się ze panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym umiała to bym to zrobiła, a że nie umiem to nie wrzucę... Wcale nie panikuje,naprawdę mam zmarszczki, a najzabawniejsze jest to że mam je tylko pod jednym okiem, drugie oko wygląda normalnie. Nie wiem nawet czym jest to spowodowane... Mam zacząć używać jakichś kremów przeciwzmarszkowych? A jeżeli tak, to jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie pokażesz to nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi, jak wstawić tu zdjęcie to wstawię, bo naprawdę nie umiem. Sprobuje ci je mniej wiecej opisać. Są to dwie kreski, znajdują się na dolnej powiece (nie są to kurze łapki) tylko takie pod okiem, mam nadzieję, ze wiesz o co chodzi. Są one raczej dość płytkie, a gdy się uśmiecham to się pogłębiają. W każdym razie okropnie to wygląda. Proszę Cię, poleć mi jakiś skuteczny krem, może jakiś zabieg kosmetyczny no nie wiem, żeby przynajmniej choć trochę je zniwelować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kathyleonia88.blog zmarszczki <--- Wpisz tak w Google i drugi link naciśnij. To ja mam bardzo podobne do tej pani. Nie da się linku wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda zmarszczek nie mam ale mam tragiczne cienie i worki pod oczami, których nie umiem sie pozbyć, jedyne co mi pomaga, to remescar pod oczy, działa rewelacyjnie, szybko i jest wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej używasz kremów, maseczek i tym podobnej inwazyjnej chemii, tym większy z czasem będziesz miała problem ze zmarszczkami i cerą. Niestety, ale środki te istnieją po to, by pogłębiać kompleksy, a równocześnie nakręcać sprzedaż. Nie wpadaj w pułapkę. Z tego, co bezpieczne - naturalne antyoksydanty przyswajanie z pożywienia, odpowiednie nawadnianie organizmu oraz ogólny zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:15/11:20 -dziękuję za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroniewska21
Mnie się wydaje, że warto zaopatrzyć się w jakiś krem z filtrem przeciwsłonecznym, a w nocy zastosować serum albo krem bardziej treściwy. Ja nakładam krem-maskę z serii rose revita, rano cera wygląda dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koroniewska21 dziś WYPERIDALAJ kuvrvvo z tym spamem!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wypróbować osocze bogatopłytkowe, tzw. wampirzy lifting ewentualnie modelowanie twarzy 3d? Poczytaj o tym w internecie. Maksymalnie spłyca zmarszczki. Ja powtarzam ten zabieg co jakiś czas w Centrum Zdrowej Skóry, więc zdecydowanie mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zabieg karboksyterapii by Ci pomógł? W CZS w Warszawie mają najnowsze urządzenie do karboksyterapii włoskiej marki MBE Medical Division, a to światowy lider który produkuje sprzęt medyczny więc masz gwarancję komfortu i bezpieczeństwa zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zdecydowałam się na Restylane Skinbooster i szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona z efektu. Fajnie wygładzona skóra, mniej zmarszczek no i nawilżona skóra. jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to  będzie udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej niech obejrzy Twoją skórę i dobierze ci odpowiednie zabiegi dostosowane do potrzeb Twojej skóry :). Polecam Dr Lenartowicz z www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×