Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olya

Kiedy zaczęłyście przepajać maluszki?

Polecane posty

Gość Olya
Gość dziś 20:33 przyczepiła się do mnie jak rzep do psiego ogona. Co ją obchodzi czy mam dom, i że wogóle mam dziecko. Po jej wypowiedziach moge wywnioskować że to ją zostawił chłopak, że to ona nie ma wykształcenia, zawodu i pieniędzy, i że to ona jest gówniarą z żywą laleczką! Niech niech nie osądza ludzi po okładce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 15 lat? Co ty wogóle gadasz kobieto... zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A ty z dzieciakiem zostaniesz z niczym. x Karma has no deadline. Poczekamy :] x A to też prawda. Szkoda tylko, że ucierpi w tym niewinne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziecko zaczęłam się starać 1 rok i cztery miesiące temu. Miałam wtedy 16 lat i byłam w pierwszej klasie LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniec tego hejtu! Żałuję że zaczęłam tą rozmowę. Tylko na darmo sobie nerwy psuje, nie warto wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 (rzekomo) lat porod + rok ciazy = zaciazylas w wieku 17 lat + rok "staran" czyli lat 15/16 ;). Bylas w gimnazjum.. To chore zaburzenie, które leczy sie u psychologów i psychiatrów. Badania potwierdzają, że dziewczynki, które były odrzucone i niekochane przez rodziców (co rowna sie zaburzeniom psychicznym) czesciej bezmyslnie zachodza w ciaze by miec kogos dla kogo będą ważne i potrzebne. Kogoś kogo będą mogły uzaleznic od siebie. To toksyczne relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko drogie, to nie hejt, a przykra prawda. Ktora jak wiadomo boli najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ''Badania potwierdzają, że dziewczynki, które były odrzucone...'' - źródło poproszę. Plus nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to sugeruje Twoje ograniczenia poznawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olya dziś I koniec tego hejtu! Żałuję że zaczęłam tą rozmowę. Tylko na darmo sobie nerwy psuje, nie warto wogóle. xx Ale dlaczego sobie psujesz? Baw się tym, ostatecznie nieczęsto można trafić na tak paskudny zafiksowany przypadek w sieci, jaki reprezentuje Twoja hejterka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Gość dziś 20:59 Wkurza mnie to że jakieś wstrętne babsko mnie obraża, ocenia mnie jakby sama była idealna, a napewno tak nie jest. Mój narzeczony mówi mi to samo żeby się nie denerwować, ale to się inaczej nie da. Ta kobieta chyba nie ma co robić i się nudzi, i najwidoczniej ma ze sobą duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Gość wczoraj 21:10 prawdopodobnie zacznie i te dziewczyny hejtować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogos boli zadek ze w tak mlodym wieku mozna miec dziecko faceta i dom :D Nie piszcie ze to niemozliwe ja w wieku 18 mialam dwa mieszkania (po dziadkach) rodzice kupili mi potem 3 i tym sposobem nie musze pracowsc wiec w wieku 19 urodzilam dziecko teraz mam 32 i mam sie dobrze zazdrosnice :D A nawet jesli ktos urodzil w wieku 16 to co wam do tego? Sa gorsze problemy serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olya wczoraj Gość dziś 20:59 Wkurza mnie to że jakieś wstrętne babsko mnie obraża, ocenia mnie jakby sama była idealna, a napewno tak nie jest. Mój narzeczony mówi mi to samo żeby się nie denerwować, ale to się inaczej nie da. xxx Od kiedy to konkubenta nazywa sie narzeczonym??? Jak sie wstydzisz konkubinatu to wez slub a nie "narzeczonego" sobie wymyslasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:29 odczep się od tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Goś" dziś 9:29 To nie jest mój konkubent tylko narzeczony. W maju ślub bierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kogos boli zadek ze w tak mlodym wieku mozna miec dziecko faceta i dom smiech.gif Nie piszcie ze to niemozliwe ja w wieku 18 mialam dwa mieszkania (po dziadkach) rodzice kupili mi potem 3 i tym sposobem nie musze pracowsc wiec w wieku 19 urodzilam dziecko teraz mam 32 i mam sie dobrze zazdrosnice smiech.gif A nawet jesli ktos urodzil w wieku 16 to co wam do tego? Sa gorsze problemy serio. x Jest roznica miedzy zarobieniem pieniedzy samemu na dom (czym tamta gowniara ewidentnie sie chwali, ze jej konkubent SAM ZAROBIL na dom, o wiele wiecej niz 500tys. bedac 21 letnim dzieckiem, STUDIUJACYM) a braniem od rodzinki. Więc wybacz, ale rzeczywistosci nie przeskoczysz. 21 letni dzieciak sam nie zarobi ok miliona zl. Nawet jesli zaczalby pracowac majac 16 lat. No chyba, ze autorka zwiazala sie z dilerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Gość dziś 16:00 Czy ja mówię coś że dom zbudowaliśmy za własne pieniądze? Chyba nie... dom pobudowali nam w prezencie rodzice mojego Narzeczonego. A własne pieniądze mamy ze spadku po Adama dziadku i nie są to małe pieniądze. Także odwal się ode mnie a raczej od nas. Tak dla twojej wiadomości to dom kosztował prawie 12 mln złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele robimy sobie sami z własnych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak. 12 mln. To juz wiadomo czemu z nim jestes :D Sama nic nie osiegnelas. On tez nie. A tak sie chwalilas jaki to chłopaczek zaradny nie jest. gowno prawda, zaradni to sa rodzice a nie 21 letni dzieciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z własnej kasy, a ze spadku, na który też nie pracowaliscie. zaraz sie okaze, ze autorka ma schizofrenie i ubzdurala sobie nastoletnia ciaze, chlopaka miliardera i zre czipsy ogladajac Greya :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Tak tak niech ci będzie że sobie ubzdurałam, twoja sprawa co myślisz. Ciekawe jak miałam się dorobić pieniędzy w wieku 18 lat? Zastanów się co gadasz. Ojciec mojego Narzeczonego jest bogaty a nie Adam... a to że chcieli dać nam w prezencie dom to już ich sprawa nie moja. My się tylko na tą propozycję zgodziliśmy. A co ciebie obchodzi że mój Adam jest młody, studiuje i ma dziecko. Niedługo będzie ci przeszkadzało że wogóle żyjemy. Zajmij się własnym życie i własnym mężem a nie cały czas siedzisz na kafeterii i mnie hejtujesz. Jak ty kobieto możesz tak o kimś mówić? Sama masz lepsze życie? Chyba raczej nie! I wara ode mnie i mojego dziecka. Ja tu przyszłam z innym zapytaniem a ty kretynko odrazu zaczęłaś na mnie najeżdżać a to że gówniara a to że zaszłam w ciąże w wieku 16 lat. To moje życie i nic nikomu do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.12 Tak, tak. 12 mln. To juz wiadomo czemu z nim jestes smiech.gif Sama nic nie osiegnelas. On tez nie. A tak sie chwalilas jaki to chłopaczek zaradny nie jest. gowno prawda, zaradni to sa rodzice a nie 21 letni dzieciak smiech.gif x Nawet nie próbuj jej przetłumaczyć do rozumu. Sama widzisz jakie to to ma kulture. Ledwo dowód dostała i myśli, że jest panią świata. Taki jest okres dorzewania.. Buzujące hormony obkurczają mózg uniemożliwiając racjonalne myślenie. Dorośnie i zrozumie swoją głupotę. Ja również nie popieram dzieci mających dzieci, ale nasze społeczeństwo ma tendencje do cofania się w rozwoju. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i uwierzylabym w dom wart 1,2 mln. Ale 12 mln? Kogoś fantazja poniosła. Ale to u takich dzieci normalne:) Dziecko drogie, książki i się ucz a nie taka mała dziewczyneczka już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w lutym skończyłas 18 lat to jestes w 2 klasie lo, a nie w maturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz napisze, ze byla nadinteligentnym dzieckiem i poszla rok wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom za 12 milionów sprzedać, kupić kawalerki, wynajmować i żyjecie z narzeczonym jak pączki w maśle. I nigdy nie będziecie musieli pracować. Autorka wynajmie nianię, skonczy ogólniak i będzie życie jak w Madrycie. Chłop porządny, pracowity i dojrzały, na pewno będzie w siódmym niebie jak się dziecko urodzi. Tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się autorko, skoro macie dom wart 12 milionów to dacie sobie radę:) Macie pieniądze to na nianię was stać. Chłop jak taki odpowiedzialny to z pewnością cię wyręczy w opiece byś mogła chodzić do szkoły, uczyć się do matury i być rano wyspaną w szkole. Podziwiam twoją chęć do starania się o dziecko już w gimnazjum- musisz byc bardzo dojrzała i odpowiedzialna. Niejedną dorosłą matkę przerasta chwilami macierzyństwo wiec tym bardziej podziwiam ciebie, jeszcze dziecko, że się na to zdecydowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×