Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie jak szybko dochodzicie

Polecane posty

Gość gość
dziś super napisane. Miło było choć raz przeczytać akt seksualny opisany od w tak przepiękny sposób :), zamiast tych wulgarnych wpisów sprowadzających seks tylko do ocierania się genitalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a j w pralce nie odkreciłam żem śrub i prałam na ręcznym ;-) można? można - pranie trfało 25 minut z odwirowaniem potem tylko szukłam pralki po mieszkaniu ale pranie czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna nie jest atrakcyjna to możną i godzinę wytrzymać, ale jak jest bardzo ładna to wystarczy, że dotknie i już można tryskać. Im ładniejsza tym wytrysk jest bardziej nieprzewidywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z brzydkimi mogę godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza winkla
To zależy gdzie. Bo do sklepu dochodzę na przykład mniej więcej w 15 minut. No chyba, że mi się spieszy, to potrafię skrócić ten czas do 10 - 12. A na ten przykład do drzwi, to w około 3,14 sekundy, jeśli jestem w dużym pokoju. Z łazienki ciut szybciej, chyba że akurat siedzę na tronie, no bo wtedy, to dużo dłużej jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szybki beel
ostatnio sobie waliłem i jak zaczynałem to spojrzałem na zegarek i dalej wale aż doszedłem, po wytrysku patrzę na zegarek i minęło niecałe 2 minuty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość224
Raz ciach i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa35
Mój uległy dochodzi w dwie minuty przede mną. Ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Jak sam sobie robię to przeważnie myślę o owłosionej c***e teściowej albo o małych piersiach szwagierki to tak ok 4_5 minut. Jak żona mi wali to dłużej lubię jak się wczuwa. Jak zbiorowo z kumplami i kumpel wali mi się ja jemu to do 10minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak szybko dochodzimy to zależy od Was miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przebywam gdzie patrzę na seksowne kobiety to idę do wc i wytryskuję momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, jak się spieszę bo zaraz mi kolejka odjedzie to szybko a jak nie to idę do niej spacerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żona ciągnie a ciągnie idealnie to Max 7 minut. Jak się bzykamy to 15-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ona na mnie patrzy to sama rozkazuje w ile minut. Odlicza.Tak około dwóch minut. Zaczyna liczyć na głos od dziesięciu w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniec 22
To zależy jak daleko mam, na przykład do spożywczego dochodzę szybko bo muszę tylko zejść po schodach dwa piętra, nawet nie muszę butów ubierać ale już np. do Biedronki mam dalej ale tam chodzę raz w tygodniu a do galerii handlowej to mam z 10 kilometrów to wtedy nawet muszę sobie kanapki na drogę zabrać i wodę w butelce i robię 2 - 3 postoje po drodze więc dochodzę zdecydowanie dłużej. W zasadzie mogę powiedzieć, że jak mam blisko do dochodzę szybko a jak dalej to wolniej. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, też bym chciała wiedzieć... Mój facet też nie może dojść jak jest ze mną, dopiero jak mu zrobię łóda to dochodzi. Zastanawiam się czy to moja wina? On jest trochę starszy ode mnie, ja mam 27 lat a on 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szybko jak chcę. Po latach doświadczeń, dostosowuję się do partnerki. Mamy ochotę na szybki numerek, to chwila i jest. Wyjazd, jedziemy, któreś z nas ma ochotę i jest. A w spokoju, nastroju, jest długo i wiele razy, do momentu kiedy jedno z nas opada z sił;) To długo może być i pół nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lodzik to szybciej a tak to 20-30 później już mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomian
No właśnie sam dochodze bardzo szybko. Zdecydowanie za szybko chociaz zalezy to głównie od tego jak jestem podniecony. Jak jestem za bardzo podniecony to dochodzę czasami od razu po włożeniu.Albo w kilkanaście sekund.Z przerywaniem czego moja laska nie lubi bo ona by mogla cały czas. tak normalnie to dochodze w minutę albo dwie. Chciałbym dłuzej ale testowalem wiele sposobów i nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne kobiety podczas pierwszych stosunków zawsze powodują że facetowi szybko fiut grubieje i sztywnieje a wytrysk jest bardzo obfity i szybko się pojawia. Dopoki nie napatrzymy się na jej piękne ciało i nie nacieszymy wzroku pięknem jej piersi, pupy i ślicznej sylwetki to tryskamy szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda bo aktualnie jest to moim zdaniem najlepszy sposób na przedwczesny wytrysk.Chusteczki są nasączone środkiem przedłużającym stosunek oraz smarujesz sobie członka przed. Możesz dzięki temu o wiele dłużej. Sam również długodystansowcem nie jestem ale przed tym jak odkryłem te chusteczki to mogłem o wiele, wiele krócej. Z chusteczkami jest o wiele przyjemniej. Tak wiec polecam i to zdecydowanie. Jedyny minus to dostepność. Bo nie kupisz ich normalnie tak jak gumek w marketach czy na stacji benzynowej ale trzeba zamawiać przez intternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomian pomogę Ci. Kup sobie Emla Krem zdecydowanie pomoże tylko nie przesadzaj ze smarowanie bo naprawdę jest mocny. Wypróbuj najpierw sam smaruj w tym miejscu gdzie najbardziej czujesz podniecenie na pewno niesmaruj całego penisa . Możesz posmarować odczekać 3/5 min po do dzieła. Tylko pamiętaj wypróbuj najpierw sam bo jak za bardzo znieczulisz to Ci niestanie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do judasza dochodzę w trzy sekundy. Tak mocno mnie interesuje, kto swoją fizycznością chce mi popsuć wewnętrzny spokój, jaki osiągnąłem medytując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak chce dłużej wytrzymać to ze 2-3 godziny przed sexem strzepie sobie konia to później mogę dwa razy dłużej . Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Jak robię to ręką to 2 minuty i po robocie. Jak robię to sztuczną pusią z cyberskóry to około 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja sobie walę 30 min przed seksem i wtedy mogę posuwać nawet 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak bez zwalenia ile czasu ci zajmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale pytasz ile mi zajmuje seks bez walenia przed? Krótko 5-10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się teraz coś zrobiło że im lużniejsza jest cipka tym mi lepiej też tak macie?? dla mnie teraz to ideał lużna ciepła i mokra cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×