Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Panowie jak szybko dochodzicie

Polecane posty

Gość gość
dziś super napisane. Miło było choć raz przeczytać akt seksualny opisany od w tak przepiękny sposób :), zamiast tych wulgarnych wpisów sprowadzających seks tylko do ocierania się genitalii.

Gość gość
a j w pralce nie odkreciłam żem śrub i prałam na ręcznym ;-) można? można - pranie trfało 25 minut z odwirowaniem potem tylko szukłam pralki po mieszkaniu ale pranie czyste

Gość gość
Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałem. W końcu seks bez obaw, że coś będzie nie tak

Gość gość
Jak dziewczyna nie jest atrakcyjna to możną i godzinę wytrzymać, ale jak jest bardzo ładna to wystarczy, że dotknie i już można tryskać. Im ładniejsza tym wytrysk jest bardziej nieprzewidywalny.

Gość gość
Podsunęłam tabletki IQMAN mojemu mężowi bo miał problem.Sam nie zamierzał nic z tym robić.I mogę powiedzięć że po trzech miesiącach nareszcie wszystko wróciło do normy.Mam ndzieję że problemu już nigdy więcej nie powróci.

Gość gość
warto wypróbować Titan Gel dzięki niemu można dłużej mieć erekcję

Gość gość zza winkla
To zależy gdzie. Bo do sklepu dochodzę na przykład mniej więcej w 15 minut. No chyba, że mi się spieszy, to potrafię skrócić ten czas do 10 - 12. A na ten przykład do drzwi, to w około 3,14 sekundy, jeśli jestem w dużym pokoju. Z łazienki ciut szybciej, chyba że akurat siedzę na tronie, no bo wtedy, to dużo dłużej jednak.

Gość gość szybki beel
ostatnio sobie waliłem i jak zaczynałem to spojrzałem na zegarek i dalej wale aż doszedłem, po wytrysku patrzę na zegarek i minęło niecałe 2 minuty :O

Gość gość
Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka jeżeli chodzi o poprawę erekcji jak iqman

Gość gość
Spróbuj zastosować tabletki iqman, mione pomogły i to bardzo, od czasu jak je brąłem, to nie mam najmniejszych problemów ani z erekcja, ani ze zbyt wczesnym wytryskiem

Gość tadek 38
Po zastosowaniu IQman mogę bez problemu się kochać ponad godzinę, ku wielkiemu zadowoleniu partnerki, która ma w tym czasie nie jeden orgazm

Gość gość Maciej K
U mnie po zastosowaniu IQman jest pod tym względem rewelacyjnie.

Gość gość
W moim przypadki iqman okazał się środkiem, który dał mi można powiedzieć, drugie życie. W końcu erekcja jest taka jak powinna być zawsze. A było już bardzo słabo pod tym względem

Gość gość
W moim przypadki iqman okazał się środkiem, który dał mi można powiedzieć, drugie życie. W końcu erekcja jest taka jak powinna być zawsze. A było już bardzo słabo pod tym względem

Gość Martaa35
Mój uległy dochodzi w dwie minuty przede mną. Ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa :P

Gość gość
Ja też uważam, całkowicie zgadzając się z opiniami zawartymi wcześniej, że iqman jest obecnie jednym z lepszych środków jakie są dostępne na rynku

Gość gość
Tabletki IQman to był na prawdę dobry wybór.Mój problem z erekcją zniknął bardzo szybko.Sam byłem zdziwiony skutecznością i szybkością z jaką te tabletki sobie poradziły z moim problemem.

Gość gość
Moim zdaniem IQman to jeden z najlepszzych środków wspomagających poprawę erekcji. Ja w każdym razie go brałem i jestem bardzo zadowolony

Gość gość
Ja też jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Iqman, seks znów jest przyjemnością, a kończy się obopólną rozkoszą.

Gość do3kata
po stosowaniu penixen 3d zauwazylem ze nie dosc ze mam penisa ktory jest grubszy ,wiekszy do tego twardszy to jeszcze pozniej dochodze i potrafie bawic sie jeszcze dluzej....:)

Gość gość
Z tego co masz obecnie dostępne na rynku to zdecydowanie IQman uważam, za najlepsze rozwiązanie problemów z potencją.W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów

Gość gość
Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

Gość Gutek21
Nigdy nie korzystalem z zadnych specyfikow na powiekszenie dopoki nie odkrylem penixen3d, fajne tabletki ktore nie dosc ze daja wiekszy rozmiar ptaszka to jeszcze poprawiaja zycie erotyczne.

Gość gość
To zależy. Jak sam sobie robię to przeważnie myślę o owłosionej c***e teściowej albo o małych piersiach szwagierki to tak ok 4_5 minut. Jak żona mi wali to dłużej lubię jak się wczuwa. Jak zbiorowo z kumplami i kumpel wali mi się ja jemu to do 10minut.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.