Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam faceta i jestem szczęśliwa, bo na co mi gamon?

Polecane posty

Gość gość

Chyba tylko po to by rodzina, znajomi i sasiedzi nie mieli mnie za dziwaczke i stara panne. Ale ogólnie jestem szczęśliwa, jestem sama, cale lozko dla mnie, cale zycie planuję sobie sama, robię co chcę, nie muszę sie do nikogo dopasowac, dostosowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......i super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo, lubie samotnosc, brak jakiegokolwiek przymusu, ze musze zrobic to czy tamto, brak bahorów do wychowywania, uzerania sie z nimi, brak zmartwien czy dobrze wygladam i czy nie zostawi mnie dla innej. Jedyne minus to inni ludzi i to że np nie bardzo jest o czym z nimi gadać, bo wiekszosc kometuje sluby, swoje dzieci to gdzie i zkim sie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... powiem Ci też wcześniej myślałam podobnie jak Ty ale z wiekiem zmieniłam zdaniw. Jednak życie bez miłości do drugiego człowieka nie jest takie kolorowe jak piszesz. Każdy medal ma dwie strony. Człowiek nie jest stworzony do samotności ale do bliskości z drugim człowiekiem. Moodl się o prawdziwą miłość na Roozańcu. Zobaczysz cuda :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo bylam samotna, ale ta pustkę zapelnil pies, wątpię by takie uczucie połączyło mnie z facetem. Moja milosc do psa jest całkowicie bezinteresowna, niewinna, ale tez widze jego oddanie, zaufanie. To jest cudowne i Bogu codziennie dziękuję za to wspaniałe stworzenie, które kocham bezgranicznie :) nawet z powodu psa rozstalam sie z dwoma facetami, egoisci nie rozumieli co znaczy opieka nad zalezna od siebie istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz do pracy a pies sam zostaje cały dzień i co ma za życie z tobą? pewnie jeszcze go w klatce trzymasz jak niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak wygląda baba której palma odbiła, nikt jej nie potrzebny bo ona taka cudowna i idealna, bidulka umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny cieszę się, że jest nas wiecej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie z facetem byłabyś nieszczęśliwa bo ci nic nie dał a sam by brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Ja mam podobnie , to znaczy po co mi jakaś baba skoro sam mogę sobie dostarczyć takich widoków jak na zdjęciu poniżej ,.,. Nie potrzebuje do tego łaski jakiejś rozkapryszonej wariatki by mi pokazała kawałek dóuupy, sam sobie to wezmę wchodząc na odpowiednią stronę https://whatboyswant.com/babes/show/2483559/week Jestem samowystarczalny pod każdym względem , nawet w kwestiach seksualnych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
mój umysł zawsze mi dawał to na co miałem ochotę , rozpuszczał mnie .,,. Po co mieszać w to wszystko jakąś zrzędzącą babę ? Dla 10 minut seksu 2 razy w tygodniu musialbym sie użerać przed 23 godziny 50 minut z jakąś wiedzmą,.. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
a jak powiem `` Drogi umyśle znajdz mi golą babę ` To on to robi . Nigdy go głowa nie boli ,., To jest prawdziwa maszyna mój mózg , która nigdy mnie nie zawiodlła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
codziennie dziękuje mojemu umysłowi , ze jest tak wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź stąd pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:00 morda w zwieracz wąchaczko brudnych hoojow. Chlopak dobrze prawi i ma racje. Nazywanie go pedo swiadczy jakim wypierdem umyslowym jestes. Ja mam 37 a najmlodsza kochanaka miala niespelna 17 i co?? Stac mnie wiec robie to na co mmaochote a gosc pisze co chce bo tez ma taka ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:10 Japa knurze. Po co się oburzacie gdy wasze córki obraca stary chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samowystarczalny pod każdym względem , nawet w kwestiach seksualnych .. xxxx najważniejsze zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt ci nie sapie ze śmierdzące mordy i woła za żarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze najważniejsze żebyś była szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie musisz uprawiać sexu że śmierdzielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wystarczy po prostu poszukać nie gamonia i nie śmierdziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo bylam samotna, ale ta pustkę zapelnil pies, wątpię by takie uczucie połączyło mnie z facetem to ty lalka nie potrzebujesz miłości tylko bezwarunkowej akceptacji i ślepego zapatrzenia w siebie. Tak wiem, ze pies to daje, ale myślałaś kiedyś dlaczego boisz się innych relacji i jakie masz lęki lub kompleksy ze potrzebujesz az takiego oddania jakie daje pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam kobietę i na wzajem sobie pomagamy kobieta zadbana jesteśmy szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat byl fajny dopoki ten zboczony prawik tu nie wszedl :O moj pies nie jest niewolnikiem, siedzi sam w domu iles godzin, ale chyba lepsze to niż zapyziala nora w pseudohodowli czy bycie w schronisku, zreszta ma trzy spacery dziennie, w weekendy teraz zimą lacznie 6 godzin na dworzu, a latem jeszcze wiecej. Jest ze mną szczęśliwy, nieraz biega luzem i gdyby było mu zle to moglby uciec :) ale nie robi tego, no tak, bo jest wierny, co tak marne istoty jak faceci mogą wiedzieć o wiernosci :D sa wierni tylko swoim liliputkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym być les, ale niestety probowalam chocby pocalunku i to na mnie nie dziala. Z kobietą moglabym byc conajwyzej w związku platonicznym. Nie wiem czy tu chodzi o lęki czy o co. Po prostu dobrze mi samej, kazdy facet predzej czy pozniej chcial mnie zmieniac na swoją modle, ostatni mowil jak mam sie ubierać (choc sam czasem potrafil wygladac jak dresiarz), inny chciał abym byla jak seksi d**eczki, szpileczki, wytapetowana (a przeciez zakochalismy sie w sobie w deszczu, w aseksualnych plaszczach...), kolejny uwazal mnie za ideal, za myslenie, za wyglad... ALE dlaczego do cholery nie zarabiasz 10tys,nie gotujesz itp. Znowu wyrzuty, oczekiwania, rozczarowania. Teraz jestem sama i nikt mi nie mówi jaka mam być, aby zasluzyc na poklask jasnie pana. Pies to po prostu dobre stworzenie. Nie jest on wyuczonym pieskiem jak te co chodza przy nodze, ma silny charakter i jest niezależny, jakby chciał mógłby mnie zagryzc, rozszarpac, uciec ode mnie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie szczęśliwi nie muszą nikomu tego udowadniać! Zresztą cały czas piszesz tak jakbyś oczekiwała coś od mężczyzny a nie o tym, że mogłabyś kogoś obdarować miłością jak zwykły egoista. Wy nie potraficie kochać i jesteście pełne nienawiści. Nie jesteście szczęśliwe jeśli brak ukochanego mężczyzny rekompensujecie sobie kontaktami ze zwierzęciem (ktoś mógłby was nawet podejrzewać o zoofilie). Szczerze Wam współczuje bo jesteście zaślepione nienawiścią i dopóki się jej nie pozbędziecie nigdy nie będziecie szczęśliwe. Wszystkie tu piszące kobiety opisują swoich byłych, których same WYBRAŁY tylko, że tacy źli mężczyźni to mniejszość. Zamiast zastanowić się co Was skłoniło, że ich wybrałyście obwiniacie wszystkich zamykając swoje serce na miłość. Gdybym był złośliwy mógłbym pisać identycznie to samo o kobietach. Tylko co by to zmieniło? Dałyście wbić sobie zdanie: "Samiec to Twój wróg" a jestem pewien, że znacie fajnych mężczyzn i macie takich za braci, kolegów, przyjaciół, ojców czy synów. Kiedyś usłyszałem, "nienawiść jest zaraźliwa jak dżuma" dopóki się z jej nie wyleczycie szczęście będzie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×