Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olya

Kiedy u waszych dzieci pojawiła się kolka?

Polecane posty

Kiedy u waszych dzieci pojawiła się kolka? A kiedy minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spyedralaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwoje dzieci i żadne z nich nie miało kolek ,jeden karmiony 4 mies piersią drugi 15 mies jadłam wszystko żadnych specjalnych diet ,nie wiem może moje dzieci takie są ,bo też nie wiem kiedy im zęby wyszły bo ni było żadnych dotkliwych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolkę najlepszy jest probiotyk BioGaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugiej dobie po porodzie jak tylko zaczął jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tydz. Mala konczy dzis 2 mce, jak nie przejdzie po mcu gora 1,5 to sfiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołki pojawiły się w momencie wprowadzenia wit K. , czyli ok 2 tygodnie Córka miała, a dopuściły ok 3 miesiąca życia ( czyli po odstawieniu wit K.). Dawaliśmy jej w tym czasie Delicol i było o niebo lepiej, tylko trzeba podawać te krople przed każdym karmieniem także bardzo dużo tego schodzi. Grunt, że zadziałały. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dostała kolke mając 2 tygodnie. To był dramat. Byłam na diecie eliminacyjnej. Posłuchałam się poloznych i jadłam wszystko, już druga noc w domu była płaczem i rozwolnieniem. Na kolki pomagał ciepły termoforek na brzuszek, też leżała na brzuszku i była włączona suszarka lub inny szum z yt. Kolki minęły po 2 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz... Nie ma co czekać, kropelki przed jedzeniem i efekt natychmiastowy. Karmienie mieszane. 3tygodnie dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale. Dziecko karmione mm. Żadnych delicoli, sab simplexów, espumisanów i herbatek z koperkiem nie dawałam córce. Ale ja mam w ogóle fajny egzemplarz, dużo spała, mało płakała, garnęła się do wszystkich. Za to teraz ma 4 latka i nikt za nią nie nadążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn na szczęście nigdy nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dom wart 12 milionów to kupisz roczny zapas sab simplexu najwyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominaj o NARZECZONYM 21 LETNIM, który ma własną firme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym, że jak do 18'stki nie urodzisz to nie bedziesz mogła mieć dzieci dlatego starałaś się od gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie jechać po tym dziecku, jeszcze się popłacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona jest taka dorosła i dojrzała emocjonalnie! Ma dziecko i narzeczonego! Takie powazne panie sie nie przejmują tym co ktoś pisze o nich w internetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
Nie mam zamiaru się nikim przejmować... moja sprawa kiedy zaszłam w ciąże, jakie mam plany na przyszłość i ile mam pieniędzy. Nic wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nawet nie widziałaś na oczy 12 mln to nie znaczy że nikt ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczka z ciebie Olya. Ja mam za 35 milionów. Nie wierzysz? To pewnir nigdy takiej kasy nie widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości- na co chorujesz, że dziecko tylko do 18-stki a potem nie ma szans? Bo mój mąż jest ginekologiem i może pomoże na twoją bezpłodność.Ja jestem tylko internistą i też chętnie się podszkolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Cię, Olya. Ja w Twoim wieku dużo się uczyłam, w wolnych chwilach pływałam kajakiem, jeździłam konno, zajmowałam się decoupagem. Miałam fiu- bździu w głowie, myślałam głównie o maturze i studiach. A ty tak pięknie dojrzale podchodzisz do życia. Złapałaś multi- milionera i na pewno będziecie wieść szczęśliwe życie. Zazdroszczę ci taką zdrową, motywującą zazdrością. Ja, by mieć mały, biedny domek za byle 700 tysięcy musiałam się uczyć, skończyć polibudę, chodzić do pracy. Nie przejmuj się zazdrośnicami z kafe, żal im tyłek ściska, że zmarnowały sobie życie na jakies bezsensowne edukacje zamiast zajść w odpowiednim wieku z kim trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twój przyszły mąż przyjechal z zagranicy na poród? Bo wiesz, dzieci milionerów nie studiują w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie chodzisz do szkoły? Bo wiesz, jestem nauczycielką i mam koleżanki co pracują w drogich, elitarnych liceach w Wawie i żadna nie wspominała o maturzystce w ciąży. A z ich opowieści to takie sytuacje w tego typu placówkach to rzadkość granicząca ze skandalem. A na pewno nie chodzisz do państwowego LO, mogą cię porwać dla okupu czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ieudacznice ci olya zazdroszczą. Ja też rodziłam młodo dzieci bo przecież to jedyne powołanie kobiety. To ślicznie o Tobie świadczy, że zaczęłaś się starać już z wieku 16 lat o własnego dzidziolka. Te głupie p***y wolały skupić się na rzeczach nieistotnych jak praca, WŁASNE pieniądze, edukacja- a ty potrafisz spojrzeć ponad to i dostrzec, co jest naprawdę istotne. Rokujesz na świetną matkę! Szkoda, że już skończyłaś 18 lat i nie będziesz miała więcej dzieci według swojego lekarza bo będziesz najlepszą matką świata! Oby więcej takich zaradnych co wiedzą, komu dać, by mieć w życiu dobrze! I jeszcze razx- nie przejmuj się zazdrośnicami. Głupie idiotki, nie wiedziały, że jak już rozkraczać nogi w wieiku lat 16 to tylko przed milionerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olya
mamusiaameleczki Dziękuję. Prawdopodobnie napewno nie będę mogła mieć więcej dzieci (a szkoda, bo wiem co to znaczy być jedynaczką) 20 marca mam wizytę u ginekologa i wszystkiego dokładnie się dowiemy, ale lekarz przy wypisie do domu już wstępnie stwierdził, że nie ma szans na kolejne dziecko ale trudno się mówi. Mam śliczną córeczkę i kocham ją ponad wszystko i nic i nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuniaameleczki pojechala cie równo a ty jej dziekujesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaśnie, kobieta dała ci do zrozumienia że rozłożyłaś nogi dla pieniędzy a ty jeszcze jej dziękujesz. W elitarnym liceum dla milionerów nie uczą czytania ze zrozumieniem? Nie widzisz, że ta trollica dała ci do zrozumienia, że jestes jak prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Te głupie p***y wolały skupić się na rzeczach nieistotnych jak praca, WŁASNE pieniądze, edukacja- a ty potrafisz spojrzeć ponad to i dostrzec, co jest naprawdę istotne. Rokujesz na świetną matkę! (...)Oby więcej takich zaradnych co wiedzą, komu dać, by mieć w życiu dobrze! I jeszcze razx- nie przejmuj się zazdrośnicami. Głupie idiotki, nie wiedziały, że jak już rozkraczać nogi w wieiku lat 16 to tylko przed milionerami. ". A ta jeszcze się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×