Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtek12

Dziwne odczucia i myśli

Polecane posty

Jestem z dziewczyną ponad 2 lata zachorowałem na grypę i podczas tej grypy naszły mnie myśli czy ja ją kocham ,czy ją nadal kocham miałem dużo czasu do tego uczucie stresu w brzuchu. Zaraz po chorobie pojechałem do niej bo coś się stało to potrafiłem się rozpłakać przy niej a nigdy tak nie miałęm. Miną miesiąc czasami było lepiej a czasami gorzej ,byłem u niej to takie dziwne uczucie miałem jakiego nigdy w życiu. Nie wyobrażam sobie co bym robił bez niej jak to by wyglądało moje życie przez 2 lata i dalej wiem ,że ona bardzo mnie kocha . Nie było przyczyny takich odczuć i myśli nie znalazła się inna kobieta w moim życiu jest tylko ona.Co o tym sądzicie, czy przejdą mi takie myśli i co powinienem zrobić aby przeszły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się dużo z nią spotykać, jak najwięcej przebywajcie razem. tez tak miałem, byłem z dziewczyną i po pół roku nagle coś zaczęło się dziać takiego podobnego jak u Ciebie. Jak znią byłem to było super i niewyobrażałem sobie zycia bez niej a wystarczyło, że nie widziałem jej trzy dni i już mnie nachodziły myśli, że jej nie kocham i nie chcę z nią już być, nawet zaczynało mnie drażnić jak do mnie pisała, potem podczas spotkania znowu było super. Ze względów osobistych nie mogliśmy się za często spotykac i raz jak z nią pisałem pytała czy coś jest nie tak i ja wypaliłem, że czuję że już nie możemy być razem. Strasznie cierpiała, ja też ale nie dało się już tego naprawić, teraz żałuję, że nie spotykałem się z nią częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×