Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiem jak pokonać konkubine eksmęża

Polecane posty

Gość gość

prawniczka wysłuchała mojej hisorii i znalazła sposób na cwaną konkubinę.otóż jestem po rozwodzie i mieszkam w mieszkaniu z synem,eksmężem i jego konkubiną która od 3 miesięcy nie chce sie wyprowadzić z mieszkania.policja nic nie zrobiła po ona tłumaczyła sie że jest gościem u mojego byłego.prawniczka poradziła mi napisać skarge do dzielnicowego o to,że ja i syn (czyli dwie osoby) jesteśmy przeciwko eksmężowi (jednej osobie) w sprawie jego trybu życia i jego znajomych w naszym domu.prawniczka powiedziała,że wygramy tą sprawe,bo eksmąż zachowuje sie nieodpowiednio w stosunku do dwóch osób (mnie i syna) prawnie mieszkających w mieszkaniu - mieszkanie jest moje i eksmęża.według prawniczki zdanie konkubiny sie nie liczy,tylko liczy sie to,że eksmąż sam tworzy w domu sytuacje (sprowadził konkubine) która denerwuje dwóch domowników tego mieszkania czyli mnie i syna.dzielnicowy powinien ją usunąć z mieszkania bez sądów itp.dziś złożyłam tą skarge i czekam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialas zalozyc kolejny temat,zeby to powiedzieć co ludzie ci zresztą pisali na poprzednim? Aaaa,i nie zapomnij na wszystkich tematach kafe - jak poprzednio - wkleić to samo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę to napisać na 10 tematach.niech ludzie wiedzą jak usunąć z domu kochanke eksfaceta,bo podejrzewam,że wiele kobiet jest w podobnej sytuacji i nie wiedzą jak rozwiązać problem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Ale juz nie spamuj ciagle o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mnie nie dotyczy ale współczuję sytuacji i trzymam kciuki, żeby gada się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sama jesteś ciamajda i musisz stale kogos się radzic,jak nie matka,to prawnik,ludzie na kafe. 2/10,że to provo nieudolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z godz.20.03 - ty sama jesteś całym provo i nikt nie prosi cie o komentarz,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, po prostu założyłaś juz tysiąc tematów o tym i na tematach innych ludzi tez o tym wypisujesz. Super, ze znalazłaś prawnika, ktory ci doradził cos konkretnego, jak cos sie dowiesz to napisz tutaj, zamiast zakładając tysiąc tematów dziennie i wpisywać w kazdy temat o tum swoim ex idiocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poście o 15.36 napisałam o tym co powiedziała mi prawniczka i złożyłam już skarge do dzielnicowego.teraz odpisuję ludziom na innych stronach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam pierwszy raz widzę jej wpis. Ja już coś się w sprawie ruszy to napisz. Ciekawa jestem finału. Mam nadzieję, że ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez tobie nie chodzi o syna tylko targa toba zazdrość,że b.mąż obraca inną kobietę. To się czuje z tych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'35, no to masz zajecie,bo wkleiłas ile i gdzie się da. No nie mow,ze poszlas do prawniczki,zeby teraz ludziom dawac rady? Sorki,seksu z byłym ci się chce na tysiąc procent i ta kobieta ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z drugiego postu z godz.20.35.dziękuje za wyrozumiałość. dam znać jak dzielnicowy wykopie ją z naszego mieszkania.:-D do osoby z godz.20.57.eksmąż nie jest mi obojętny - syn to jego dziecko a ta kobieta bezprawnie weszła między nas i coś kombinuje. do osoby z godz.20.59.owszem,pragnę byłego męża ale już nie chce być jego żoną.chce z nim być jako rozwódka-przyjaciółka i będziemy sobie mieszkać w naszym mieszkaniu.konkubine musze usunąć przy pomocy dzielnicowego i policji.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz c*****a pawniczke :D A mamusia co na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunąć to policja i dzielnicowy razem z Tobą może co najwyżej gacie z Twojego tyłka. Głupia baba po rozwodzie nie ma prawa do układania życia byłemu. W jego połowie mieszkania może się pierdolić ile wlezie. Ale zawsze dla dobra dziecka może nabierać dowodów na twój idiotyzm i przejąć opiekę nad synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogadaj sie z dwoma silnymi chlopakami, sprowadz ich do siebie i zyjcie w trojkacie. A jak eks ma z tym problem, to mozecie sie dogadac, ze chlopaki wyleca razem z jego niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'54, kobieta bezprawnie weszla miedzy was ? co ty wypisujesz? facet jest wolny i jego sprawa jak żyje. On wziął te kobiete do domu i tym pokrzyzowal ci plany,bo chcesz faceta do lozka a nie dobro syna czyli ich glosny seks itd. Naprawde chcesz się przyjaznic ze zdradzaczem? przecież to niewierny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale ty głupia jesteś. Jak eks jest przeciwko tobie? Przecież skoro jesteście po rozwodzie, to były może uprawiać seks z kim chce i dzielnicowemu nic do tego. A prawniczkę masz równie głupią, współczuje jej klientom, bo pewnie każdą sprawę przegrywają. Zresztą nawet jeśli jednak kochanka się wyprowadzi, to kolejną sobie sprowadzi. Nie masz godności i szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 dla provo, styl nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×