Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZdesperowanaN

Chcę tego faceta!!!! Plis, pomocy

Polecane posty

Gość ZdesperowanaN

Zakochałam się w mężczyźnie, który dał mi do zrozumienia, że nie jest zainteresowany bliższymi relacjami ze mną. Ale ja nie potrafię z niego zrezygnować, ciągle o nim myślę. Nie pomaga, że utrzymujemy stały kontakt i jesteśmy dość mocno związani emocjonalnie. Tak się na niego napaliłam, że normalnie nie wytrzymam... jak się widzimy i przytulamy na powitanie, ledwie wytrzymuję, by go nie pocałować. Boję się, że to by wszystko między nami zniszczyło, niemniej jestem już w takiej desperacji, że myślałam nawet, by się do niego dobrać, jak będzie pijany... i by aż tak nie protestował, prawdopodobnie. Sęk w tym, że on nawet schlany w trzy bele później wszystko dokładnie pamięta, i nie mogłabym mu wmówić, że sam zaczął... Ktoś coś doradzi, co w takiej sytuacji? A właściwie – CO mam zrobić, by go mieć??? Wykończę się zaraz T___T Nie chcę innego, chcę JEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakubie, a co Eugenia na to, że jej nie kochasz a kochasz Elę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od tego ile ty masz lat a ile on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27, a on 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat, a operujesz takimi emotikonami? A co gorsza takim desperackim tonem jak 15 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A dlaczego on cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie zachowuje jak desperatka i stawia go jak bozka na piedestale.. faceci to czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:54 JEDNA emotikona ma podkreślać moją desperację, do której mam prawo w takich okolicznościach. Nie uwierzę, że Ty nigdy nie doświadczyłaś pożądania, które nie mogło zostać spełnione... poproszę o radę, a nie ocenianie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil tak.ma:p to pies ogrodnika poza tym, ma narzeczoną a czepil się kobiety innej i nie pozwala nikomu do niej się zbliżyć, twierdzi ze ja chce ale tylko po ciemku, by nikt o tym nie wiedział, chory przygłup, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58 Nie okazuje tej desperacji właśnie... wszystko trzymam w sobie i zachowuję zwyczajnie. On niczego nie podejrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak Ty autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka dziś Nie znam konkretnego powodu. Powiedział, że ''nie ma tego czegoś''. I teraz traktuje mnie jak przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I jak sobie radzisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jakiś facet, który mógłby doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę sobie właśnie, chce z nim być 24/dobę myślę o nim całe dnie, jest pierwszą myślą z rana, śni mi się po nocach. Też liczę na rady mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:54 JEDNA emotikona ma podkreślać moją desperację, do której mam prawo w takich okolicznościach. Nie uwierzę, że Ty nigdy nie doświadczyłaś pożądania, które nie mogło zostać spełnione... poproszę o radę, a nie ocenianie mnie. x Cały Twoj ton wypowiedzi na to wskazuje i tak, doswiadczylam. zakochana w prowadzacym ;) 8 lat starszym ode mnie. Jednak nie zachowuje sie tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież Ty nie wiesz, jak ja się ''zachowuję''... Wpadłam na forum i proszę o radę. Czuję się tu swobodnie i mogę szczerze napisać, co mi leży na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest gej, tylko geje są w bliskich relacjach z kobietami, sa mili i czuli i nie chcą sexu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale on ma profile na społecznościówkach i zarywa do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie masz ,,tego czegos,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje zarywaja kobiety, to normalne, chca zobaczyć czy sie podobaja, a poza tym to zawsze przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli CZEGO?? Staram się ubierać seksownie, być pociągająca, ale też bez przesady, by nie przegiąć w drugą stronę. Nie jestem brzydka, nie mam nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam geja, który ma zone i dziecko, oczywiscie tylko po to, by rodzina i spoleczenstwo dali mu spokoj. Z zona nie sypia, bo mu nie staje, ale tlumaczy to impotencja. Oczywiscie na boku ma kochanów . Dziecko zrobil cudem, zmusil sie i tyle. Pewnie wiekszość impotentow to geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chcę nawet o tym myśleć... On kiedyś miał kobietę... podobno, bo słuchy co prawda krążą, ale nigdy go z żadną w realu nie wiedziałam. Od 7 lat jest sam, a ja poznałam go 3 lata temu. Od tej pory jesteśmy nierozłączni, mówimy sobie wszystko, wspieramy się. Myślałam, że wszystko jest na dobrej drodze do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czego nie masz? Tego co mężczyźni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej na 100%, tracisz czas niestety. Możesz sie ubierać seksi i być najwspanalsza, ale gej to gej. No chyba, że też kiedyś weźmie cie za żonę, ale zapomnij o pożądaniu z jego strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W porządku. Skoro tak stawiacie sprawę, to jutro po prostu... Jutro są Walentynki, czyli nadarza się okazja, by sprawdzić. Trudno, najwyżej zniszczę tę relację, ale nie wytrzymam, no... NIE-WY-TRZY-MAM tak dłużej! MUSZĘ coś zrobić. Wóz, albo przewóz ...Jeśli nie wyjdzie, przynajmniej ta chora sytuacja dobiegnie końca. W życiu się tak nie czułam, nie mogę sobie znaleźć miejsca, za nic zabrać, o niczym innym myśleć, tylko o nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzcie mi szczęścia... przyda mi się :( Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska! opamietaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×