Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obywkoncu

Jak długo staraliście się o dziecko?

Polecane posty

Gość Obywkoncu

Cześć, jak długo staraliście się o dzidzię? Co Wam ułatwiło zajście w ciążę? Czy zmiana diety albo może pracy na mniej fizyczną albo coś innego Wam pomogło? Zapraszam do rozmowy, Panie i Panów, kolegów i koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staralam sie wcale. Pojechalismy na weekend na mazury, ognisko, zabawa, alkohol (mielismy 25 lat zeby nie bylo ze gimbaza sie bawi). Dzis mam 3 letnie zdrowe dziecko. :P Nie bylo planowane ale bylismy juz narzeczenstwem, a dziecko dalo nam kopa do zmian - kupilismy wieksze mieszkanie, narzeczony zmienil prace na lepsza. A jak chcialam szybko drugie to jak na zlosc wtedy nie moglam zajsc. Ech losie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pierwsze 5 lat. Co pomogło? In vitro. Na lpoczątku maja 2017 miałam nieudany transfer, zostałam bez zarodków i skoro miałam już jedno dziecko nie chcieli mnie już przyjąć. Zaszlam w ciążę w tym samym miesiącu, naturalnie. Aktualnie czekam na drugą córeczkę, która ma się pojawić za 9 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My około 3 miesięcy. Ogólnie sypialismy bez zabezpieczeń przez 7 lat, miałam zachwiana gospodarkę hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata pomogło hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu staran. Drugie to w sumie ciezko stwierdzic, bo chcielismy mala roznice wieku, wiec sie nie zabezpieczalismy. A zajsc udalo sie jak starsze mialo 2 lata, bo wczesniej karmilam piersia i u mnie akurat mialo to dzialanie antykoncepcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pierwszym razem w dwoch ciazach, mimo ze za drugim razem bylam juz w wieku 35plus i mialam duzy stres w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 2 lata, pomogło udrażnianie jajowodów 2. Tak samo jak wyżej 3. Jeden raz bez zabezpieczenia 4. 5 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden raz :-P Pomógł kalkulator dni płodnych i obserwacja śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w 5 cyklu staran w wieku 33 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My staramy się pół roku...nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 50 cykli Ciąża po 3 inseminacji Po ciąży blisko 5 lat bez efektu 3 kolejne inseminacje nieudane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 miesiac... mialam okresy po 80 dni, hiperprolaktynemie. dostalam od lekarza bromergon i kwas foliowy, za niedlugo bylam juz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje Dzieci i z kazdym zachodzilam za pierwszym razem. Nie przyjmowalam wczesniej zadnych hormonow. Odzywianie normalne, bez specjalnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat, pomogła adopcja (po roku od adopcji zaszłam w ciążę). Rodziłam jeden raz - mam dwoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem starałam się 2 lata...Był to ciężki okres i próbowaliśmy różnych metod, w sumie w pewnym momencie już się trochę poddaliśmy. Teraz jak na to patrzę to fakt był taki, że mieliśmy okropny tryb życia. Ciągle w biegu, ciągle w pracy, mało snu, do tego fajki i fast-foody. Tak szczerze to udało się właśnie jak spuściliśmy z tonu, zwolniliśmy w pracy, zaczęliśmy się wysypiać, ćwiczyć i zmieniliśmy dietę. Z tą dietą były przeboje, bo jako zaprawieni pochłaniacze fast-food nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać :D Na szczęście kumpela z pracy poleciła mi panią dietetyk, która zajmuje się układaniem diet dla osób planujących dziecko i w tym się specjalizuje. Powiem, że dieta była o dziwo bardzo pyszna i szybko się przestawiliśmy. Tu macie namiary na tą dietetyczkę jak chcecie https://www.facebook.com/poradniadietetyknawalizkach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata pomogla udroznienei jawodow i wypad do turcji koplenty wyluzownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba dzieciaczki poczete w lecie po duzym naslonecznieniu. Mysle ze witamina D wywarla u mnie endorfiny. Duzo ruchu, spacerow, w miare zdrowe odzywianie no i pojscie na calosc ale nie myslenie ze z tego cos bedzie tylko skupienie sie na tej chwili, partnerze i przyjemnosci. W obu przypadkach mialam orgazm pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pierwsze dziecko ok. 6msc, pomogło schudnięcie. O drugie dziecko 13 miesięcy pomogło schudnięcie, za każdym razem chudłam ok. 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata na pierwsze dziecko z tym ze cierpię na Pcos ale nie leczylam sie i nie wspomagalam niczym jedynie co schudlam ok 10 kg , A drugie zupelne zaskoczenie bo w pierwszym cyklu w ktorym byla owulacja bo we wcześniejszych nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugim cyklu się udało. Mieliśmy szczęście że nie potrzebowaliśmy żadnego wspomagania. Wyszliśmy z założenia że po prostu rezygnujemy z antykoncepcji a jak po roku się nie uda to zaczniemy się tak naprawdę starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedywkoncu
Dzięki za odpowiedzi :) My staramy się od roku, nie wiem czy to dobre określenie ale może za bardzo chcemy. Może rzeczywiście wziąć trochę na luz? Myślałam o schudnięciu, może to nam pomoże. Mam małą nadwagę, jem coraz mniej owocow i warzyw a coraz więcej śmieci, co sprawiło ze się przytyło :/ Może zajscie w ciaze zależy tez od psychiki... Mój mówi, że za dużo o tym myślę i niepotrzebnie się stresuje, że to może tez od tego zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze komus to pomoze. 2 lata. Zaszlam w pierwszym cyklu po laserowej depilacji bikini. Na wakacjach gdy ja i maz przestalusmy przebywac przy komputerach 15h dziennie-cykl sie zaczal na urlopie. Przed cyklem wypilam sporo wodki na imprezie z pracy_-nie pilam wodki juz z 5 lat bo nie lubie. Po roku lepszego dbania o siebie zumba bieganie. Duzo seksu od konca miesiaczki. Mam 33 lata. Nie wiem czy ktorysz tych czynnikow byl decydujacy. Ostatnimi miesiacami jakbym sie pogodzila ze i tak nie zajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące, wiek 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Oba dzieciaczki poczete w lecie po duzym naslonecznieniu. Mysle ze witamina D wywarla u mnie endorfiny. Duzo ruchu, spacerow, w miare zdrowe odzywianie no i pojscie na calosc ale nie myslenie ze z tego cos bedzie tylko skupienie sie na tej chwili, partnerze i przyjemnosci. W obu przypadkach mialam orgazm pochwowy x A kupa też była? Orgazm u kobiety jest bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko 9 miesiecy 2 dzicko 2 miesiace w obu przypadkach pomogl orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie ma znaczenia? orgazm powoduje szybsze dostanie sie plemnikow tam gdzie trzeba, bo sa skurcze. najpierw sie doucz wieśniaku bez szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×