Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość gość
no to dzialaj kobieto, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no i co tu takiego złego w tym wpisie?? też uważam, że na forum nie należy być za bardzo wylewnym i prywatne sprawy zachować na rozmowę z cztery oczy, na wszystko jest miejsce i czas, na forum można gadać i dyskutować na życiowe tematy, ale ogólnie a nie się uzewnętrzniać, bo może się to obrócić przeciwko tej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
A ja uwazam, ze kazdy ma prawo pisac o czym chce. Glownie po to tu przychodzimy, by podzielic sie tym co nas boli.. Przeciez o wszystkim i niczym to dobre do czasu.. We wpisie nie ma nic zlego, nie ma tez nic zlego w tym, ze ktos tam poszedl i bez powodu i wyjawszy z kontekstu o tym napisal.. Uwazam, ze nie na miejscu jest podczytywac kogos i to wlasnie wykorzystywac, a jeszcze gorsze usprawiedliwianie takich zachowan. Ale racja, z tym trzeba sie liczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że ma prawo, ale weź pod uwagę że na forum nie zawsze nadmierna szczerość popłaca skąd wiesz że ta wasza koleżanka nie skończyła nagle pisać bo przeczytał jej wynurzenia ktoś z bliskich lub jej znajomych i miała z tego powodu nieprzyjemności? nie musiało ale mogło i tak być każdy niech pisze o czym chce ale ze świadomością że czasem sam pcha sie na minę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, po co jedziesz do szpitala? Jesli pisalas, to pewnie zapomnialam.. Za duzo kofeiny dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
gość dziś no to dzialaj kobieto, trzymam kciuki Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazcie, ze to jest forum publiczne. Wyraz publiczne mowi wszystko. Kazdy moze swoje zdanie napisac i nie zawsze musi sie ono podobac. Nie wyzywajcie od razu od trolli bo nie tedy droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga7o
Dlaczego nie można pisać o czym się chce? Przecież to jest forum publiczne. Tak głupie są tu niektóre wątki pozakładane, że strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Witaj Jaga. Ide do sklepu, mam ochote na salatke z pomidorow i mozzarelli. Bylo cos ciekawego wczoraj w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie zrozumiałaś. Tu nie chodzi o to że NIE MOŻNA o czymś pisać tylko o granice ekshibicjonizmu. Ale co kto lubi. Każdy decyduje o sobie. Jak ktoś czuje potrzebę by opowiadać w najintymniejszych szczególach o swoim życiu to jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
No i po salatce. Dobra byla, mniam :) Troche pozno, ale co tam.. U mnie pogoda klasa, mrozno, ale czyste powietrze, lakko pruszy cos jakby snieg.. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
matko, proszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga7o
Nie, nic nie było. Nudy na pudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę czystego powietrza. U mnie smog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Norma, ja jesli juz cos ogladam, to w necie. Mam zamiar zrezygnowac z kablowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Chetnie bym sie podzielila tym powietrzem, bo przyjemnie sie przejsc i troche takiego powdychac. Dodam, ze do morza niedaleko wiec pachnie dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga7o
A na czym ogladasz w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Na yt. Tam jest wszystko. No i ogladasz co chcesz, a nie co nadaje tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie masz z tym morzem. Lubie morskie powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Ja tez lubie, ale zdecydowanie za rzadko tam chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym problem? Brak czasu czy lenistwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Chyba zwyczajnie nie jest juz wielka atrakcja. Zwyczajnie jest. Ale mam zamiar przejsc sie w weekend z aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tak jest że jak się ma coś pod nosem to się nie docenia. Powietrze morskie jest zdrowe więc warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Też bym chciała tak blisko morza.Nie pisałam dlaczego idę do szpitala bo będzie że się za bardzo wywnętrzam.Musiałam kogoś ważnego odwiedzić,porozmawiać z lekarzem.Na razie wszystko pod kontrolą,nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
A co do tego że każdy ma prawo mieć swoje zdanie ,pewnie że ma prawo,ale swoje zdanie można wyrazić w taki sposób żeby nie obrażać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
OO, dobrze Gwiazdki, ze wszystko u Ciebie gra i u pacjenta rowniez. Spodziewam sie paczki jutro wiec to powinien byc kolejny fajny piatek.. Pisz co chcesz, mi nie przeszkadza. x Prawda Gosciu z ta dostepnoscia roznych rzeczy. Ale tak czy owak morze jest dosc blisko, ze mi nim tutaj pachnie, choc do brzegu jakies 2,5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
To Ty tak co piątek dostajesz paczki z PL? Fajnie.Może znowu zdrapka z ogromną wygraną?Wtedy problem z głowy ,mogłabyś mieszkać gdzie byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wlasnie nie wiem co sie stalo,ze mama tak chetnie przysyla. Zachwycalam sie ta pierwsza, gazeta i wygrana i to dla mamy byl pewnie motywator. Ta bedzie ostatnia. Poza tym, to male paczki w kopertach, nie wielkie kartony. Ale i tak radocha jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Ostatnia? Czyżbyś w końcu zdecydowała się odwiedzić rodzinę? Chyba już dawno nie byłaś w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×