Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtek12

Dlaczego takie myśli mi przychodzą do głowy

Polecane posty

Jestem z dziewczyną 2 lata . Zachorowałem dosyć mocno cały czas gorączka powyżej 39,podczas choroby nagle zaczęły przychodzić mi do głowy dziwne mysli typu ,że ja jej już nie kocham ,czy ja ją nadal kocham jak to by wyglądało jak byśmy się rozeszli itd same negatywy czemu nie wiem żadna inna kobieta nie pojawiła się ,ukłąda nam się nie pokłóciliśmy się , nie było racjonalnego powodu tych złych mysli tzn takie złe myśli jak by ktoś stał z tyłu i szeptał do ucha (jeszcze podczas tej pierwszej choroby coś się u niej stało w domu i się rozpłakała to szybko pojechałem do niej i jak powiedziałem ,ze ją kocham to się rozpłakałem a nigdy w życiu tak nie miałem abym się rozpłakał z tego powodu) .Wyzdrowiałem starałem się nie dopuszczać myśli takich aby krążyły w głowie . Było lepiej ,gorzej miałem takie uczucie sttresu w brzuchu ale w końcu przeminęło fak faktem jakoś mniej ciągneło mnie do niej. Teraz znowu zachorowałem i znowu takie same mysi mnie przeszywają ale wiem ,że nie chcę konczyć tego związku bo wiem jak by bardzo cierpiała ,z reszta sądze ,że sam bym tez bardzo cierpiał bo jest śliczna i bardzo dobrze mi z nią .Do tego cały czas o niej myslę w sensie ,że mam obraz jej w głowie jak się uśmiecha itd Co zrobić aby odeszły ? Czy samo z czasem odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo docen co masz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doceniam to i walczę o związek . Tylko chciałem dowiedzieć się czy ktoś juz tak miał i wie jak poradzić na te głupie mysli które samowolnie przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×