Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wróżka Beata kalinowska

Polecane posty

Gość gość
"Ktoś sobie zadaje wiele trudu by zniszczyć te wróżkę jednak dla mnie ona jest najlepsza!!!!!!" Z takim podejściem to polecam się już zgłosić do specjalisty z dziedziny psychiatrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Kalinowska to jedna z lepszych wróżek u niej sprawdziło mi się na pewno z 80% wróżby dla porównania były i takie wróżki inne z 0% sprawdzalnością.Więc obiektywnie Kalinowska nie jest nieomylna,ale jest dobra . Też była jedna rzecz która mi się nie sprawdziła ale 5 innych rzeczy się sprawdziło więc na pewno jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Kalinowska to najlepsza wróżka na jaką trafiłam,bardzo dużo prawdy mi powiedziała i prawie wszystko mi się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba! korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...; jej strona to http://wrozkaalicja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamya
Dnia 13.05.2018 o 20:55, Gość gość napisał:

gość 2018.03.17 to ja napisałam ten komentarz. Dziś po ponad roku "wróżby" Kalinowskiej nadal się nie sprawdziły. Nie jestem wróżką, ani konkurencją po prostu uczciwie napisałam o swoim przypadku. Zastanawia mnie jedno: wątek był przez miesiąc po zadaniu pytania przez autora nieaktywny, po moim komentarzu w ciągu jednego, dwóch dni 6-7 kwietnia zaczęło przybywać postów chwalących i pozostających w tym samym tonie, nawet padały w nich podo9bmne zdania. Może napisała je jedna i ta sama osoba? Może była to sama Beata Kalinowska, albo jej asystentka - taki8e przypadki już się zdarzały na innym forum Na koniec dodam, że na oficjalnej stronie Beaty Kalinowskiej zniknęło wiele komentarzy, które czytałam jeszcze rok temu, decydując się na wróżbę. Ogólnie w moim wypadku czas oraz rozmowa z osobą, na którą robiłam wróżbę pokazały, że Kalinowska mijała się z prawdą i to znacznie już w chwili stawiania kart, a dwa nadal rzecz, którą mi "wywróżyła" się nie sprawdziła i wiem, że na pewno się nie sprawdzi. Możecie wierzyć lub nie jeśli nie szkoda Wam kasy to sami sprawdźcie, ja sprawdziłam i więcej nie skorzystam, ani nikomu nie polecę tej "wróżki", nawet jeśli zaraz znów będziecie usilnie udowadniać jaka jest wspaniała. To, że jest 20 lat na rynku świadczy tylko o tym, że ludzi szukających takich usług jest wielu i jest na takie usługi zapotrzebowanie. Jest na rynku wiele wróżek, które utrzymują się od kilku lat i wcale nie znaczy, że są dobre. Kalinowska jest nie tylko wróżką czy ezoteryczką ale też zawodowym psychologiem - prowadzi kursy i szkolenia, wykłady - przynajmniej tak podaje na swojej stronie, być może dzięki psychologii, którą uprawia zawodowo jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Nie wiem ja oceniam tylko jej zdolności i sprawdzalność wróżby z kart a ta się nie sprawdziła, a wręcz jest odwrotna niż Pani przewidziała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundureczka

2 dni temu zamówiłam wróżbę na whatsapp, zapytałam się o moje małżeństwo. Wróżka powiedziała, że nie widzi rozwodu ani rozstania.

A dzisiaj szok od rana, dostałam maila od męża , że złoży pozew o rozwód. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Opolanka

Ja korzystałam 2lata temu. Wszystko co mówiła o mnie pokrywało się w 100% powiedziała też w 100 %jaki był mój mąż i mój związek z nim. Kiedy miałam wróżbę on był wtedy z inną, odszedł do kochanki. Wróżba mówiła że będziemy w przyszłości razem. Po wróżbie też w to nie wierzyłam bo jednak złożył papiery, rozwiódł się. Jednak po ponad roku co było dla mnie SZOKIEM chciał wrócić. Obecnie od 5 miesięcy znów jesteśmy razem. Więc mnie się Beata Kalinowska sprawdziła w 100 %gdybym pisała opinie po kilku miesiącach kiedy był rozwód pewnie bym napisała inaczej że sprawdziło mi się 70% bo przeszłość i teraźniejszość to było z jakieś 70 %wróżby. A tak dziś mogę napisać że sprawdziło się 100 %. Poza tym jest jedyną wróżką która bez mówienia czegokolwiek o sobie aż tyle powiedziała mi sama, byłam w szoku mówiła dużo szczegółów których nie miała prawa wiedzieć z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie dziwi czemu wy nie piszecie tych opini na stronie wróżki tylko tutaj.

O tej pani było tutaj często pisane opinie i 95% były pozytywne. Wniosek ta pani jest bardzo dobra ale nie jest nieomylna o czym chyba nawet na stronie pisze jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.03.2019 o 23:00, Gość Gość napisał:

Mnie dziwi czemu wy nie piszecie tych opini na stronie wróżki tylko tutaj.

O tej pani było tutaj często pisane opinie i 95% były pozytywne. Wniosek ta pani jest bardzo dobra ale nie jest nieomylna o czym chyba nawet na stronie pisze jak się nie mylę.

 Moja negatywna opinia została tam napisana i jest, ale w zalewie tych pochlebnych mogła umknąć więc powtórzyłam ją tu. Nie rozumiem zatem dlaczego zakładasz, że nie piszemy tych opinii na stronie wróżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundureczka

zwracam honor pani Beacie. Sprawdziło się . Nie doszło do rozstania z męzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii@

Ja też korzystałam i bardzo sobie chwalę. Mnie się wszystko sprawdziło mimo że najpierw poszło to w innym kierunku niż wróżba a potem była całkowita zmiana i wydarzyło się to co karty pokazały. Jak dla mnie najlepsza wróżka online. Bo powiedziała mi też dużo rzeczy z mojej przeszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie najbardziej zadziwia to, że chociaż sama wróżka na swojej stronie pisze, że wróżby nie sprawdzają się zawsze, to jak tylko się ktoś na jakimś forum odezwie, że u niego się nie sprawdziło, to zaraz jest straszony odpowiedzialnością karną za wysuwanie oszczerstw. Przy żadnej innej wróżce nie zaobserwowałam takiej sytuacji.

U mnie na 5 pytań  - wróżba przez telefon, godzinna z omówieniem- żadne z przewidywań Pani Beaty się nie sprawdziło. Wróżba dotyczyła spraw bieżących, które już dawno się rozwiązały, więc nie mam żadnego powodu oczekiwać, że za 5,10,15 lat cokolwiek się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też nic nie sprawdziło włożyłam półtora roku temu i zupełnie nic ani pod względem materialnym ani osobistym. Jestem w szoku ze ma tyle pozytywów ja miałam wróżbę 1godzinna przez whatsup z czego pani. Kalinowska pół godziny opowiadała o swoich klientkach co mnie mało obchodziło owszem miła straszna gadała ale nie stety nie na temat...🙈

Dnia 17.03.2018 o 19:13, Gość gość napisał:

Ja nie potwierdzam zachwytów nad Beatą Klainowską. Miałam wróżbę rok temu i nie sprawdziło się nic. Opowiadała mi, że karty pokazują, że facet na którego robię wróżbę jest w związku z inną dziewczyną, który zakończy się ślubem. Podczas gdy oni nie byli już wtedy w związku (ja o tym nie wiedziałam). Dziś ta dziewczyna jest już z innym facetem, a chłopak dochodzi do siebie. Opowiadała, że mogę spróbować kontaktu z nim, ale mam nie liczyć na szybką odpowiedź. Spróbowałam. Napisałam sms. Odpowiedź przyszła po 2 minutach. Trzecia rzecz, którą mi "wywróżyła", w ogóle jeszcze nie zaistniała i nawet się na nią nie zanosi, więc na razie nie mogę nic powiedzieć. Ogólnie według mnie to nie jest żadna wróżka tylko dobry psycholog, który mówi to co chcemy usłyszeć.....Miałam wróżbę godzinną z omówieniem, koszt 140 zł. Oprócz tych trzech konkretów, które powiedziała, reszta to były psychologiczne wywody na temat mnie i chłopaka, o którego pytałam. Po wróżbie miałam wrażenie, że kobieta wiele o mnie wie, dzis po czasie stwierdzam, że po prostu jest dobrym słuchaczem i "ustawia wróżby" pod to co od nas usłyszy. jak dla mnie kolejna manipulantka i naciągara. Nigdy więcej wróżby u niej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2018 o 19:13, Gość gość napisał:

Ja nie potwierdzam zachwytów nad Beatą Klainowską. Miałam wróżbę rok temu i nie sprawdziło się nic. Opowiadała mi, że karty pokazują, że facet na którego robię wróżbę jest w związku z inną dziewczyną, który zakończy się ślubem. Podczas gdy oni nie byli już wtedy w związku (ja o tym nie wiedziałam). Dziś ta dziewczyna jest już z innym facetem, a chłopak dochodzi do siebie. Opowiadała, że mogę spróbować kontaktu z nim, ale mam nie liczyć na szybką odpowiedź. Spróbowałam. Napisałam sms. Odpowiedź przyszła po 2 minutach. Trzecia rzecz, którą mi "wywróżyła", w ogóle jeszcze nie zaistniała i nawet się na nią nie zanosi, więc na razie nie mogę nic powiedzieć. Ogólnie według mnie to nie jest żadna wróżka tylko dobry psycholog, który mówi to co chcemy usłyszeć.....Miałam wróżbę godzinną z omówieniem, koszt 140 zł. Oprócz tych trzech konkretów, które powiedziała, reszta to były psychologiczne wywody na temat mnie i chłopaka, o którego pytałam. Po wróżbie miałam wrażenie, że kobieta wiele o mnie wie, dzis po czasie stwierdzam, że po prostu jest dobrym słuchaczem i "ustawia wróżby" pod to co od nas usłyszy. jak dla mnie kolejna manipulantka i naciągara. Nigdy więcej wróżby u niej.

Dzień dobry. Nie jestem żadna wróżka ani nic podobnego. Powiem szczerze, że zdarzyło mi się korzystać z usług Pani Beaty. Z początku wydawała mi się miła i konkretną, ale bardzo szybko mnie zadziwiła pytaniem na które chyba powinna znać odpowiedź w kartach, a nie, że ja mam odpowiedzieć. Czasem sie lapalam na takich właśnie niuansach, że raz mówi tak, a jak jej zwróciłam uwagę to była oburzona, że to nie możliwe. Ostatnia sytuacja jednak była dość napięta. Napisałam Pani Beacie, że mój ex partner chcę wrócić, ona momentalnie zobaczyła inna kobietę i zaczęła mi wywody psychologiczne prawiac, że cytuje,, gratuluję trójka miłosnego,, ale ja nawet nie napisałam, że do niego wróciłam. Ta Pani nie potrafi przyznać się do błędu. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo się pomylić, a wróżba nie spełnić i nie trzeba kogoś od razu atakować.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Zuz1986

Są  rzeczy które  od razu zdradzają że nigdy  nie  korzystałaś z  jej  porad.Ja  korzystam  z  porad pani  Beaty  od  ponad  10  lat .I  bardzo  dużo  się  sprawdza ,zawsze  jest  zaangażowana na  max ,czasem ze  swoimi pytaniami  zdarzało mi  się  być bardzo upierdliwym  klientem jednak pani  Beata zawsze  cierpliwie mnie  wysłuchała.Zresztą  nie  tylko  mnie  bo  po  tylu  latach wiele  koleżanek moich  też  skorzystało z mojego  polecenia i  z tego  co  wiem każda  też  regularnie korzysta .

Czasem  może  się  coś  nie  sprawdzić ,czasem  sami  doprowadzamy  do  sytuacji że  coś  idzie  w  innym  kierunku i  o  tym  trzeba  pamiętać ,zresztą  pani  Beata sama  o  tym  mówi że  jak  ktoś  oczekuje  gotowego  rozwiązania  i  tego  że  jego  los  sam  się  zmieni to  nie  powinien korzystać z  wróżb  to  tak  to  nie  działa .

Zresztą  sama  po  tylu  latach inaczej  patrzę  na  wróżby niż  kiedy zaczynałam swoją  przygodę z wróżbami .Kiedyś  byłam  bardziej bierna teraz wiem jak wykorzystać  wróżbę  by  było  dobrze.

Pani  Beata jest  osobą  która  NIGDY o  nic  nie  pyta zawsze  wszystko  mówi  sama.Może  to  wyjaśnię bo  może  ktoś  mnie  źle  zrozumieć .Kiedy  przychodzę z  jakimś problemem do  pani  Beaty  to  zawsze  robi  mi  rozkład  co  karty  same  o  tym  pokażą   ale  przed  Ja  pytam np co  karty  pokazują  na  pracę ? Wtedy  pani  Beata pyta  tylko czy  stawimy  na  osobę  szukająca  pracy  czy  która  ma  pracę .I  Ja  np  odpowiadam  mam  pracę .Wtedy  dobiera  rozkład i  mówi  mi co  widzi  na  temat obecnej  pracy np  ze  staram  się  o  awans ale  mężczyzna  pracujący ze  mną  mi  to  blokuje  i  póki  On  jest  nic  nie  osiągnę  i  trzeba  zmienić  pracę  jak  chce  awansować .I  mi  się  to  zgadza  bo  taka  sytuacja ma  miejsce  jest  taki  ktoś kto  mi  blokuje to  wiem i  wszystko  się zgadza .No  to  podejmuje  decyzję o  zmianie  pracy i  rok później dostaje awans  w  nowej  pracy .Tak  to  skrótowo  wygląda  u  mnie .U  innych  też  bo  koleżanki też  to  potwierdzają  że pani  Beata  też  zawsze  im  mówi co  widzi  o  danej  sytuacji czy  problemie i  zawsze  się  to  sprawdza w 100% to  co  O  nich  pokazało i  pani  Beata  powiedziała .A  przyszłość sprawdza się  dużo u  mnie  około 90% .Była  sytuacja którą  kiedyś  myślałam że się  nie  sprawdziła  ale  sprawdziła  się  w  życiu  tego  człowieka a  nie  u  mnie .Kiedyś  o to  zapytałam wróżkę  i  mi  odpowiedziała że  sama  zmieniłam  bieg  wydarzeń bo  gdybym wtedy  tego  nie  zrobiła  to  byłoby  to  co  spotkało inna  osobę  .Chodziło  o  to że byłam  z  kimś  z  kim  planowałam ślub .Karty  pokazały  że  kocha  chce  być  ,chce  ślubu .To  była  prawda byliśmy  już  po  zaręczynach .Jednak dalej karty  pokazały że  On  bywa  agresywny  tylko na  tym  etapie  bardzo  to  kontroluje ale  kiedy  zostanie moim  mężem karty  pokazały  mi  przemoc .To  zapaliło  moją  czujność  .Mnie  nigdy nie  uderzył  ale  wobec  innych  był  bardzo  agresywny i  nie  raz  widziałam  jak  kogoś  pobił .Bywał  bardzo  wybuchowy  zazdrosny  i  z  tego  powodu  zerwałam bo  zaczęłam się  go  bać .Mnie nigdy  nie  uderzył  ale Ja  nie  zostałam jego żoną  ,sama wyszłam z tego  związku .Czyli  jak  wytłumaczyła  mi  to  wróżka  po  czasie  już  kiedy  opisałam  jej że  on  2 lata  później ożenił się  z inną  kobietą  którą  po ślubie regularnie bił (moja  siostra i  jej  siostra razem  pracują  i  to  od  niej  o  tym  wiem) Czyli było  dokładnie jak  wróżka  przepowiedziała ale  nie  ze  mną  tylko z  inną  kobietą .Wtedy myślałam że się  nie  sprawdziło bo  mnie  to  nie  dotyczyło .Dziś  uważam że  wróżka  miała  ogromną sprawdzalność bo  gdyby  wtedy  mnie  przed  tym  nie  ostrzegała  popełniłabym  bardzo  duży  błąd .I o  to  chodzi  w  wróżkach o  pomoc  o  zrozumienie wskazanie rozwiązania ,podpowiedzenie co  jest  dla  nach  dobre .

I  jak  jesteś  kobietą  która  umie  wyciągnąć  wniosek  i  zdaje  sobie  sprawę że  decyzję  podejmuje Ja a  wróżka  tylko  mi  w  tym  pomaga to  jestem  pewna że  pani  Beata  ci  pomoże .

To  moja  opinia .Nikogo  nie  namawiam nie  zachęcam ,chcesz  skorzystasz  ,nie  chcesz pójdziesz  gdzie  indziej .Masz  wybór .

ps.Pani  Beata  ma  ogromną pokorę  do  tego  co  robi  i  dystans ,potwierdzi  to  każdy  kto z  nią rozmawiał kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2019 o 23:11, Gość Gość napisał:

 Moja negatywna opinia została tam napisana i jest, ale w zalewie tych pochlebnych mogła umknąć więc powtórzyłam ją tu. Nie rozumiem zatem dlaczego zakładasz, że nie piszemy tych opinii na stronie wróżki.

Więc  czego  to  dowodzi? Że  wszystkie opinie są publikowane ,nawet  ta  Twoja negatywna została  tam  opublikowana a że  jest  tyle  dobrych opinii ? To  proste ta  wróżka jest  bardzo dobra .Ale  nie  jest  nieomylna czego  przykładem jesteś TY .Tobie się  nie  sprawdziło wiec  już nie  korzystasz .Innym  się  sprawdza to  wracają i  polecają innym .I  tyle  w  temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2018 o 12:04, Gość gość napisał:

"Ktoś sobie zadaje wiele trudu by zniszczyć te wróżkę jednak dla mnie ona jest najlepsza!!!!!!" Z takim podejściem to polecam się już zgłosić do specjalisty z dziedziny psychiatrii.

Zgadzam  się 🙂

Pierwszy  raz usłyszałam  o  pani  Beacie tutaj  na  kafeterii ponad  10lat  temu  jak  ktoś  robił  sobie  "jazdę  po  niej " ale  Ja  przekorna  zadzwoniłam do  niej i  byłam  bardzo  zdziwiona na  plus 🙂

I  tak  już  od  ponad 10lat jestem i  co  jakiś  czas  kiedy  mam  potrzebę  korzystam .

Pamiętam  jak  zadzwoniłam  i  zaczęłam  rozmowę  coś  w  stylu  dzwonię  bo  czytałam  o  pani  na  forum .Ona  od  razu to  ucięła  i  powiedziała  na  forum  każdy może  napisać  dobrze  czy  źle  trzeba  samemu  sprawdzić  by  się  przekonać czy  jemu  jestem  wstanie pomoc .Jak komuś  pomogę  to  wraca jak  nie  pomogłam to  powinien  szukać  kogoś  innego . No  i  w  sumie racja 🙂

 

A  teraz z innej  beczki .

Co  ma  w głowie ktoś kto  lata po  wróżkach (zazwyczaj  wielu )  a  potem  na  każdej wylewa  pomyje .Ja  kiedyś  korzystałam  też  z  jednej  pani w  Warszawie ,jednej z  z  programów  ezo  i kilku  o  których  przeczytałam  na  forum .Nie  byłam  zadowolona ale  nie  napisałam negatywnej opinii po prostu  skorzystałam  raz i więcej  nie  wróciłam .U  pani  Beaty mi  się  sprawdza  to  wracam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
Dnia 9.03.2021 o 00:29, bobo3535@ napisał:

Zgadzam  się 🙂

Pierwszy  raz usłyszałam  o  pani  Beacie tutaj  na  kafeterii ponad  10lat  temu  jak  ktoś  robił  sobie  "jazdę  po  niej " ale  Ja  przekorna  zadzwoniłam do  niej i  byłam  bardzo  zdziwiona na  plus 🙂

I  tak  już  od  ponad 10lat jestem i  co  jakiś  czas  kiedy  mam  potrzebę  korzystam .

Pamiętam  jak  zadzwoniłam  i  zaczęłam  rozmowę  coś  w  stylu  dzwonię  bo  czytałam  o  pani  na  forum .Ona  od  razu to  ucięła  i  powiedziała  na  forum  każdy może  napisać  dobrze  czy  źle  trzeba  samemu  sprawdzić  by  się  przekonać czy  jemu  jestem  wstanie pomoc .Jak komuś  pomogę  to  wraca jak  nie  pomogłam to  powinien  szukać  kogoś  innego . No  i  w  sumie racja 🙂

 

A  teraz z innej  beczki .

Co  ma  w głowie ktoś kto  lata po  wróżkach (zazwyczaj  wielu )  a  potem  na  każdej wylewa  pomyje .Ja  kiedyś  korzystałam  też  z  jednej  pani w  Warszawie ,jednej z  z  programów  ezo  i kilku  o  których  przeczytałam  na  forum .Nie  byłam  zadowolona ale  nie  napisałam negatywnej opinii po prostu  skorzystałam  raz i więcej  nie  wróciłam .U  pani  Beaty mi  się  sprawdza  to  wracam .

Skoro jest taka dobra, jak mówisz po co wypisujesz referaty na jej temat? Prawda sama się obroni i nie musisz nikogo pouczać. każdy też ma prawo do swojego zdania. Tak jak ty wypisujesz 3 wiadomości, bo Ci się sprawdza, tak ktoś ma prawo pisac, że mu się nie sprawdza. Potrafisz to zrozumieć?

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi się nie sprawdziło i nie polecam. Komentarz negatywny napisałam -  ale zniknął (była swego czasu dyskusja w innym temacie na cafe na ten temat. Nie jestem specjalistką  od wróżek i wróżb, w życiu korzystałam raz z Kalinowskiej i raz z rytuałów u innej wróżki, ale wiem jedno: wróżba to ma być drogowskaz pokazujący różne możliwości tzn co się wydarzy jak zrobisz tak, a co się wydarzy jak zrobisz odwrotnie i od tego jest wróżka, żeby Ci te możliwości przedstawić i tutaj twoje opowiadanie o  tym, że można zmienić bieg życia nie ma sensu, bo wyjścia są dwa i każda odpowiedzialna wróżka takie dwa warianty powinna przedstawić, a nie w razie niepowodzenia zasłaniać się teorią o zmianie biegu życia.

Mi powiedziała, że w najbliższym czasie dostanę ofertę pracy za granicą, którą powinnam poważnie rozważyć bo w mojej obecnej pracy nie mam żadnych perspektyw ani na awans, ani na podwyżkę. Jestem 3 lata po wróżbie i do tej pory nie dostałam żadnej oferty pracy zagranicą natomiast pracuję cały czas w tym samym miejscu i dwukrotnie dostałam podwyżkę, a od początku tego roku awans.

Drugie pytanie dotyczyło mojej relacji z mężczyzną Pani Beata twierdziła, że nigdy nie będziemy razem i że on się zwiąże z inną osobą z którą nie będzie szczęśliwy i będzie ją zdradzał. Tymczasem od roku jesteśmy małżeństwem i mamy wspólne dziecko. Na moją sugestię, że to nie jest mężczyzna, który zdradza swoją wybrankę, powiedziała, że wielokrotnie już słyszała takie rzeczy i na pewno jeszcze zadzwonię, żeby ją przeprosić i podziękować, że mnie ostrzegła, tak jak wielokrotnie robiły inne klientki. Niestety nie zadzwonię i nie podziękuję, bo nie mam za co,  a wróżby w wykonaniu tej Pani to stek bzdur przynajmniej jeśli chodzi o mnie.  Kolejne pytania (miałam opcję 5 pytań) utonęły w niebycie, bo Pani na początku rozmowy zaczęła mi tłumaczyć jakie powinno być podejście do wróżb i jak należy traktować wróżkę oraz o klientkach, które traktują ją jak koleżankę, a to jest niedopuszczalne.

Ogólne wrażenie mam takie, że pani jest atencjuszką łasą na pochwały, dużo mówi niestety z czasem się okazuje, że głównie banały, godzinną wróżbę przez telefon z perspektywy czasu i tego jak się potoczyły sprawy odbieram jak rozmowę na plotkach przy kawce i to dość drogą jak na wartość merytoryczną, a nie profesjonalną wróżbę czy poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe

Skorzystałam i nie polecam, bo raz mówiła pozytywnie, potem po czasie jeszcze raz i już zaprzeczyła sama sobie. Poza tym dużo gada i nie daje dojść do słowa prawie i nie wszystko jest tak jak mówi. Więc nie sprawdziło się to wszystko co mówiła za pierwszym razem a negatywną wróżba pomoc się lepiej sprawdza więc pewnie druga się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 29.01.2019 o 09:39, Gość Lamya napisał:

 

No coś w tym jest, też zauważyłam że po negatywie zaraz przybywały pozytywy no i psychologię da się w rozmowie zauważyć, znam inne psycholożki używają podobnych stwierdzeń. Tak ludzi szukających takich porad jest dużo stąd ten biznes się kreci a w razie czego mówi się że nie jest się nieomylnym, lub że ktoś zmienił decyzję to i przyszłość się zmieniła. Wróżki takie to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 29.03.2021 o 13:11, Naan napisał:

Skoro jest taka dobra, jak mówisz po co wypisujesz referaty na jej temat? Prawda sama się obroni i nie musisz nikogo pouczać. każdy też ma prawo do swojego zdania. Tak jak ty wypisujesz 3 wiadomości, bo Ci się sprawdza, tak ktoś ma prawo pisac, że mu się nie sprawdza. Potrafisz to zrozumieć?

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi się nie sprawdziło i nie polecam. Komentarz negatywny napisałam -  ale zniknął (była swego czasu dyskusja w innym temacie na cafe na ten temat. Nie jestem specjalistką  od wróżek i wróżb, w życiu korzystałam raz z Kalinowskiej i raz z rytuałów u innej wróżki, ale wiem jedno: wróżba to ma być drogowskaz pokazujący różne możliwości tzn co się wydarzy jak zrobisz tak, a co się wydarzy jak zrobisz odwrotnie i od tego jest wróżka, żeby Ci te możliwości przedstawić i tutaj twoje opowiadanie o  tym, że można zmienić bieg życia nie ma sensu, bo wyjścia są dwa i każda odpowiedzialna wróżka takie dwa warianty powinna przedstawić, a nie w razie niepowodzenia zasłaniać się teorią o zmianie biegu życia.

Mi powiedziała, że w najbliższym czasie dostanę ofertę pracy za granicą, którą powinnam poważnie rozważyć bo w mojej obecnej pracy nie mam żadnych perspektyw ani na awans, ani na podwyżkę. Jestem 3 lata po wróżbie i do tej pory nie dostałam żadnej oferty pracy zagranicą natomiast pracuję cały czas w tym samym miejscu i dwukrotnie dostałam podwyżkę, a od początku tego roku awans.

Drugie pytanie dotyczyło mojej relacji z mężczyzną Pani Beata twierdziła, że nigdy nie będziemy razem i że on się zwiąże z inną osobą z którą nie będzie szczęśliwy i będzie ją zdradzał. Tymczasem od roku jesteśmy małżeństwem i mamy wspólne dziecko. Na moją sugestię, że to nie jest mężczyzna, który zdradza swoją wybrankę, powiedziała, że wielokrotnie już słyszała takie rzeczy i na pewno jeszcze zadzwonię, żeby ją przeprosić i podziękować, że mnie ostrzegła, tak jak wielokrotnie robiły inne klientki. Niestety nie zadzwonię i nie podziękuję, bo nie mam za co,  a wróżby w wykonaniu tej Pani to stek bzdur przynajmniej jeśli chodzi o mnie.  Kolejne pytania (miałam opcję 5 pytań) utonęły w niebycie, bo Pani na początku rozmowy zaczęła mi tłumaczyć jakie powinno być podejście do wróżb i jak należy traktować wróżkę oraz o klientkach, które traktują ją jak koleżankę, a to jest niedopuszczalne.

Ogólne wrażenie mam takie, że pani jest atencjuszką łasą na pochwały, dużo mówi niestety z czasem się okazuje, że głównie banały, godzinną wróżbę przez telefon z perspektywy czasu i tego jak się potoczyły sprawy odbieram jak rozmowę na plotkach przy kawce i to dość drogą jak na wartość merytoryczną, a nie profesjonalną wróżbę czy poradę.

Potwierdzam tą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 10.07.2020 o 15:25, Tanishka napisał:

Mi się też nic nie sprawdziło włożyłam półtora roku temu i zupełnie nic ani pod względem materialnym ani osobistym. Jestem w szoku ze ma tyle pozytywów ja miałam wróżbę 1godzinna przez whatsup z czego pani. Kalinowska pół godziny opowiadała o swoich klientkach co mnie mało obchodziło owszem miła straszna gadała ale nie stety nie na temat...🙈

 

Tak to prawda. Moja szczera opinia jest negatywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 12.08.2018 o 12:04, Gość gość napisał:

"Ktoś sobie zadaje wiele trudu by zniszczyć te wróżkę jednak dla mnie ona jest najlepsza!!!!!!" Z takim podejściem to polecam się już zgłosić do specjalisty z dziedziny psychiatrii.

Chyba ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 17.03.2018 o 19:13, Gość gość napisał:

Ja nie potwierdzam zachwytów nad Beatą Klainowską. Miałam wróżbę rok temu i nie sprawdziło się nic. Opowiadała mi, że karty pokazują, że facet na którego robię wróżbę jest w związku z inną dziewczyną, który zakończy się ślubem. Podczas gdy oni nie byli już wtedy w związku (ja o tym nie wiedziałam). Dziś ta dziewczyna jest już z innym facetem, a chłopak dochodzi do siebie. Opowiadała, że mogę spróbować kontaktu z nim, ale mam nie liczyć na szybką odpowiedź. Spróbowałam. Napisałam sms. Odpowiedź przyszła po 2 minutach. Trzecia rzecz, którą mi "wywróżyła", w ogóle jeszcze nie zaistniała i nawet się na nią nie zanosi, więc na razie nie mogę nic powiedzieć. Ogólnie według mnie to nie jest żadna wróżka tylko dobry psycholog, który mówi to co chcemy usłyszeć.....Miałam wróżbę godzinną z omówieniem, koszt 140 zł. Oprócz tych trzech konkretów, które powiedziała, reszta to były psychologiczne wywody na temat mnie i chłopaka, o którego pytałam. Po wróżbie miałam wrażenie, że kobieta wiele o mnie wie, dzis po czasie stwierdzam, że po prostu jest dobrym słuchaczem i "ustawia wróżby" pod to co od nas usłyszy. jak dla mnie kolejna manipulantka i naciągara. Nigdy więcej wróżby u niej.

No zgadzam się. Psycholog. Dobrą opinię pisane są pod wpływem chwili jak jest miło a nie faktycznie po sprawdzalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokafe
Dnia 17.08.2020 o 17:52, Zuz1986 napisał:

Dzień dobry. Nie jestem żadna wróżka ani nic podobnego. Powiem szczerze, że zdarzyło mi się korzystać z usług Pani Beaty. Z początku wydawała mi się miła i konkretną, ale bardzo szybko mnie zadziwiła pytaniem na które chyba powinna znać odpowiedź w kartach, a nie, że ja mam odpowiedzieć. Czasem sie lapalam na takich właśnie niuansach, że raz mówi tak, a jak jej zwróciłam uwagę to była oburzona, że to nie możliwe. Ostatnia sytuacja jednak była dość napięta. Napisałam Pani Beacie, że mój ex partner chcę wrócić, ona momentalnie zobaczyła inna kobietę i zaczęła mi wywody psychologiczne prawiac, że cytuje,, gratuluję trójka miłosnego,, ale ja nawet nie napisałam, że do niego wróciłam. Ta Pani nie potrafi przyznać się do błędu. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo się pomylić, a wróżba nie spełnić i nie trzeba kogoś od razu atakować.. 

Zauważyłam właśnie o tym że do błędu nie umie się przyznać wcale. Mówi że nie jest nieomylną no ale tak to każdy może wróżyć i mówić ooo nie jestem nieomylną. Dużo wywodów co było u kogoś, a co mnie to? Jak mnie interesuje moje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×