Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszkowa anka

kolega z pracy dal mi czekoladke serce na walentynki a maz sie obrazil

Polecane posty

Gość gruszkowa anka

Co o tym sadzicie? Kolega z pracy dal mi i kolezance po czekoladzie z okazji walentynek. Wyjelam ja w domu, a maz sie obrazil i teraz sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ci ją dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dał Ci mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkowa anka
Nie wiem, no po prostu dal z okazji walentynek moze chcial byc mily. Mialam nie przyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkowa anka
Maz dał kwiaty i prezent ale jak zobaczyl ta czekolade to sie obrazil i poszedl do drugiego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwisz się ? Jakbyś sie czuła jakby koleżanka z pracy dała twojemu mężowi serduszko w czekoladzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się od kwiatów i czekoladek a później ru/chan/ko z kolegą z pracy. Wiem, bo na tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkowa anka
Ok napisze prawde. Specjalnie odwrocilam sytuacje zeby zobaczyc jakie beda odpomowiedzi. Prawda jest taka ze to moj maz dostal ta czekolade od kolezanki w pracy i poczulam sie strasznie. On powiedzial ze wydziwiam i to nic zlego ze to normalne zachowanie. A ja tak nie uwazam. Nie mialam nigdy sytuacji kiedy zwykly kolega dalby mi walentynke. Obrazilam sie na meza a on jeszcze to odwrocil i uznal ze zepsulam nam walentynki. Mialam przygotowany prezent ktorego nie dalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dno. Wez zdecyduj sie na 1 wersje. Ja jestem w ciazy, juz na l4 i dzis przyjechal do mnie 7 lat mlodszy kolega z pracy. Dostalam od niego walentynkowa czekolade i sterte papierow zeby sprawdzic jego raporty. :) Maz cierpliwie to zniosl, troche czasu spedzil z nami a potem sobie poszedl do 2 pokoju, bo nudzila go nasza gadka o pracy. Nagadalismy sie, posmialismy i pa. Zabral mnie mezowi na dobre 2h po poludniu, a mimo tego wieczor spedzilismy bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy dużo osób dawało nam czekoladki. Normalna sprawa, o co ta afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmieniepiersia
Szanowni Państwo, Jestem studentką medycyny i wspólnie z kolegami z koła naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzamy badanie, które ma nam pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi zmagają się matki w pierwszych miesiącach po porodzie. Celem badania jest zidentyfikowanie przyczyn niemożności bądź odstępowania od karmienia piersią. Narzędziem badawczym jest stworzona przez nas krótka ankieta. Aby badanie było wiarygodne, musimy zebrać jak największą próbę badawczą. W tym celu zwracamy się do Państwa o wypełnienie tej ankiety, co w znaczący sposób przyczyniłoby się do realizacji naszego projektu. Z góry dziękujemy za pomoc! Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxkRt9A6PDuI2_Eq21IG105G35-dgCFdGNL6GRp5Vd1_Q5oQ/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×