Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu wgl mamy które kupiły nowy wozek za 1000 zł

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu takie mamy? Ja się zastanawiam nad takim kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam, ale to było 6 lat temu. Kosztował dokładnie 1090, 3 w 1. Po moim dziecku dałam go dla siostrzeńca i teraz leży już od 2 lat nieużywany, ale wciąż na chodzie. Jeszcze trzecie dziecko z niego skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Czemu nie tylko że pod warunkiem to wózek 2 w 1 bo za tą cenę nie może być mowy o 3 w 1 z dobrym bezpiecznym fotelikiem , bo foteliki z takiego zestawu to najgorszy szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie zastanawiam się nad kupnem takiego wózka 3w1. A jak sprawdzała się spacerówka? W spacerówke zamierzam zainwestować ok 700 zł ale na następną wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wózek Prampol 2 w 1 i super mi się sprawdzał. Fakt- ciężki, ale gondola duża, wygodna no i się bardzo przydała, bo moja mała usiadła jak skończyła 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 14:53. Ja do końca używałam spacerówkę od wózka 3w1. Nie zależało mi na żadnej małej, tamta mi odpowiadała. Z tym, że jak dziecko miało 6 tygodni, to przeprowadziliśmy się na wieś i duża spacerówka z pompowanymi kołami mi najbardziej odpowiadała min. dlatego, ze dużo spacerowaliśmy po lesie. Auto terenowe więc do bagażnika też wchodził bez problemu i schodów do domu też nie mam wysokich. Taki miałam jak ten w linku https://sprzedajemy.pl/wozek-uniwersalny-dada-paradiso-etno-3w1-z-fotelikiem-ideal-lodz-2-02d8b2-nr667573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia_p
mowisz o wozku 3w1? jaki model masz na oku? mysle, ze spokojnie mozna kupic prozadny wozek za 1000zl, tylko trzeba przestac patrzec na nowoczesny wyglad i niewiadomo jakie bajery, ktore tak naprawde do szczescia nam nie sa potrzebne podczas spaceru... ja kupilam za dokladnie 1160 zł wozek Passo sport. moze niektore z was kojarzą ta markę bo ladnych kilka lat temu istnial model Passo. no i passo sport to nowsza wersja, wyglada klasycznie, stosunkowo tani, a jakosciowo nie odbiega od tych popularnych modeli reklamowanych na blogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z wózkiem fajnym
Ja kupiłam za dokładnie 2360 3w1 i jestem mega zadowolona i wiem, że będzie do końca wózkowania i na takim mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam zestaw gondola+spacerówka za tysiąc z górką i to był błąd. Po dwóch latach mechanizm się całkiem rozklekotał. Właściwie od początku się zacinał albo potrafił rozkręcić... Teraz dla drugiego dziecka muszę kupić kolejny wózek :/ tym razem stawiam na używany dobrej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:30 skoro od początku szwankował, to trzeba było zareklamować lub prosić o zwrot pieniędzy. Dlaczego jesteś taka ułomna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie, myślisz, że ktoś mi przyjmie wózek do reklamacji, bo raz w tygodniu się zatnie? Wózek był sprowadzany z innego miasta, bo w salonie mają tylko modele wystawowe. Pierniczenie się z tak dużą paczką na pocztę i czekanie aż łaskawie rozpatrzą reklamację (co zajęło by, z wysyłkami min. miesiąc), w sytuacji gdy używam wózka codziennie jest kłopotliwe. Dlatego przestrzegam przed kupowaniem kiepskich wózków, bo zwrot/wymiana takiego sprzętu to wcale nie jest takie hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamację by ci przyjęli, nawet na zacinanie się wózka. Widać, ze kompletnie się nie znasz i bazujesz na domysłach - przyjmą, nie przyjmą, eee...na pewno nie przyjmą:O To ty, nie chciałaś go zareklamować, więc do kogo pretensje? Nie potrafisz załatwić sprawy, to twój problem. Jak dziecko we mgle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam spacerówkę i wózek razem za 2 tysiaki 8 lat temu, posłużył też za 4 lata młodszemu dziecku, także po tysiaku na łebka wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam evado wiejar 3w1 za 1700 i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 3w1 za 1600 i żałuję. Trzeba było kupić oddzielnie, bo spacerówka z tych wózków 3w1 jest do d... ciężka jak cholera i źle się prowadzi. I tak dokupiłam spacerówkę składaną raz dwa, więc żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze stawiam na wózki 3w1 a teraz w ogóle mam wózek za przeszło dwa tysiące, dokładnie ten https://www.al.to/p/310514-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-chicco-trio-activ3-zestaw-3w1-race.html i bardzo sobie chwalę. Zwłaszcza, że jest to jednak duża oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy, bo nie musisz kupować kilku osobnych rzeczy tylko masz wszystko na raz i bierzesz to co jest Ci aktualnie potrzebne. Po złożeniu jest bardzo kompaktowy, Specjalny materacyk redukcyjny pozwoli dopasować fotelik do potrzeb maleństwa i ochroni główkę. Zaś system wpinania i wypinania fotelika pozwala przenosić dziecko bez budzenia ;) Do tego, moim skromny okiem jest naprawdę bardzo estetycznie i solidnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna kupic, ale trzeba poszperac w sieci, a nie kupic pierwszy lepszy z brzegu, bo tani. widze, ze ktos wyzej poleca model PASSO SPORT, sama go uzywam juz kilka miesiecy i sprawdza sie znakomicie. za taką kasę to jest bdb jakosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydny ten trójkołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×