Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysia7777777

Najgorsza decyzja mojego życia

Polecane posty

Gość Marysia7777777

Hej, z góry proszę o nie krytykowanie mnie i mojego zachowania, wystarczająco jestem załamana. Nazwaliśmy dziecko imieniem x, minęło dwa miesiące a rodzina męża ciagle wygadywała jakie brzydkie imię ze nie pasuje do dziecka itd( imię było zwykle, nie wymyślne). Niestety mąż zaczął mnie namawiać abyśmy poszli do urzędu i zmienili imię, mając gorszy dzień uległam i poszłam. Zmieniliśmy na Imię y. Już po wyjściu żałowałam tej decyzji. Od trzech dni nie mogę jeść, płacze nie spie. Nie mogę się opiekować dzieckiem, całymi dniami spie. Może to głupie ale nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to nowe imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajanek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłaś - trudno, szkoda, że pod wpływem, ake już trudno. Mleko się wylało... Pamiętaj Autorko, że to tylko imię :) Ułoży się i przywykniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem bardzo ciekawa jakie to imiona autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że głupio zrobiłaś. Dałaś imię swojemu dziecku a rodzinka ci je zmieniła pod presją. Naucz się asertywności. Przyda ci się w przyszłości. A zmienić z powrotem się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja. Dziewczyno, to WASZE dziecko i wasza decyzja jakie bedzie nosilo imie. Oni juz nadali swoim dzieciom imiona. Moja tesciowa jak sie dowiedziala jak chcemy dac corce na imie to powiedziala, ze znala jedna z takim imieniem i nie lubila jej. Czy w zwiazku z tym zmienilismy na inne? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy Ci ludzie walnięci. Co kogo interesuje jakie imię. Żal mi Cię autorko. TO twoje dziecko i tylko Ty podejmuj decyzję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy Ci ludzie walnięci. Co kogo interesuje jakie imię. Żal mi Cię autorko. TO twoje dziecko i tylko Ty podejmuj decyzję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko cienias z Ciebie, dałaś się zmanipulować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już był ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia777756
Temat był ale został usunięty nie wiem dlaczego wiec złożyłam nowy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to byl Alan, Oliwier, Brajanek albo inny Igorek, to dobrze ze zmienilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia66665
A może są wśród nas jacyś urzędnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej iść do urzędu i się zapytać? A w ogóle to można zmienić imię dziecku bez drugiego rodzica jak ma obydwu? Bo jak mąż się sprzeciwia to co chcesz zrobić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl, masz 15 lat autorko, że boisz się tu napisać co to za imiona? :o Zapewne tak, skoro przez stękanie rodziny zmieniłaś imię własnemu dziecku :o Swoją drogą twój mąż to niezła miękka faja, skoro pozwalał obrażać (jak zwał tak zwał) wasze wspólne dziecko bo się jakiejś starej p*****e imię nie spodobało :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tajemnica państwowa co to za imiona :D :D :D :D Boisz się że ktoś z rodziny cię tu rozpozna? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia6668
Zmieniliśmy z Nikodema na Aleksander, żadna tajemnica.. teraz mąż widząc w jakim jestem stanie psychicznym chce zmienić z powrotem to imię bo jak mówi nie wiedział ze to dla mnie takie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to naprawdę była DOBRA ZMIANA (bez podtekstów) :D Temat skończony, dziecko ma ładne uniwersalne imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia657
Dziękuj***ardzo... ale ja czuje jakby mi odebrano dziecko może mi się rzuciło na psychikę. Nie wiem ale tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze zmiencie spowrotem jesli maz tak mówi.. skoro jest po twojej stronie to niech uswiadomi reszcie rodziny ze to jest Nikodem i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko teraz to nie wiem czy jest sens to odkrecac. Bo to już będzie robienie cyrku. Chociaż z drugiej strony skoro to takie ważne to lepiej teraz niż później. Znam parę przypadków gdzie dziecko miało na imię X w papierach a całe życie ( dosłownie ) wszyscy nazywali go Y. To jest dopiero bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia666
Tylko czy orientuje się ktoś czy to się da odkręcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w urzędzie. Swoją drogą obydwa imiona wg mnie są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem głupio zrobiłeś że zmieniłaś to imię bo to Wasze dziecko i to wy powinniście nadać mu imię a nie inni ludzie. Po drugie to z pięknego imienia zmieniłaś na takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie syn przez parę dni po porodzie był Julkiem, ale w ogóle mi to imię do niego nie pasowało, a zgodziłam się bo mąż chciał wybrać to imię. W końcu jednak wspólnie zdecydowaliśmy, że będzie Bartosz. Imię może i popularne, ale raczej uniwersalne i niezbyt wymyślne. Dziś nie żałuję tej decyzji, choć moim marzeniem i tak było mieć Kornela lub Olafa, ale jak kompromis to kompromis. Umnie obyło się bez zmian urzędowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Nikodem i Aleksander ładne, tylko to zdrobnienie Olek mi się nie za bardzo podoba, ale nie ma tragedii. A jeśli bym się tak źle czuła jak to piszesz autorko to zrobiłabym wszystko aby zmienić z powrotem na to imię. Imię ma się tobie podobać i mężowi! A nie teściowej, sąsiadce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"U mnie syn przez parę dni po porodzie był Julkiem, ale w ogóle mi to imię do niego nie pasowało, a zgodziłam się bo mąż chciał wybrać to imię. W końcu jednak wspólnie zdecydowaliśmy, że będzie Bartosz." Czy ten twój syn nie jest czasem malarzem? Siostra z takim chodziła Bartkiem, Julkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, idź do urzędu albo tam zadzwoń albo poczperaj w necie, może są jakieś procedury dot. zmiany imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×