Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rajder

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Polecane posty

Witam tak jak w temacie. Moja sytuacja jest taka że ja ją rzuciłem bo dużo rzeczy mi się w niej nie podobało (charakter). Jednak po kilku miesiącach nie mogę bez niej żyć bo wiem że tak na prawdę ją kocham i nie chce nikogo innego. Nie mogę się na niczym skupić bo tylko mam ją w głowie. Ona nie chce mieć wogóle ze mną kontaktu. Można coś zrobić dziewczyny w takiej sytuacji?. Można takie coś wybaczyć ? byłem z nią 4 lata i zależy mi żeby ją odzyskać i nie powtórzyć już tego błędu. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparty facet osiągnie swój cel,ale czy warto? Jej wady teraz zbladły ,ale jak będziesz z nią ponownie to znów ci zaczną przeszkadzać i znów ją zostawisz. Ona ma rację,że nie chce cię znać,bo po co jej powtórka z rozrywki. Znajdziesz inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się sam przed sobą szczerze, gdybyś tak bardzo ja kochał to ej wady byś tolerował/akceptował, a skoro właśnie one doprowadziły do tego że nie mogłeś z nią wytrzymać to raczej nie było miłości. Może zauroczenie, przywiązanie, przyzwyczajenie. Teraz odczuwasz jej brak, bo nagle po 4 latach jest pustka i jesteś sam i może to cię tak naprawdę popycha do tego żeby ją odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak jest ale ciężko człowiekowi się z tym pogodzić. Będzie trzeba zapomnieć i żyć dalej. Dziękuję za jakąś sensowną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zostawił facet 2 miesiące temu i gdyby teraz chciał wrócić dałabym mu w mordę , ale zależy jaka dziewczyna , jedną wybaczy inną nie , znowu inna jest warta zeby o nia walczyć inną nie , jeśli te wady to jakieś p*****ly które można zmienić to dobrze ci tak ,bo gdyby każdy tak odchodził bo coś mu się nie spodobało to połowa naszych rodziców była by po rozwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim podejmiesz jakieś pochopne decyzje to następnym razem to przemysl; ) może kiedyś znajdziesz lepsza od niej a może okaże się że ona była najlepsza na jaką cię było stać i lepszej już nie będzie , różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie była puszczalska ,była wierna i dobrą a ty ja rzuciles to ci współczuję , następnej takiej będziesz szukał 5 lat , bo teraz nawet zdobyć puszczalska i pyskata jest ciężko a taka z wartościami to już wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja kocham takie zdania jak " znajdziesz inną " .... pewnie że znajdzie inną ,sęk w tym czy będzie lepsza od poprzedniej , czy może już później będzie trafiał na same ochlapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie że te wady to nie były takie pierdoły . Tylko że jak człowiek już się przez taki czas przyzwyczai to ciężko jest zapomnieć... wszystko wszystkim ale i tak bym chciał się o nią postarać tylko że ona wtedy będzie miała mnie za zero i będzie mnie poniżać i ciągle wspominać dogadywać to nie wiem czy to ma sens. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie wrócił facet i pierwsze 2 miesiące mu wspominałam ale później już 3 następne lata były fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi idealnych , prędzej czy później każdą cię będzie czymś wnerwiac i co ? Z każdą zerwiesz po 4 latach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie mam tylko to że ją zraniłem i czuje się z tym podle, myślę jak się czuję i że pewnie przeżywa to. Nawet mi się to śni . Nie potrafię ranić ale jednak to zrobiłem i nie mogę z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było myśleć wcześniej , zazwyczaj to jest tak że porzucone osoby później znajdują kogoś dużo lepszego niż były , nie martw się o tobie pewnie już zapomniała bo ma kogoś wartosciowszego obok siebie albo będzie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem na swoim przykładzie , były mnie zostawił bo jego zdaniem też miałam wady , płakałam długi czas kiedy on się bawił i zarywal nowe laski, skończyło się tak że znalazłam wysokiego przystojnego niebieskookiego blondynka , który dobrze zarabia a mój były ? Brzydki gruby ze słabą praca , wyswiadczyl mi przysługę ze odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak było bo u niej mnie każdy lubił. Może to było mówione fałszywie ale tak słyszałem. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego ten przystojniejszy i bogatszy okazał się też bardziej stały w uczuciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Zerwales ze swoją dziewczyną i żałujesz? -jestes idiota. A jeśli to ona zerwala z tobą, to dlatego , że jestes idiota. A tak na serio to z tego powodu dlaczego zerwales, prawdopodobnie zerwiesz kolejny raz. Nie marnuj dziewczynie czasu. Może wyciągnie ona sama wnioski i z kolejnym partnerem postara się nie popełniać starych bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu jest problem akurat bo ja nie jestem gruby, brzydki i zarabiam ale dzięki za wypowiedź :) Dobrze jak ktoś trafi na lepszą osobę także powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestety jest , że facet jak zerwie raz to zrobi to drugi raz , potwierdzone przeze mnie i koleżanki , nie warto się z takim wiązać jak autor , ucieka i wraca jak mu wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twoja była jest mądra to nie powinna nawet pamiętać twojego imienia ;) a co dopiero myśleć o powrocie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak z kimś będę to tylko będę patrzeć żeby zbudować stały związek, dbać o niego codziennie i nie popełnię już takiego błędu żeby zmarnować komuś 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś ty wspanialomyslny ojeju, pitu pitu pierdu pierdu, tacy jak ty się nie zmieniaja następna też rzucasz ale nie po 4 latach tylko może maksymalnie 6 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj chlopcze jak ktoś jest stały w uczuciach to po prostu taki jest a nie wygłasza wielkie słowa i postanowienia w tym kierunku ;) kolejny zlotousty z odzewem sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak następnej wady wyjdą na jaw też ja rzucisz, ty po prostu lubisz iść na łatwiznę i tacy jak ty powinni mieć zakaz zbliżania się do fajnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz uchylić rąbka tajemnicy, jakie to były wady? Będzie latwiej ocenić, czy blahostka, czy poważna sprawa, wpływająca na życie, czy decyzja była sluszna i czy byłoby po co wchodzić do tej samej rzeki. (typu milość laski do solarium, a niewierność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem o ile nie była niewierna to wszystko można było naprawić ;) ......niewiernosc imprezowosc i chęć poznawania kolesi w związku to są kardynalne wady ....ale jeśli nie zrobiła nic wielkiego to popsules sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo Ty się po 4 latach skapnales że ona ma wady !!!!??? Ty się po prostu z nią znudziles jak zwykły egoista , Gdyby chodziło o jej wady to byś ja zostawił po 4 miesiącach a nie latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chcesz odzyskać była szczególnie jak ja zraniles to na pewno nie przez smsy po prostej linii oporu , Tylko kup wielki bukiet róż wyślij kurierem z listem Gdyby były próbował by nawiązać że mną kontakt SMSem bo sprawieniu mi cierpienia to bym napisała jedynie " spi//er//da//laj" Skoro ja zarniles to się wysil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede za duzo o niej pisac. Moge tylko napisac ze niewierna i duzoo alkoholu. Codziennie praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze możesz napić się wódki, która wylała się z butelki i wsiąknęła w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×