Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MiśQ

Jaki telefon warto kupić?

Polecane posty

Gość Julcia30
No na jakimś forum czytałam, że Samsungi nie są warte swoich cen i właśnie dlatego zdecydowałam się na Xioami. Przetestuję sama i ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłam się na kupno Prime'a 18x9 LTE i jak na razie sprawuje się całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vernik
Jest mnóstwo dobrych telefonów. Przy przedłużaniu abonamentu możesz liczyć na naprawdę dobrą cenę, szczególnie w Play. Z telefonów, na które moim zdaniem warto zwracać uwagę, wyróżnia się HTC Desire 12 - https://www.play.pl/telefony/htc/htc-desire-12/ bardzo niedrogi a naprawdę wydajny i ciekawy telefon. Moim zdaniem - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ lub Do 10.000zł nawet na 3lata, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności. Pożyczka dostępna na stronie https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ lub Do 10.000zł nawet na 3lata, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności. Pożyczka dostępna na stronie https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad kupnem Prime'a 18x9 LTE, bo ma w porządku opinie i do tego jest całkiem tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luliko
A jak wam się podobają iPhone marki Apple ? Ktoś w ogóle taki ma ? Ja właśnie rozglądam się za takim i nie wiem który wybrać, bo sporo ciekawych ofert widziałem. Najbardziej z opisu parametrów spodobał mi sie ten https://www.ceneo.pl/69539147 ale sam nie wiem. Może ktoś zdradzi trochę szczegółów o tych telefonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilansik
iPhone są fajne, ale dość drogie, osobiście wolę wybrać coś z Androidem. Rónie dobre a tańsze. Choćby taki Huawei P20 Lite - naprawdę fajny sprzęt, który nie kosztuje wcale dużo (w Play jest w naprawdę rozsąnych cenach) a możliwości ma olbrzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...rim

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolonym posiadaczem BlackBerry Key 2, smartfon spełnia moje wszelkie oczekiwania. Dodatkowo ma wbudowaną tradycyjną klawiaturę jak w dawnych telefonach. Nie przesiadam się na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altek80

Xiaomi jest fajny, sam sobie nie dawno kupiłem xiaomi mi 9t pro , bardzo fajny smartfon, duża pamięć , elegancko robi zdjęcia, nagrywa, parametry ok. Dla moich potrzeb idealnie się sprawdza. Taniej kupiłem w bestcena.pl , sklep mogę polecić szybko mi smartfona przysłali, a taniej u nich o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć swietnej jakości zdjęcia to HTC 10 będzie dobrym telefonem dla Ciebie. Jeżeli chcesz przykładowo wszystko w dobrej jakości przez pewien okres czasu to Iphone jednak bym brała, choćby na umowie w Play. Nigdy mnie iOS nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wierna iPhonom, ale moi znajomi coraz bardziej przekonują mnie do Xiaomi. Niska cena i wysoka jakość. Świetnie sprawdzają się w akcji 😉  Niestety nie jestem w stanie polecić teraz konkretnych modeli. Podpytam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się wzięło to, że drogie telefony to najlepsze telefony - wcale tak nie jest. Jak dla mnie teraz najlepszy okazał się model TCL 10 Plus i na niego postawiłam. Cena niewysoka, a ogrom funkcji, dodatków, cztery aparaty gdzie najmocniejszy 48Mpix. Ładuje się na full w 2h, a trzyma spokojnie dwa dni nawet jak więcej użytkuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2018 o 17:05, Gość MiśQ napisał:

Wybór modeli smartfonów jest ogromny i szczerze nie mam pojęcia co wybrać. Zależy mi by miał dobry aparat, bo prowadzę bloga. Ale też by nie kosztował milionów monet. Sprawdzam w Komórkomacie i Xiaomi są fajne. Ktoś może korzysta? Jakie opinie?

ja mam samsunga S20 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie porównać te flagowce o których piszecie z TCL 10 Plus. Jak sprawdzicie to niewiele się różnią więc warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Flanela napisał:

Możecie sobie porównać te flagowce o których piszecie z TCL 10 Plus. Jak sprawdzicie to niewiele się różnią

Serio? Snapdragon 665? Nawet 200zł taniej można kupić Xiaomi że Snapem 750 i Amoledem. Do tego lepsze wsparcie.

 

16 minut temu, Flanela napisał:

więc warto. 

Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Xiaomi Note 9S - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AleOla napisał:

Ja polecam Xiaomi Note 9S - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

POCO X3 NFC to to samo tylko z lepszym prockiem, głośnikami stereo i 200zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iphone ewentualnie samsung. Mogę też polecić motorolle, fajny telefon ze świetnymi parametrami. Na pewno nie polecam Huawei i Xiaomii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DianaDiana napisał:

Iphone ewentualnie samsung. Mogę też polecić motorolle, fajny telefon ze świetnymi parametrami. Na pewno nie polecam Huawei i Xiaomii 🙂

Jeszcze Motorola ma sens jeśli ktoś lubi przepłacać bo jest na czystym Android ale Szajsung z jego rakiem i gòwnianym Exynosem to najgorszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2021 o 22:27, Nemetiisto napisał:

Serio? Snapdragon 665? Nawet 200zł taniej można kupić Xiaomi że Snapem 750 i Amoledem. Do tego lepsze wsparcie.

 

Nie warto.

Miałam kilka flagowych modeli w swoim życiu od różnych firm i miałam TCL który praktycznie wychodzi bardzo tanio jak na swoje parametry. Nie wiem czy miałeś okazję użytkować, więc negowanie dla samej zasady wydaje mi się dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Flanela napisał:

negowanie dla samej zasady wydaje mi się dziwne

Wystarczy rozumieć specyfikację żeby negować merytoryczne a nie dla zasady. Spróbuj się z nią zapoznać. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie niedawno kupiłam Samsunga Galaxy M51. Jestem z niego zadowolona. Dobry smartfon w dobrej cenie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Martina napisał:

Ja sobie niedawno kupiłam Samsunga Galaxy M51. Jestem z niego zadowolona. Dobry smartfon w dobrej cenie. 🙂

Gdyby nie plastikowa obudowa i rak Szajsungów byłoby to niegłupi wybór a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2021 o 07:55, Nemetiisto napisał:

Wystarczy rozumieć specyfikację żeby negować merytoryczne a nie dla zasady. Spróbuj się z nią zapoznać. 😉

Zapoznawałam się. Zobacz specyfikacje tego nowego TCL 20 5G. Ogrom pamięci, nowości i fajne parametry. Szybkie ładowanie, dobry procesor i duża pamięć. To rzeczy którymi większość ludzi kieruje się przy wyborze poszczególnych modeli. A cena mocno zachęca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×