Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MiśQ

Jaki telefon warto kupić?

Polecane posty

4 godziny temu, Flanela napisał:

Zapoznawałam się. Zobacz specyfikacje tego nowego TCL 20 5G. Ogrom pamięci, nowości i fajne parametry. Szybkie ładowanie, dobry procesor i duża pamięć. To rzeczy którymi większość ludzi kieruje się przy wyborze poszczególnych modeli. A cena mocno zachęca. 

Nie no wybacz, Snapdragon 690, czytnik linii papilarnych w ekranie i nic specjalnego poza tym gdy konkurencja daje Snapdragona 730 lub 750 i znacznie lepszy czytnik w przycisku włącznika 200zł taniej, z większą bateria, lepszym odświeżaniem, czasem AMOLED, dodatkowo z diodą IR.

TCL pozuje na niedrogą markę z niezłym sprzętem a ma nijaki sprzęt w zawyżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku doskonale sprawdza się telefon Samsung Galaxy A5, model czarny. Co prawda w wyniku upadku ma jedną rysę, ale nie przeszkadza to w funkcjonowaniu - czytaniu z ekranu itp. Długo wytrzymuje bateria, a tel ma swoje lata, bo jestem jego drugim użytkownikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2018 o 13:11, Gość gość napisał:

Ja mam samsunga j5 ale szczerze szału nie ma. Dziś żałuje, że go kupiłam. Teraz zdecydowanie bym kupiła Xioami.

A na co zwracasz uwagę przy zakupie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milion monet nie kosztuje iPhone 12 mini, ale zależy czego potrzebujesz. Przypuszczam że większego ekranu (ja wolę małe) to do 1000 zł najlepszy będzie Redmi Note 9 Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 16:26, Zuza1985 napisał:

Milion monet nie kosztuje iPhone 12 mini, ale zależy czego potrzebujesz. Przypuszczam że większego ekranu (ja wolę małe) to do 1000 zł najlepszy będzie Redmi Note 9 Pro

Witaj,
W tym przedziale cenowym wielu Klientów wybiera także xiaomi redmi note 10 z pamięcią 126GB albo zyskującego na popularności oppo a53 w wersji 128gb.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 12:52, Artur Mechanik napisał:

Teraz, 2021 to chyba Xioami. Mają najlepszą relację ceny do jakości. 

Witaj,

Od momentu pojawienia się na polskim rynku marka Xiaomi cały czas zyskuje fanów. Faktycznie stosunek jakości do ceny w ich produktach ciągle rośnie na korzyść jakości i nadal zadawalającej ceny. Osobiście korzystasz też z ich produktów?

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 12:01, doris9 napisał:

A na co zwracasz uwagę przy zakupie? 

Witaj,

Wszystko zależy od tego do czego będzie wykorzystywany Twój sprzęt i jakim budżetem dysponujesz. Dla niektórych ważny będzie procesor oraz pamięć RAM, a inni skupią się na liczbie Mpix i wbudowanej pamięci. Ile osób tyle wymagań co do sprzętu. Najważniejsze to określić swój budżet. Dzięki temu nasi doradcy w sklepie czy na stronie internetowej będą w stanie przygotować propozycje urządzeń.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 12:52, Artur Mechanik napisał:

Teraz, 2021 to chyba Xioami. Mają najlepszą relację ceny do jakości. 

To teraz bardzo popularna marka. Swoją drogą - dobra.

10 godzin temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Wszystko zależy od tego do czego będzie wykorzystywany Twój sprzęt i jakim budżetem dysponujesz. Dla niektórych ważny będzie procesor oraz pamięć RAM, a inni skupią się na liczbie Mpix i wbudowanej pamięci. Ile osób tyle wymagań co do sprzętu. Najważniejsze to określić swój budżet. Dzięki temu nasi doradcy w sklepie czy na stronie internetowej będą w stanie przygotować propozycje urządzeń.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Dużo osób (w tym większość kobiet zapewne) też w sumie patrzy na aparat. Teraz chyba większość telefonów ma dość dobre aparaty, prawda? I na jakiej podstawie dobieracie propozycje? Samych preferencji klienta?

7 godzin temu, Denis84 napisał:

u mnie tylko iphony wytrzmywaly dlugo.

Nie każdego stać na tego typu sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

To teraz bardzo popularna marka. Swoją drogą - dobra.

Ja też słyszałam wiele pozytywnych opinii, dodatkowo nie tylko telefony mają, ale nawet i roboty sprzątające więc całkiem prężnie się rozwijają. Ciekawe jak z trwałością takich sprzętów, nie miałam jeszcze okazji nic testować od nich.

Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

Dużo osób (w tym większość kobiet zapewne) też w sumie patrzy na aparat. Teraz chyba większość telefonów ma dość dobre aparaty, prawda? I na jakiej podstawie dobieracie propozycje? Samych preferencji klienta?

Mam wrażenie że ostatnio panuje jakiś wyścig w tym, kto zaprojektuje telefon z większa ilością obiektywów  😄 Dzięki temu mam wrażenie, że niektóre modele wyglądają jak indukcja z tyłu 😄 

Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

Nie każdego stać na tego typu sprzęt.

Stać to może po jakimś czasie i by było każdego, kwestia priorytetów myślę. Pytanie tylko czy serio warto zaciągać pasa przez kilka miesięcy żeby kupić sobie jabłko, kiedy podobnie dobry telefon możemy mieć za dużo mniejszą kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

To teraz bardzo popularna marka. Swoją drogą - dobra.

wszystko zależy od naszych oczekiwań. to co dla ciebie  jest dobre nie koniecznie dla kogoś innego.
 

 

Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

Nie każdego stać na tego typu sprzęt.

cena ceną ale to dobry sprzęt. wiele osób nie dostrzega różnic np w wyświetlaczu - apple oferuje oledy a nie tanie matryce ips
 

 

Dnia 30.04.2021 o 21:55, Tisaneria napisał:

Stać to może po jakimś czasie i by było każdego, kwestia priorytetów myślę. Pytanie tylko czy serio warto zaciągać pasa przez kilka miesięcy żeby kupić sobie jabłko, kiedy podobnie dobry telefon możemy mieć za dużo mniejszą kasę..

nie jestem fanem apple ale każdy flagowy telefon aktualnie kosztuje ponad 4 tyś. nie ważne czy to samsung czy iphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tymek69 napisał:

wszystko zależy od naszych oczekiwań. to co dla ciebie  jest dobre nie koniecznie dla kogoś innego.

mają bardzo ciekawe sprzęty w fajnych cenach, ale rzeczywiście dla jednego może być okej, ale drugi nie będzie się tym zachwycał. 

4 godziny temu, tymek69 napisał:

cena ceną ale to dobry sprzęt. wiele osób nie dostrzega różnic np w wyświetlaczu - apple oferuje oledy a nie tanie matryce ips

no raczej osoby, które się tym nie zajmują to nie mają o tym zielonego pojęcia, to dlatego apple są takie drogie ?

4 godziny temu, tymek69 napisał:

nie jestem fanem apple ale każdy flagowy telefon aktualnie kosztuje ponad 4 tyś. nie ważne czy to samsung czy iphone

ale jest opcja żeby znaleźć tańszy telefon porównywalny do tych flagowców chociaż w jakiejś części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:00, doris9 napisał:

Dużo osób (w tym większość kobiet zapewne) też w sumie patrzy na aparat. Teraz chyba większość telefonów ma dość dobre aparaty, prawda? I na jakiej podstawie dobieracie propozycje? Samych preferencji klienta?

Witaj,

Owszem, aparat w telefonie jest także ważnym kryterium użytkowników. Odchodzi się powoli od zakupu aparatów fotograficznych dla użytku domowego. Telefony skutecznie przejmują ten rynek dlatego też mamy coraz więcej urządzeń z kilkoma aparatami na tylnej obudowie oraz wyścig w liczbie Mpix.
Urządzenia dobierają nasi doradcy i to od klienta zalezy na co zostanie postawiony nacisk podczas doboru telefonu: budżet, aparat, podzespoły.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tymek69 napisał:

cena ceną ale to dobry sprzęt. wiele osób nie dostrzega różnic np w wyświetlaczu - apple oferuje oledy a nie tanie matryce ips
nie jestem fanem apple ale każdy flagowy telefon aktualnie kosztuje ponad 4 tyś. nie ważne czy to samsung czy iphone

Witaj,

Tak jak wspominałem powyżej, wszystko zależy od preferencji zakupowych Klienta. Jednakże gdy Klient nie jest zdecydowany i tylko słyszał, że Iphony są dobre ale nie zależy mu na marce warto zwrócić także uwagę na alternatywne wybory, zaspokajające potrzebę Klienta i oszczędzającą kilkaset albo i kilka tysięcy złotych z budżetu.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, elfik10 napisał:

no raczej osoby, które się tym nie zajmują to nie mają o tym zielonego pojęcia, to dlatego apple są takie drogie ?

Witaj,

Między innymi to podzespoły oraz design decydują o cenie tych urządzeń. Warto także pamiętać, że Apple jest marką za którą także należy zapłacić 😉

 

18 godzin temu, elfik10 napisał:

ale jest opcja żeby znaleźć tańszy telefon porównywalny do tych flagowców chociaż w jakiejś części?

Owszem, jeżeli tylko określisz budżet jakim dysponujesz nasi doradcy chętnie przygotują kilka propozycji.

 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można do was przynieść stare , nie działające telefonu, żeby je w odpowiedni sposób zutylizować ? trochę średnio wyrzucać takie rzeczy do plastiku. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie iPhone. Polecam Lantre.pl, maja tu oryginalne produkty appla, dobre ceny. Zamawialismy u nich ostatnio iPoda na komunie, nawet raty 0%maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre średniaki w przystępnej cenie od Asus (polecam te z większą baterią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Huawei p40 lite. Jeżeli nie przeszkadza Ci brak usług Google w tym sklepu play między innymi, to jest to świetny wybór. Usługi Google możesz sobie pobrać z innego smartfona (software) ale wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

https://conowego.pl/rankingi/top-10-smartfonow-do-2000-zl-sierpien-2021-104609

No i zerknijcie sobie również do tego porównania. Jest to najnowsze porównanie najlepszych smartfonów na jakie mozna się obecnie zdecydować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie brak usług Google w telefonie to jednak wada, dlatego moim zdaniem lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania jak telefon z Androidem, a jak chcemy odmiany to postawić na design np. ostatnio Samsung wypuścił Z Flip 3 - unikalny design, nie tylko kobiety za nim przypadają i jednak ciągnie człowieka z sentymentu do tej klapki w telefonie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja. Ja mając Macbooka i iPhone nie byłabym w stanie przestawić się już na Androida. Przede wszystkim te telefony nie zamulają tak jak Androidy po kilku latach tylko nadal można je swobodnie używać. Długie wsparcie systemu, komfort użytkowania. Ja tez kiedyś myślałam, ze płaci się tylko za markę, ale do Androida na pewno nie wrócę. Raz iPhone, zawsze iPhone i wielu ludzi robi podobnie. Bateria może nie jest najlepsza, to fakt, ale raz na dwa lata wymiana baterii to nie taki duży koszt. Poza tym bardzo szybko te telefony się ładują, dzisiaj 60% zajęło mi może 20 minut.

Ostatnio sprawiłam sobie poza tym apple watch  https://ispot.pl/apple-watch-se-polnoc I również świetnie współpracuje z macbookiem oraz iphonem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam telefonu dla taty (jego pierwszy smartphone, przesiadka z jakiejś starej Nokii). Budżet 1700 zł max. Zalezy mi na ergonomii obslugi/interfejsu i dobrej baterii. Niekoniecznie zalezy mi na super zdjeciach.

Przeczytalem wszystkie polecajki i recenzje na tej grupie i waham sie pomiedzy tymi trzema modelami, co polecacie?

1. Motorola Edge 30

2. Realme 9 Pro+

3. Oneplus Nord 2T

Od siebie polecam równiez zajrzeć sobie na stronę https://coupondojo.pl/kategoria/komputery-foto-i-elektronika Można znaleźć tutaj sporo kuponów rabatowych na sprzęt elektroniczny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×