Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MiśQ

Jaki telefon warto kupić?

Polecane posty

Gość MiśQ

Wybór modeli smartfonów jest ogromny i szczerze nie mam pojęcia co wybrać. Zależy mi by miał dobry aparat, bo prowadzę bloga. Ale też by nie kosztował milionów monet. Sprawdzam w Komórkomacie i Xiaomi są fajne. Ktoś może korzysta? Jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Xiaomi, dokładnie ten model https://www.al.to/p/361733-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-4x-32gb-dual-sim-lte-black.html i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że świetnie wygląda tak ma naprawdę potężną baterię, bo aż 4100 mAh, więc nigdy się nie boję, że rozładuje mi się w nieodpowiednim momencie. Ma naprawdę silny procesor, dlatego otwarcie kilku aplikacji i skakanie pomiędzy nimi nie stanowi żadnego problemu, telefon wszystko szybko ogarnia. czytnik linii papilarnych jest bardzo fajnym udogodnieniem a i zdjęcia które robi są naprawdę wyraźne i mają intensywne kolory. Bardzo polecam Ci telefony tej marki :) Zwłaszcza, że w proporcji cena-jakość wypadają genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam oukitel k6000 lub k10000 bo k to pojemność baterii trzyma jak nokia 3310, cała dniówka w pracy na telefonie i jeszcze 50% baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem aparatów Xiaomi wypadają kiepsko. Do 1k złotych można wyrwać np Samsunga Galaxy A5 (2017) z dobrym aparatem i fajnym wyświetlaczem SuperAmoled :). Dobre obiektywy są też w LGkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zaufać głosowi ludu ;) zobacz sobie komentarze i opinie użytkowników, to na ich podstawie warto wybrać sobie telefon. Ja zrobiłem tak, posortowałem sobie po najbardziej popularnych i z tych co były w moim zasięgu cenowym wybrałem ten, o najlepszych opiniach. Masz tutaj już posortowane po najpopularniejszych: https://www.ceneo.pl/Smartfony;0115-1.htm#crid=163387&pid=16363

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauroria
Ja się jaram teraz teraz przedpremierowym Galaxy Samsung s9 plus, ten telefon jest przecudowny, świetny, funkcjonalny, najpeikniejszy i aż mażę aby gi mieć https://www.play.pl/telefony/samsung/sa ... y-s9-plus/ jeszcze nie wiem jak go uzyskam to chociaż wymacam sobie w najbliższym punkcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrioszka3
Androidy ogółem są spoko, choć ze wszystkich telefonów które miałam w rekach podczas to jednak Samsung i iPhone działały najpłynniej. Nie wliczając w to oczywiście iPhonów Gdzie co lepsze to jeszcze jest płatne, ale działa jak ta lala. Choć ostatnio moi znajomi ciągle narzekają, że przy naszych mrozach się telefony wyłączają. Polecam samsungi, ale oczywiście są tez inne dobre telefony dotykowe. Ja osobiście też mam umowę na telefon w Play od dobrych kilku lat http://www.play.pl/telefony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepanenko
A może HTC 10? Bardzo fajny telefon, dobrze gra w nim muzyka, jest wydajny, nie jest wcale drogi - moim zdaniem wart rozważenia. Tu macie recenzję, fajnie pokazuje jest największe zalety - https://firma.wortale.net/info,ac108/poznaj-htc-10-co-kryje-ten-model,485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systane
A jaką cenę chcesz dać i co jest najważniejsze dla ciebie w telefonie? Ja mam Hammera Active i jestem całkiem zadowolona z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Plus ma bardzo fajne telefony, zastanowiłabym się jeszcze nad czymś od Huawei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolerk
pomyśl o Samsungu Galaxy S8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savagie
Nie ma co myśleć o S8 skoro wyszedł Samsung Galaxy S9. Wzięłam go w Playu w abonamencie kilka dni temu i jest obłędny. Zdjęcia robi boskie, ekran jest cudowny, w ręku leży idealnie. No miód malina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sobie s9 na raty albo z pożyczki z www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie co możesz zrobić to wzięcie abonamentu w play i do tego telefon, po przeliczeniu wyjdzie Ci ze zapłacisz 1,5 razy więcej za ten telefon. Ja tez tak chciałam wziąć jak iphone 7 wyszedł i zrezygnowałam z abonamentu przeniosłam się do mobile vikings płace 30 zł dodatkowo mam 15 gb intenrtu, i jestem mega zadowolona. Wzięłam iphonea na raty, przez allegro mam 0%. i płace rat 100 zł i za kartę 30. W play musiałabym dać kilka tysięcy na start zeby miec taką ratę i później spłącać przez 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrendka
Niekoniecznie, ja wzięłam abonament w Play na LG V30 i wcale nie narzekam na koszty, sam telefon jest dobry i nie był drogi, więc można wynegocjować dobre warunki. Logiczne, że operator musi na telefonie zarobić, ale nie są to aż tak horrendalne stawki jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
No a jest możliwość jakoś porównać oferty operatorów komórkowych? Bo te wszystkie oferty abonamentowe są dość do siebie zbliżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że sklepy takie jak xkom czy markety mają swoje wewnętrzne porównywarki. Ale można też w google poszukać może są jakieś zewnętrzne. Taka porównywarka faktycznie może pomóc jeśli chodzi o porównanie specyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele porównywarek: mgsm, komórkomania itd. Najtanszą ofertę cenowo zweryfikujesz w serwisie na ceneo, jest tam wiele popularnych sklepów ze sprzatem proline, sferis, emag. Przy czym pamiętaj by produkt był ze sprawdzonej dystrybucji i objęty pełną gwarancją producenta :). Niska cena to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Ostatecznie skorzystałam z Komórkomatu. Porównałam sobie kilka modeli i ofert sieci komórkowych, ale szczerze kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Możecie podsunąć jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza555
Dla mnie najlepsze są i Phone i kiedyś myślałam o Samsungach. Ale jak porównałam Samsungi z Xioami to doszłam do wniosku, że za Samsungi się przepłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Ja mam chiński Xiaomi i jestem bardzo zadowolona. Mam go już prawie 2 lata i działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
A mogę zapytać jaki model masz? Bo 2 lata temu to pewnie 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, że Xiaomi - mam od ponad roku i jestem mega zadowolona. Zapłaciłam koło tysiaczka, a całość śmiga, robi super zdjęcia i w ogóle jest spoko. Nie ma sensu inwestować w coś mega drogiego skoro rynek co chwile puszcza coś nowego, co nie wiele różni się od poprzednich modeli, ale ludzie lecą na markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
No ja w Komórkomacie porównywałam Xioami z Samsungiem i ostatecznie kupiłam Xioami. Właśnie zamówiłam zobaczymy jak przyjdzie, ewentualnie odeśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam samsunga j5 ale szczerze szału nie ma. Dziś żałuje, że go kupiłam. Teraz zdecydowanie bym kupiła Xioami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×