Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o jego zachowaniu ?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio umowilam sie z kolega ale w ostatniej chwili odwolalam spotkanie. To nie tak ze on sie zrywal specjalnie z pracy zeby poswiecic mi czas.Byl w domu, chory na l4 jeszcze pare dni i mialam przyjsc pogadac chwile o glupotach bo stwierdzil ze przez telefon to nie to samo . Odwolalam na godzine przed, bo z wizyta wpadl kolega. Mial byc 15 min, byl kilka godzin no ale co, nie wygonie zwlaszcza ze jest mi blizszy od tamtego.No i ten powyzej napisal ze rozumie i zebym nie szla wieczorem juz jak bedzie ciemno ,ze nic sie nie stalo. Wieczorem zagadalam, a on w nerwach, napisal ze wiedzial ze nic z tego nie wyjdzie, dlatego dla swietego spokoju mi napisal to co napisal a wcale tak nie myslal, ze do niego mialam przyjsc na chwile i tak malo czasu mu poswiecam a tamtemu wiecej. Pozniej sie rozkrecil i zagrozil samobojstwem co wprawilo mnie w totalny szok, ja go zaczelam przepraszac i powiedzialam ze moge przyjsc teraz czy jutro a on zaczal sie wykrecac ze go nie bedzie wiec dalam sobie spokoj. Nie wiem jak z nim gadac.Nie spodziewalam sie tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szantażowanie samobójstwem to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem, i jestem w szoku. Ale dlaczego tak zrobil? co chcial przez to pokazac?ze taki niby zazdrosny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam,co sadzicie o jego zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzimy, że jest mocno zaburzonym matołem i każda rozsądna kobieta powinna trzymać się od niego z daleka. Zabije się bo panna nie przyszła na kawę, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×