Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogłoszenia

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Prowadzę firmę specjalizującą się w szeroko pojętej stolarce okiennej. Potrzebowałbym namiaru na przetargi i prywatne zlecenia dotyczące właśnie mojej branży. Kojarzycie jakieś aktualizowane, rozbudowane wyszukiwarki takich ogłoszeń? Gdzie szukacie zleceń dla swoich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej wyszukiwarki. to raczej ty musisz się ogłaszać ze swoimi usługami. mozesz pisac meile do firm z zapytaniem wspolpracy ale nie wiem gdzie w kwestii stolarki okien - do spoldzielni mieszkaniowych moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bieżąco wrzuca info o przetargach firma DTK&W. Ja bym u nich proponował poszukać. Korzystam od dwóch tygodni z darmowego konta na próbę i na pewno zostanę na normalnym pakiecie. Oferty są sprawdzone, z porządnie zrobionym opisem, jak chciałem dopytać o kilka kwestii to długo na maila zwrotnego nie musiałem czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli serwisy są popularne, to zazwyczaj płatne, ale można to również ogarnąć u nich http://tuoglos.pl Ludzi jest dużo, nie ma problemów ze sprzedaniem przedmiotów, pozbyłem się w ten sposób nawet samochodu - było zdecydowanie warto. U nich duże znaczenie mają po prostu opcje społecznościowe. Ze wszystkim łatwo można dotrzeć do mnóstwa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×