Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PABLO1111

pytanie do kobiet 30 plus

Polecane posty

Gość PABLO1111

Witajcie, mam pytanie do kobiet 30+. Zacznijmy, że jestem z Warszawy i pomimo dużej ilości ludzi ciągle się tego nie dowiedziałem. W necie przewija się milion tematów o tym jak to kobiety po 30 są najbardziej aktywne seksualnie i jaką największą ochotę na seks wtedy mają. Moje pytanie brzmi: czy to prawda ? Czy po prostu ktoś kiedyś puścił plotę i tak zostało. Jeżeli faktycznie tak jest, to czy nie "rajcuje" Was seks z młodszymi ? Ja wiem, że Wy sądzicie, że młodzi to głupi, paplają jęzorem wszędzie, prostaki i maminsynki. Młody mężczyzna też lubi posiedzieć przy lampce wina i porozmawiać, wysłuchać i wbrew pozorom może chcieć się zajmować ciałem kobiety, a nie tylko "zaliczać". Jakby któraś kobieta zechciała porozmawiać, podzielić się doświadczeniami proszę o maile largo.20@wp.pl bo ( nie oszukujmy się ) tu na forum jest dużo podszywaczy i ludzi, którzy po prostu robią sobie jaja. Z góry Wam wszystkim dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty młody do książek a nie roohanie w pustym łbie, idź sąsiadke przeroohaj jak ci nie opada z nadmiaru hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo11111
Dzięki za odpowiedź, dużo wniosła do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×