Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jedziecie na wakacje ?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie jedziecie na wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urme
Zastanawialiśmy się nad wakacjami za granicą, ale rok temu byliśmy w Bułgarii i trochę nam nie wyszło ( Niestety ale złote piaski nas zawiodły bo spodziewaliśmy się pięknego kurortu, ale nie umywa sie do tych wiekszych miejscowośći nad naszym morzem, ten plus że było ciepło) Zdecydowaliśmy się na Juratę w której wypozyczywaliśmy już kilka razy. Ładna, plaża, molo. Uchodzi za drogą miejscowość ale jeśli zabukuje się tam mieszkanie to nie jest wcale tak mocno drogo. Mieszkanie wynajmowaliśmy tutaj: https://www.blueapart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłam 2 tygodnie temu z tajlandii, więc kolejne w tym roku już mi niestety nie grożą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do Gąsek nad morze i będziemy nocować w pięknym ośrodku Wesoła Gąska https://www.wesolagaska.pl/kontakt. Kilka lat temu byliśmy tam i bardzo nam sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak fajnie był w Tajlandii? Ja to pewnie nigdzie nie pojadę, bo mam psa i boję się go zostawic samego w hotelu dla psow, przeciez mu nie wyjaśnię że wrócę za kilkanaście dni, on bedzie myslal, ze to koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ku.rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wakacje jade na k.urwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teqaline
Ja w tym roku zdecydowałam się na to, by pojechać na wakacje do Hiszpanii. Ostatecznie wybrałam Torrevieję, zarezerwowałam sobie tam fajny apartament na Bookaparcie i już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soppa

Ostatnie dwa wyjazdy jeździłam z Coral Travel i szczerze mówiąc mam zamiar to powtórzyć ale jeszcze nie wiem jaka destynacja, jestem na etapie zastanawiania się, natomiast na pewno są to świetnie zorganizowane wyjazdy, pełna opieka i wszystko jest jasne i klarowne. Dla mnie to mega plus.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Do Włoch pewnie,  a czy gdzieś jeszcze, to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modis

ja do Grecji, z Coral Travel - biuro jest sprawdzone, pewne i jest dobrym organizatorem. Czego chcieć więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×