Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy odzywiam się zdrowo? Mój nowy jadłospis wygląda mniej wiecej tak

Polecane posty

Gość gość

Np. wczorajszy: śniadanie- dwie małe kromki chleba białego i kawałek dorsza z puszki drugie śniadanie- baton figowo-daktylowy z rossmana obiad- sałatka grecka kolacja- dwie kromki pieczywa z pastą z suszonych pomidorow i soczewicy ( gotowej ze sklepu). A przedwczoraj: śniadanie: dwie kromki białego chleba, dwa jajka na twardo drugie śniadanie- baton figowo daktylowy z rossmana obiad- rosz smażony z ryżem i tarta marchewka kolacja -ciasto marchewkowe ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*na obiad miał być "dorsz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawde wiele rzeczy na odchudzanie nie działa... Ja osobiście próbowałem różnych diet, tabletek, ćwiczeń itp Koniec końców znalazłam diete na tej stronie: http://dieta-luks.pl/44865 I udało mi się schudnąć i jestem zadowolona wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile to jest niby kcal? 700? Nie zalamuj mnie... Przeciez to glodowka, wiec nie- nie odzywiasz sie zdrowo i robisz sobie krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że około 1200... bo te porcje wcale nie są małe np. sałatkę grecką robię z dodatkiem oliwy z oliwek, czy porcja dorsza z ryżem to tez raczej caly talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 to dieta półgłodówkowa, więc prawie na jedno wychodzi. Zawsze się tak żywiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu dieta inna a człowiek ma coś takiego jak samokontrola i powinien uczyć słuchać organizmu. Jeżeli człowiek szuka diety w internecie to znaczy, że jest zagubiony i prędzej czy później pogubi się z tym wszystkim. Wiem coś o tym doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w sumie niektorzy tak mają że mało jedzą sami z siebie i nie lubią jeść. Byc moze jestes jednym z takich ludzi jak jesz dziennie 1200 kcal i nie chcesz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale pieczywo nie jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ta gotowa pasta plus ten baton tez zdrowe nie jest .Czytasz skład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ludzie gdzie wy macie rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składy składam sie czytać i właśnie nie ma tam niby sztucznych dodatków.... No białe pieczywo wiem, ze niezdrowe, ale to są poczatki mojej zdrowej diety :) W sumie to nie chce schudnąć wiele, tylko ze 3 kilo, ale nawet jak schudnę to chce utrzymac zdrowe odzywianie sie. Od czasu do czasu sobie tylko pozwole na cos niezdrowego typu pizza np. raz na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta nie jest dla każdego. Mogę jeść też takie, ale na krótką metę bo zacznie immunologiczny organizm się odzywać wtedy zaburzenia pewne. Z ludzi robią pajace dietetycy bo mało jeść itd. Każdy powinien jeść tyle ile uważa, ale w granicach zdrowego rozsądku. Znam córkę znajomej, która je co chce, ale je same dobre i smaczne rzeczy. Nogi ma jak z waty i grube, że leginsy XXL tylko wchodzą a ma 15 lat i nikt jej nie jest w stanie przetłumaczyć bo focha zrobi. Dzieci słuchają reklam i w tym problem, że to taki w głowie,, wuzek na innych,,.Mianowicie nie weźmie kanapki zdrowej do szkoły tylko rząda kasę na napój o batona, a już siara gdy ma wziąć butelkę z napojem swojej produkcji. W głowach im się wywraca i są puste coraz bardziej. Nic nie rozumieją z tego życia co jest wartością a już w ogóle co jest wartościowe do jedzenia. Chipsy i baton uważają, że to co smaczne musi być dobre. Coca cola pepsi inne tego typu produkty najlepsze i dużo soli i pieprzu. Szok. Leży ciągle i gapi się w telefon bo ciągle gra i wisi na internecie 24 h niczym stróż sieci. Zero ruchu i nikt tego nie zagoni do roboty bo leń śmierdziacy nie lubi pracować nawet naczynia po sobie nie zmywa. Olewa totalnie obowiązki domowe. Totalna klapa w rozwoju rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze połglodowkowa, ale chce dosc szybko schudnac bo do wiosny. Mam w 158 cm wzrostu, 29 lat i ważę 53,5 kilo, a chce ważyć 50. Kiedyś jadłam 2 razy tyle co teraz i bardzo niezdrowo, typu smażone, słodycze itd. Teraz od miesiaca trochę zdrowiej, w sensie wyrzuciłam niezdrowe rzeczy, a od tygodnia się odchudzam na tej diecie, narazie jest 1 kilo mniej w ciagu tego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 W jeden dzień to zrobisz. Schudniesz oczywiście, ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak pomysły czyjeś będą autora? Radz sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra powiedzmy że schudniesz do wiosny (w najlepszym wypadku, bo prawdopodobnie zejdzie ci woda a potem waga będzie stać w miejscu) i co dalej? Albo żywisz się w ten sposób dalej i dalej tzn do końca życia albo przerywasz dietę i tyjesz do stanu początkowego. Nie ma drogi na skróty. Diety półgłodówkowe do niczego nie doprowadzą, bo prędzej czy później dopadnie cię jojo. Jedynym skutecznym sposobem na schudnięcie jest trwała zmiana nawyków żywieniowych i systematyczny trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaa- jak już schudnę to będę jeść trochę wiecej ( tak żeby utrzymać ta wage), ale nadal mam zamiar pozostac pry zdrowszej diecie, chociaz od czasu do czasu sobie pewnie pozwole na cos niezdrowego, ale raczej rzadko ;) Oby mi sie udało w tym wytrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w ogóle bede jadła troche wiecej jak bedę miała wiecej ruchu bo narazie zimą jest z tym kiepsko i malo sie ruszam - jakos nie przepadam za sportami zimowymi bo wtedy marzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×