Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 5zl za używane body dziecięcy do 12 miesięcy to dużo?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie: to dużo/mało/akurat? body lub śpioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle, ze ok; Sama po takiej cenie kupowałam, a z jakiej firmy i w jakim stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie dużo. Na wyprzedażach za 7zł można nowe kupić albo w tesco 5pak za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam body z lumpka, za 2 szt zaplacilam 4 zl. Skusilam sie tez raz na wyprzedaz pepco gdzie sztuka za 4 zl i niestety jakosciowo sa gorsze...od tych z lumpeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka tyle chcą za body u mnie w lumpku- stan różny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że większość osób oddaje ubranka po dzieciach, bo to tylko zajmuje miejsce, a dzieci szybko rosną! Od każdej koleżanki czy kuzynki słyszę, że dostała! Swoje też oddam (cóż...) Dlatego odpowiedź brzmi: tak, 5zł to dużo. Dlatego na olx czy allegro takie rzeczy w takiej cenie nie schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od firmy. Np next czy mother nie. Sa to ubranka naprawde dobrej jakosci. Za uzywane bezfirmowe 4 zl to duzo za duzo. Ja kupowalam body za 1 zl , tych znanych firm, z reszta pajace , koszulki i kombinezon tez za 1 zl, trzeba znalexc dobrego lumpka, bo takie male ubranka nie schodza i maja ich na tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze sie nachodzilam, ale za jakies200 zl zrobilam w lumpeksie wyprawke pelna do roz68 i jeszcze sporo wiekszych ciuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo. Ja kupiłam od szwagierki po 2 zl sztuka. Bez znaczenia czy to body, pajac czy kaftanik w stanie idealnym. Ostatnio w pepco kupilam body za 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam od dziewczyny tu z kafeterii :) 1zł sztuka! Około 150szt kupiłam i dosłała jeszcze gratisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się czy chcesz kupić. Jakieś dziecko lub dzieci robiły na te body siusiu i kupy, ulewały pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:15 zastanow sie czy chcesz jesze kiedys pojechac na wakacje, bog jeden wie co spotkalo te posciel pod ktora przyjdzie ci spac w hotelu. O zgrozo .. a reczniki co widzialy!! A no w szpitalu tez bedzoesz lezec pod posciela i na materacu ktory juz niejedno przyjal.. oj pkrutny zly los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że dużo. Teraz w Lidlu są body 2 sztuki za 15zl albo w Auchanie 3 sztuki za 25zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×