Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25mloda

poznałam faceta, który ma 25 lat i nie miał dziewczyny...

Polecane posty

Gość 25mloda

hej, poznałam jakiś czas temu fajnego faceta, przystojnego (jak dla mnie :D ), sympatycznego, od razu coś mnie w nim zainteresowało. Spotkałam się z nim kilka razy, było miło, oboje chcemy czegoś więcej. Zastnawia mnie tylko to, że powiedział, że nigdy nie miał dziewczyny. Nie daje mi to spokoju. Ja miałam już w wieku 17 lat pierwszego chłopaka, a On nigdy jeszcze żadną nie był. Nie było by to dla was dziwne? Spotkałyście takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze szuka tej wlasciwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś się cieszyć. Faceci w wieku 25 lat często są już po traumie po pierwszej miłości. Wspominają, cierpią, porównują. Twój jest tym nieskażony. Nie popsuj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 letni prawiczek jest jeszcze ok, tylko powinien trafić na taką kobietę, która go doceni. Jesli masz zamiar sie nim pobawić to odpuść, zepsujesz mu tylko głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie szuka dziewicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem 32 i byłem jeszcze prawiczkiem i co na to powiesz autorko ? Dziś mam pięćdziesiąt mam żonę i dziecko i jestem szczęśliwy znajomi w moim wieku są po dwóch rozwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet stracił prawictwo własnie w wieku 25 lat :) nie było to dla mnei nic dziwnego. Od 10 lat jesteśmy małżeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miał jeszcze kobiety, ma dopiero 25 lat. To dla autorki dziwne? Jest wiele osób które współżycie rozpoczynają grubo po 20, żadna sensacja, to normalne. Nienormalne jest to że masz z tym jakiś problem czy obawy. Dwudziesto kilku letni prawniczek czy dziewica to żadna sensacja, chociaż w dzisiejszych czasach pokolenie Facebooka może tego nie ogarniać, takie nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×