Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie głupie i wierzą lekarzom?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie głupie i wierzą lekarzom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubią być dotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog zgwałcił młodą pacjentkę Agnieszka Drzewiecka 17.03.2016 Ja nie jestem zacofana i mam zawsze męża przy każdym badaniu cipki i innych badaniach również wtedy lekarz się spina bo mam świadka do którego obecności mam Prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pytanie powinno być sformułowane inaczej: Dlaczego lekarze okłamują kobiety? Bo lubią jak się przed nimi rozbierają a te głupie im wierzą w to co mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym ładniejszym wymyślam choroby żeby częściej przychodziły i żebym mógł ****adać bardziej dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czasami któraś głupia się zakocha i wtedy jest nawet dziecko z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie czasami a dość często. A później ciężko pracujący mąż myśli że to jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci na nas meteoryt. Pieniądze opóźniają rozwój - usunąć. Broń laserowa zniszczy meteoryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.49 nie wyobrażam sobie żeby żyć z mężem który nie jest ojcem dziecka!To po co ślub brali jak nie jego to kogo?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo zrobimy ci wymaz ty cwaniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I inne pewne czynności które robisz z nie swoimi kobietami. Już niedługo poniesiesz karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pułapka w którą dajecie się łapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są super wykształceni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie wstydze meza przy badaniu, to on jest menadzerem mojej c...ki i decyduje kto i jak bedzie jej dotykal i co z nia robil, wspieral wszystkie 7 porodow i pouczal lekarza jak ma zszywac krocze zeby bylo ciasno, przymierzal i kazal pruc i zszywac kilka razy zanim pasowalo, dzieki temu nie jestem za luzna i maz mnie nie zdradza, bo wszelkie zdrady to wina kobiety, nie partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol meanadzer ci/pki, cudowny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menedżer cipki :D Nara, prawiku! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menager cipki - faktycznie dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem mąż, jako menager cipki, wystawił ją na allegro. Niestety mimo obniżki ceny nikt się nie połakomił. Nawet lekarz ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bo lekarze mają kobiety za niedouczone i tępe. Jak wcześniej odnosi się że wyprasza z badania palpacyjnego ukochaną osobę robiąc z kobiety dno bo poddaje się ginekologowi . Wtedy pan i władca ginekolog czasami ze skrzywioną psychiką robi co chce z pacjentom i nie musi dołożyć staranności badań bo nie ma nikogo ze strony pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety naprawde sa niedouczone i tepe, dlatego moj maz jest przy kazdym badaniu c...ki i rozmawia z lekarzem, a do mnie nalezy tylko podwiniecie burki i rozlozenie nog.chodzimy wylacznie do ginekologa mezczyzny, bo gynka to nie zaden lekarz tylko niedouczona pielegniarka, kobiety powinny siedziec w domu, rodzic dzieci i obslugiwac meza, a nie szlajac sie po uczelniach i udawac ze studiuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o ignorację pacjentki przez chamskiego ginekologa. Ja nagrywam dyktafonem każde badanie nie tylko cipki pomimo że chłopak jest przy mnie podczas badań. Był przypadek że ginekolog chciał z pacjentki zrobić debila a nagranie pokazało że on zalecał brać w ciąży szkodliwe dla dziecka leki! Wiec nagrywać a powyżej debil będzie pisał zapewne o nagraniu filmu ale to tępy łep więc ignorujcie go. Poród tylko z tatusiem dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten dewiant. Chyba podniecają cię zabawy w doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dewiant? Dziewczyna być może skrzywdzona przez taką kanale jak ty ginekologa bo chyba nim jesteś skoro cię drażnią takie wpisy. Ja osobiście popieram by uświadamiać dziewczyny o swych prawach i unikać zboczonych ginekologów i mieć chłopaka czy męża przy badaniu i to wszystko debilu w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie latwo przyczepiaja latke.jak jeden ginekolog zg****il, to juz kazdy jest zbokiem.jak ksiadz molestowal ministranta, to kazdy jest pedofilem i wystepuja z kosciola jako pedofilskiej organizacji.a ta co puszcza ciagle te wpisy o wpolnym badaniu c..ki, co powiesz jak bedziesz miec wszystko obolale i pozszywane po kolejnym porodzie do tego cala noc bujanie krzyczacego noworodka a twoj facet z ktorym chodzisz na badanie wezmie co "sie nalezy"nie zwracajac uwagi na twoje samopoczucie?bo z waszych wieloletnich wpisow widze ze to moze miec miejsce, bo jestes dla niego tylko obiektem seksualnym, do tego nie szanujesz innych kobiet.nigdy mu nie odmawiasz bo sie boisz ze cie zdradzi o ile juz tego nie zrobil i wmawiasz wszystkim ze zdrada to zawsze wina kobiety, bo nie wystawia sie na kazde zadanie i ginekologa, bo bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na takie badanie ginekologiczne? Kiedyś poszłam do gina na cytologię i przy okazji chciałam się zapytac o to dlaczego już tak dobrze nie czuje partnera i czy wszystko jest dobrze z moja pochwą ( po porodzie tak się stało). Zatanawiałam sie nawet nad laserowym zwężaniem pochwy bo seks był o wiele mniej udany. Więc on mi się kazał położyć na leżance , włożył we mnie palce i kazał zaciskać mięśnie kegla, powiedział, że " pieknie" i że wszystko jest w porządku :O To bylo normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×