Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta 30 lat bez prawka, auta, mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Do tego w delikatnym makijażu ... Czy taka ma szanse na związek czy założenie rodziny? Biorąc pod uwagę, że młode dziewczyny są zadbane, mają piękne pomalowane grube brwi, długie włosy, często posiadają prawko i własne auto (zachodnie!) to raczej ciężko ma taka kobitka po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech szuka swojego janusza; bez prawka, auta, mieszkania. za to z zakolami, brzuchem i brakami w uzębieniu. to jej liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********Z ! GOŚCIU POWYŻEJ ! To wpis się frustrata i niedoj******o prawiczka ! :) Każdy ma prawo do swojego szcześcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Janusz Januszosław
Janusz xD hahahaha Janusz – imię męskie utworzone na gruncie języka polskiego od imienia Jan; pierwotnie była to forma zdrobniała, ale od bardzo dawna występuje jako samodzielne imię, być może nawet od XII wieku (najstarsze zapisy pochodzą z lat 1145 i 1178). Regionalnie do dziś tworzy się od imienia Jan zdrobnienie Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie każda kobieta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym brał. Mam własne m5 w stolicy, na kurs się zapiszesz chociaż w Warszawie samochód niepotrzebny, auto Ci kupię w prezencie. Dodatkowo dorzucę kilkanaście tysięcy na drobne wydatki ciuchowe. Wogole mogę Cię utrzymywać. Chciałbym natomiast abyś Ty skupiła się na 3 rzeczach. - urodziła dzieci -dbała o dom - dbała o pożycie seksualne. :):) Resztą, mniej ważna, zajmę się ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robią nawet loda
ale teraz kobiet nie chcą rodzić a seks jest dla nich be, więc o czym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez się zastanów co wedlug Ciebie jest wyznacznikiem tego czy ktos Cie bedzie chcial czy nie. Bo na pewno nie to ze nie masz mieszkania i prawka i samochodu. Sa cenniejsze wartosci niz materilazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, ktoś ci chyba wmówił, że nie posiadając pewnych rzeczy jesteś nikim, a to nieprawda. przedmioty i pieniądze rzecz nabyta. raz są raz nie ma, raz mniej raz więcej. i co to czyni kogoś nagle gorszym lub lepszym z dnia na dzień? :D liczy się jaka jesteś ty, jakie masz zainteresowania, co lubisz robić i co ci wychodzi. chciałabyś być z kim kto kocha cię za to że masz samochód albo mieszkanie? :D no chyba nie ;) nie dałoby ci to szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta 30 lat bez prawka, auta, mieszkania Do tego w delikatnym makijażu ... Czy taka ma szanse na związek czy założenie rodziny? Biorąc pod uwagę, że młode dziewczyny są zadbane, mają piękne pomalowane grube brwi, długie włosy, często posiadają prawko i własne auto (zachodnie!) to raczej ciężko ma taka kobitka po 30 xxxxxx Niby to nie ważne, ale.... Zależy, jaka jesteś, jakie masz inne cechy. Mam taką koleżankę: nie ma prawka - nigdy nie chciała zrobić, bo to facet ma kupić samochód i ją wozić, ona auta nie potrzebuje auta nie ma - patrz powyżej mieszkania - nie ma, bo wszystko rozpie...a na wycieczki, ubrania, rozrywki, kawiarnie, kina itd. Poza tym oczekuje wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia i nie pasuje jej mnóstwo rzeczy: ten za niski, ten łysy, ten ma pryszcze, ten za bardzo wygadany, ten za inteligentny znowu, tamten mieszka z rodzicami, a inny nie ma auta, a jeszcze inny - jeszcze coś innego i tak dalej. Lata mijają, a ona dziwi się, ze jest sama. Ciekawe dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne grube brwi :D:D:D chyba pas startowy na lotnisku :D:D Inaczej jeszcze zwane znaczek najka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie są potrzebne prawojazdy od kobiety.Sam się worze.Możemy się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam własnego mieszkania ,bo nie mam kobiety.A prawko czy masz czy nie..co komu z tego..nic Podaj meila to możemy pogadać. Ja mam 32lata i z miłą chęcią poznam nową osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Cię po cieszy,to też nic nie mam.Ale mnie to nie przeszkadza.Za silną mam osobowość, czego tobie też życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź pierwsza może ironiczna, ale prawdziwa i to nie musi być wcale złe i smutne: masz szansę, o ile rozejrzysz się w "swojej lidze" a nie będziesz szukać księcia z bajki. Jeśli poznasz mężczyznę w podobnym wieku, z podobnym wykształceniem, podobnym statusem materialnym, podobnym doświadczeniem życiowym - to masz szansę na udany związek na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scandinavianlifestyle
mam prawko auta nie bo samej wydalabym na dojazdy 600 zl msc a zarabiam 2200 netto, nie oplaca mi sie. mieszkania nie bo nie chce oddawac banksterom 40 % wiecej niz mieszkanie warte. zyje po prostu w stylu HYGGE. jestes na biezaco z trendami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej zależy na tym u kobiety frajerom bez prawka, samochodu i mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę cie bardzo
gość wczoraj o tak? może to kobietom powinien ktoś wytłumaczyć, bo jak facet nic nie ma to traktują go przeważnie jak śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj twoja koleżanka to typowa stara panna, potem tylko kupi kota do pary z kotem umysłowym i będzie księżniczka która nie sra gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko na ten temat
gość wczoraj ale one WSZYSTKIE chcą księcia z bajki, bo nasrane mają w mózgach przez TV seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma szanse jak każda inna osoba, oczywiste przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samemu. Tylko pieniadze daja szczescie. Ludzie to tylko problemy. Stres itd. Lepiej byc samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 01.23 doprawdy ? ja jestem pewien że jakby to facet założył ten wątek i napisał to co powyżej autorka 9 czyli 30 lat bez auta , chaty ) to 99% odpowiedzi by było - nieudacznik , leń , nie masz szans itp itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez miałam takiego delikwenta przy którym czułam się gorsza bo miałam mało pieniędzy ,brak samochodu i prawka..nie polecam takich ukladow..siada na psychikę..za to jego koleżanki wszystkie były boskie, lepsze z prawkiem .,autem,mieszkaniami i biznesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj sam se rob loda patalachu troche szacunku do kobiet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dzieki za poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mam prawka, auta a mieszkanie wynajmuje bo jestem sama , moze gdybym byla z kims i bylabym na 100% pewna go to mielibysmy juz jakies wlasne mieszkanie badz domek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego czy się z kimś jest czy nie? Znam kobiety co są same i mają prawko i mieszkanie. Nawet jedna ma dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:48 Do kobiet nie można mieć szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×