Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka na dowód

Polecane posty

Gość lotek

Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 19:14, Gość lotek napisał:

Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?

Witam! Lotek, tak! Kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polowski

Czasem trzeba wziąć taka prawda, ale jeśli już mamy taką potrzebę najlepiej zobaczyć gdzie to jest na ten moment najbardziej opłacalne kamienicaarteco.pl najbardziej opłacalne na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystać z profesjonalnej porównywarki chwilówek. Wpisujemy sobie kwotę oraz okres spłaty i mamy pełen przegląd ofert kredytowych, na prawdę polecam, www.chwilowka112.pl chwilówki bez BIK z 0% Rrso, Wziąłem tam chwilówkę bez procentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×