Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27 lat i nadal brak powodzenia

Polecane posty

Gość gość

W liceum laski wolały starszych, badź tych naprawdę przystojnych. Sam byłem całkiem ładny ale tez bez przesady to też jeszcze mogłem zrozumieć brak zaintersowania ze strony koleżanek. Szczególnie że byłem wtedy jeszcze trochę nieśmiały. Z wiekiem stałem sie pewniejszy siebie. Moze nie zostałem duszą towarzystwa ale starałem się być między ludźmi. Mam jakieś grono znajomych wśród których większość to płec przeciwna ale nic z tego nigdy nie wyniknęło. Szukałem jakiegos śladu zainteresowania: jakiś usmiech, zabawa włosami czy choćby sporzenie które jak wiadomo ułatwiiły by nieco sprawę. A tu nic. Może raz na ruski rok czy to na studiach czy imprezie, ale przy bliższym poznaniu i tak zawsze kończyłem jako znajomy. Podrywanie też nie przynosiło efektów. Myślałem że przed 30 kobietom zaczyna bardziej zależeć na poznaniu kogoś jak i obniżają swoje wymagania, bo ci "fajniejsi" już pozajmowani albo wolą uganiać się za małolatami. A tym czasem niczgo takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobiję Cię, mam 28 i nadal nic. Z tym, że ja kobietą jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musisz być jednak brzydki. Jestem w twoim wieku i mam raczej przecietną gębe ale jednak mam okazje (ostatnio coraz częściej) usłyszeć jakis komplement czy zostać uraczony uśmieszkiem przez jakieś niewiasty. Może to kwestia zarostu nie wiem. Co prawda nie były to nigdy jakieś modelki ale nie jestem wybredny. Problemem jest to że jestem niesmiały, gdyby nie to już dawno miałbym dziewczynę. A Tobie życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To na bank zarost. Mówi sie że faceci przystojnieją z wiekiem i to jest prawda. Nawet przecietniak robi się 2, 3 punkty przystojniejszy z 3 dniowym zarostem. Każdy mój kumpel gdy tylko dochował się kłaków na twarzy zaczął budzić zainteresowanie moich koleżanek choć wcześniej byli przez nie zlewani. Co do do autora to wydaje mi sie że jesteś takim babyface i rówieśniczki natychmiast kategoryzują cie jako licealista. Nie mylę się? Powinieneś szukać wsród młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś był choć trochę pow przeciętnej to loszki w tym wieku by się tobą matrymonialnie zinteresowały. Znam to ze swojego podwórka jak te wszystkie paszteciary jak od pewnego wieku zaczynają sie łasić. Skoro nie zwracaja na cb uwagi i wolą tylko kumpelskie relacje musisz być dla nich mało pociagający tak pod względem wyglądu jak i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, a jest coś takiego, że facet może być "onieśmielający" i dlatego nie ma wzięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj Drogi, napisze Ci to kobieta 10 lat starsza-niestety nie jesteś ani taki ładny ani tak interesujący jak Ci się to wydaje... Przystojny i ogarnięty życiowo meżczyzna w tym wieku nigdy nie jest samotny. Pora obniżyć poprzeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 25 roku kobiety już tak niezwracaja uwagi na wygląd a bardziej na życiowy ogar. Musisz wybitnie odstraszać wyglądem skoro masz tak słabe wziecie. Tym nielicznym byc może faktycznie się spodobałes ale szybko zwietrzyły życiowa niedojdę. Dlatego jestes tylko ich kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dobiję Cię, mam 28 i nadal nic. Z tym, że ja kobietą jestem jezyk.gif >dogaduj się z autorem i dwa problemy rozwiązane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę. Masz 27 lat, masę koleżanek i nic? Gdybyś był piwniczakiem to bym jeszcze zrozumiał a tak to musisz być raczej malo urodziwy i nudny jak flaki z olejem. Typowy samiec omega, bo nawet samiec beta by sobie w tym wieku poradził z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ty brzydki jesteś, na przykład otyły, może ci z buzi śmierdzi, może masz brzydkie zęby z próchnicą? Może czasem palniesz coś takiego w towarzystwie, że biorą cię za nieodpowiedzialnego głupka. A może po prostu niezaradny jesteś. Masz pracę, zarabiasz, jakiś może nie najdroższy, ale własny samochód? Masz jakieś normalne hobby? Dziewczyna podświadomie na wszystko patrzy, może nie dajesz poczucia stabilności i stąd te problemy. A może szukasz tam, gdzie wolnych dziewczyn nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnencjusz
Kolejny który uważa sie za przystojniaka a nie jest nawet przeciętny. Masz c*****e geny i tyle, pogódź się z tym, lepiej znajdź sobie jakieś hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam sie za brzydkiego. Bywa że usłyszę że jestem przystojny.Ubieram sie stosownie do wieku, wzrost 187cm , mocny ciemny blond, dosyć umięśniony. Interesuję się polityką , filozofią, psychologią, architekturą. Moją pasją jest modelarstwo na którym dodatkowo dorabiam po pracy i z której planuję otworzyć w przyszłości działalność. Hobbystycznie prowadzę też kanał rozrywkowy na YT. Prawko mam, ale w mieście komunikacja miejska jest bardziej praktyczna. Gość 18:20. Być może faktycznie chodzi o slaby zarost. Mam wrażenia ze wśród kumpli wyglądam malo dojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina26
Gość No to nie jesteś przystojny. W pewnym wieku zarost jest głównym czynnikiem atrakcyjnego wyglądu. I nie chodzi nawet o o by nosić brode ale mieć chociaż widoczny cień zarostu po goleniu. Inaczej wyglądasz jak dzieciak a nie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie jak najszybciej bo brak seksu źle wpływa na nasze zdrowie. Seks jest bardzo zdrowy,poprawia zarówno zdrowie fizyczne jak I psychiczne. Jest to najlepszy lek na zimowa chandrę,pozbycie się stresu,dostarczenie do mózgu hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny krolewicz co czeka na krolewne z bajki💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motokokusanagi
dziś Tylko że taki chłopaczek ze słabym zarostem to nawet przeciętniary w tym wieku nie zainteresuje. Ja jak i moje koleżanki z pracy maja facetów albo z brodą albo trzydniowym zarostem. Gładkolicy to dla nas dzieciaczki. Musisz szukac wśród młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym wieku zarost jest głównym czynnikiem atrakcyjnego wyglądu. I nie chodzi nawet o o by nosić brode ale mieć chociaż widoczny cień zarostu po goleniu. Inaczej wyglądasz jak dzieciak a nie mężczyzna xxxx Czy jak facet ma pełną, okrągłą twarz to też powinien nosić zarost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Za rok twoje równieśnice trafią do 3 kategorii - czyli starych bab pod i po 30, która się interesują tylko bardzo zdesperowani. 28 latka z już widocznymi zmarszczkami to będzie sobie mogła wtedy tylko pomarzyć o przystojnym. Każdy przystojny to albo jej wprost powie, że jest za stara albo tak pomyśli i ją zleje. Wtedy zobaczysz jak się będą łasić do tych co do tej pory zlewały. Jakaś forma sprawiedliwość w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulki desperatki
gość dziś hehehe, otóż to, natura jest sprawiedliwa i karma wraca, teraz one będą olewane a dawniej one innych olewały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gierojyoumustdead
gość wczoraj Jak masz auto, jakas stała pracę, i mieszkanie to tak. Bez tego i bez urody nie masz szans ani u małolat ani u starszych, ani na przygodny sex ani na zwiazek. Wiem coś o tym, jak się przegrało w loterię genetyczną to sie genów nie przekaże, chyba ze gwałtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Też tak sobie mówiłem. Koledzy też. Ich przecietną aparycją wkońcu ktoś się zanteresował. Mną żadna, choć nie zarabiam gożej od nich. Nigdy za alvaro się nie uważałem, ale teraz dociera do mnie że ja nawet przeciętniakiem nie jestem a wręcz odpycham wygladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz charakter babski dlatego jesteś sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×