Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektórzy faceci są spedaleni?

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy znamy lub widzieliśmy kiedyś faceta, który zachowuje się jak c***a. Niby mają dziewczyny, są hetero, ale mówią takim "gejowskim" głosem, zachowują się jak ostatnie c**y. Machają rączkami, poprawiają włoski, jest to tak przerysowane, że aż myślę, że jest to przez nich udawane. Przecież nawet kobiety się tak nie zachowują. Czy nie mogą mówić, chodzić normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mylne rozumowanie wydaje mi się ,to co dla ciebie jest dziwne dla niego jest to normalne i nie widzi nic złego w swoim zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta chce troglodyte co idzie do roboty na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym dla ciebie jest glupku gejowski glos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co od razu przechodzicie ze skrajności w skrajność? Przecież Ci faceci słyszą to jak mówią i widzą swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli uważasz że jak ćwiczę kulturystykę to jestem takim typem ? i dostaję już naklejkę specjalną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety takich lubia. Gejow tez lubia. Mozna udawac geja by zblizyc sie do kobiety a potem ja uwiesc gdy zdobedzie sie jej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub Król mówi pedalskim głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja chodzę po ulicy i uciam im głowy? Jasne niech robią co chcą i jak chcą, ale dlaczego tak się zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:43 az poszukalam w google Jakub Krol i jego film znalazlam na youtube i wcale nie mowi 'pedalskim' glosem a raczej zwyczajnym jak mlody mezczyzna, jakies filmy ma o makijazu, mi sie nie podoba to ale nie mi to oceniac :) I nigdy nie widzialam wymalowanego faceta na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no jak dla ciebie to jest normalny głos to ja już nie rozumiem tego świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum że oni mają taki już charakter i sposób bycia , jak ty lubisz siąść przed telewizorem i pograć w coś z kolegą nie wiem w fife powiedzmy , to on woli chodzić z koleżanką po sklepach tacy oni już są nie zmienisz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ale masz bol dopy ze az temat musisz zalozyc. Ja widzialem stara babe w futrze w kropki i rozowym odblasowym kapeluszu i spodniach w panterke i nawet zdj zrobic chcialem ale mam w dopie to i nie pisze o niej w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:48 wiekszosc mlodych chlopakow w jego wieku taki ma np moj brat a nie maluje sie i normalnie wyglada, chcialbys aby mial gruby glos albo zachrypniety jak przy grypie aby nie byc nazwanym pedalem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie chodzą po sklepach z koleżankami, ale dlaczego wtedy zachowują się tak pedalsko? Noszą jakieś zj****e rurki, wypinają tyłki jak baby (wiadomo to dla potencjanych kochanków), noszą torebki i tak dziwnie gestykulują, wyginają rączki. Widać, że jest to udawane, bo nikt normalny się tak nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ faceci mają w sobie też pierwiastek żeński, w mniejszym lub większym stopniu. Tak samo, jak kobiety mają męski (patrz - feministki). I jest to całkowicie normalne i naturalne. Ciesz się, dzięki temu możesz znaleźć faceta, który będzie odpowiedni dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:54 nie znam takich a mieszkam w duzym miescie zreszta juz kiedys z toba pisalam i ciagle wjezdzasz na tych gejow i piszesz jacy to oni zniewiesciali i spedaleni :) dziwnym trafem nie znam zadnego takiego homo a Ty autorze EWIDENTNIE MASZ Ż TYM PROBLEM ze zakladasz co pare dni temat o tym albo w tematach o gejach sie udzielasz i piszesz ze wszyscy geje to takie c***y...pewnie sam jestes gejem albo bi i nie mozesz z tym sie pogodzic i dlatego tak szalejesz bo nikt normalny tak sie nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są normalne, kobiece feministki i są też dziwne stwory z tunelami w uszach, w krótkich zielonych włosach i z otyłością 2 stopnia. Te drugie są kobiecym odpowiednikiem na spedalonych facetów. Jednak męskie feministki uważają, że wyglądają i zachowują się w ten sposób dla idei feminizmu. Jaka w związku z tym idea przyświeca pedalskim facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:59 Większość normalnych ludzi irytuje zmanierowanie gejów. To po prostu wkurzające, kiedy facet zachowuje się jak p*zda. Młode pokolenie jest bardziej tolerancyjne, bo dla nich to w sumie 'norma'. Skrzywdzone i pokrzywione społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mój pierwszy post na forum na ten temat więc nie wiem o czy mówisz. Do tego jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:02 Ale ja właśnie nie piszę o gejach. Paradoksalnie często geje zachowują się bardzo męsko, bo tacy podobają się innym facetom. Ja piszę o facetach hetero, którzy mają dziewczyny ale są tak strasznie pedalsko zmanierowani i dziwnie pogardliwi w swoim zachowaniu, że aż robi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:02 Sa spedaleni geje i sa lesby babochlopy co zachowuja sie jak facet. Ale kogo to obchodzi. Osobiscie wole juz tego spedalonego geja niz tepego Sebixa lysego ktory bedzie opowiadal ze Lysemu musi wp******ic bo mu wisi kase za marihuane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:06 Ja mając wybór pomiędzy jednym, a drugim, wolałabym już być sama... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:09 to moze z lesba babochlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:06 Ale ten spedalony gej nie będzie chciał Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karykatury. Oni są karykaturalni w tym swoim śmiesznym zachowaniu. To tak bardzo żałosne. Oni tego po prostu nie widzą. Ich mózgi zatrzymały się w pewnym momencie co oznacza zatrzymanie rozwoju. Myślą tylko o penisach, s*****e w swojej du*ie i komu zrobić loda. Wydaje im się, że są tacy ekscentryczni, eklektyczni może z ukrytą nuta dekadentyzmu a tak naprawdę są jak cyrkowi klauni. Wszyscy powinni być usypiani jak schorowane bydło. To społeczne śmieci, rasa gorsza człowieka. Brzydze się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu z nich zachowuje się jak Luntek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:06 a ja bym wolała sebe patusa bo przynajmniej wiadomo, że go nie bzykaja na boku i nie robi innym kolegom lasek. Fuj. Wyobrażasz sobie seks z kryptocwe*em??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:13 A ja brzydze sie toba a gejow toleruje a wiekszosc gejow to normalni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×