Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złamane serce

Polecane posty

Gość gość

Poznałem dziewczynę ktura była zajęta i ma dziecko. Zaczołem do niej wypisywać że chciał bym być z nią itd że mi nie przeszkadza dziecko, pużniej ją przeprosilem że tak wypisuje do niej . Na drugi dzień spotkaliśmy sie żeby pogadać jak jej sytuacja wyglonda z chłopakiem,nie układało sie jej z nim. I tak co wieczur pisaliśmy z sobą, zaczeliśmy sie co raz cześciej spotykać przytulać się no i doszło do pocałunku po dłuszym czaśe powiedziałem że odchodzę nie chcę cierpieć, spotkalismy się pożegnać płakała że odchodzę też płakałem. Na drugi dzień brakowało mi jej i napisałem o spotkanie przyjechała i tak zaczeliśmy wszystko od nowa,pisanie i powiedziałem że ją kocham ona była zaskoczona ale po jakimś czaśe powiedziała mi też że mnie kocha Miłoś , Zaczołem robić sobie nadzieje że bendziemy razem cieszyłem się nie za długo muwiłem jej że zostane sam nikogo nie znajde dla siebie żadnej dziewczyny muwiłem jej że ona ma już rodzine dziecko i zaczeło się powiedziała że nie bendziemy się spotykać bo musi sie zająć rodziną i załamałem sie zaczołem ją straszyć że powiem jej chłopakowi z nerwuw nie wiedziałem co robic rostaliśmy się ale nadal ją kocham po tym ze narobiła mi nadziei teraz tylo piszemy ze sobą nie chce zemną się spotkać. Chciałem się wytumaczyć czemu tak postąpiłem ale muwiła że nie chce mnie znać dużo płakałem za nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj do przedszkola ziom a nie za panny z dzieckiem się łapiesz, to nie twoja liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej szkoły ze szkołom dałem sobie spokuj dawno temu bo ona nic nie daje. Co to ma do miłości z pannom z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie sie smiac z jego gramatyki (chociaz przyznaje- jest okropna) nieszczesliwa milosc zrownuje nas wszystkich.. glupiejemy jak nastilatki.. (nawet one w dzisiejszych latach sa madrzejsze..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dziecko nie przeszkadza Bardzo lubię dzieci a one nie sa nic winne ze im tak sie nie układa. Bardzo ją kocham ale nic już nie poradzę wszystko stracone załamany jestem a ciężko kogoś znaleść teraz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafiła okłamać swojego chłopaka i przyjechać do mnie o 2 w nocy żeby się tylko przytulić do mnie, jak się nie widzieliśmy dłuszy czas to pisała że bardzo tęskni jak żle się czułem to też przyjechała. Teraz tylko oni są razem z wzglendu na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry. Nie mogę tego czytać. Po trzecim zdaniu mam dość. Ile błędów. A potem zaczynam pisać tak samo. Ogarnijcie się ludzie. Nie psujcie mi ortografii i gramatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o usunięcia mojego konta forum.Mój nick to złamane serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuneło sie jusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jusz usuniente :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×