Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dalila31

Nie potwierdził wspólnego zdjęcia na FB.

Polecane posty

Gość Dalila31

Cześć Kochani. Problem może i dziecinny. Spotykamy się od długich miesięcy. Dał mi pierścionek, przyjęłam. Jakiś czas temu mieliśmy wspólny wypad. Wstawiłam nasze pierwsze wspólne zdjęcie z normalnym opisem - szczęsliwy dzien. Oznaczyłam go na zdjęciu, którego on nie potwierdził... twierdzàc, że brzydko wyszedł, więc mówię mu wstaw inne, nie ma problemu, mamy duzo zdjec z tego dnia. Na co on....że to nie jest jeszcze ten czas ☺ Ja 31 l., on 27, nie jesteśmy dziećmi. Wiem, że ma duże grono koleżanek i czy tu o nie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się k***a z tym srejsbukiem. Zabij go bo nie polajkowal, nie oznaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale większość facetów nie przykuwa uwagi do fb i ma wywalone wiele jest osób co są w związku a facet ma że wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszly czasy gdy wyznacznikiem milosci stal sie status zwiazku na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest żenada do czego to zmierza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalila31
Nie uwazam tak. Nie jest to dla mnie zaden wyznacznik milosci. Tylko swoich samodzielnych zdjec ma duzo, ale ze mna ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie potrzebuje takiej potrzeby zrozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam facebooka prawie od roku. Mam się obrazić bo mój mąż nie ma na fb "w związku małżeńskim " serio? Haha :D Masz mentalność 17latki a nie dorosłej kobiety, musisz się chwalić facetem publicznie? To jest takie sztuczne. Za tydzień usuniesz i wstawiss zdjęcie z kolejną wielką miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto oznaczam meza na fejsie zeby zobaczyl sobie jakies zabawne zdjecie albo film i chyba musialabym sie z nim rozwiesc bo on tego nigdy nie lajkuje. Zobaczy, posmieje sie i tyle. Dla niektorych fejs stal sie trescią i wyznacznikiem jakosci zycia. Ja pousuwalam wszystkich znajomych z fejsa, zostawilam tylko meza bo udzielam sie na roznych stronach, komentuje polityke, spoleczenstwo itd. i moim znajomym to wszystko sie wyswietlalo, a pozniej czuli sie upowaznieni do komentowania w realu tego co jak napisalam do zupelnie kogos obcego w internecie. Bardzo mnie to denerwowalo i oczyscilam swojego fejsa z publicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mentalność nastolatki a niby dojrzał a kobieta. Serio to dla Ciebie takie ważne? Czy musisz się chwalić na fb. Masz takie nijakie życie? Śmieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalila31
No dobra, biorę to na klatę. Macie rację. Za bardzo się przypierniczyłam i nie będę już świrować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nie jest jeszcze ten czas' ale na co? na to żeby sie z toba pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle, ze cos nie tak. skoro wstawia swoje zdjecia tzn, ze to lubi i sie w to "bawi", a skoro z toba nie chce to pewnie sie ciebie wstydzi, albo twojego wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś za stara dla niego. Wstydzi się cię i zaraz zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała baba a fb sie przejmuje.... Dziecinada.. Żałosne.. Twój facet normalny... Nie musi sie chwalić ze oo jestem tutaj ze swoja dziewczyną, zaraz wstawisz pewnie jak ci przykro ze on nie wstawił zdjęcia bo każdy musi to wiedzieć. Wiesz co rozpłacz sie najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ty myslisz macica czy jajnikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli jakmyśli. Jej myśli, jej wola. Dla każdego co innego. ;)) Ale parą nie jesteście. Do seksu jesteś dobra, do publicznego pokazywania się niekoniecznie. Masz to na co godzisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet mnie nawet nie dodal do znajomych a ma ich ponad 640 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogarniam w jakich my czasach żyjemy ze fb to wszystko. Nie wstawisz zdjęcia..nie masz zainteresowania, nie zrobisz tego tamtego nie pokażesz jak jestes super jedząc jakies super jedzenie za które zapłaciłeś tyle ze każdy normalny człowiek by się chwycił za głowę... ŻENUA.... Facebook wam wyprał samodzielne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poznalas jego znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby to dziecinne, ten cały FB ale to zastanawiające ze nie chce z Toba wstawić zdjęcia, skoro Tobie to sprawiloby przyjemność to niby czemu nie? Sadze, ze Nie traktuje Cie poważnie, ma dużo koleżanek to może leci na parę frontów, tak jak z Toba spotyka się tez z inna a na fb Nie chce się ,,deklarować" zeby Nie odstraszyć innych lasek (,,kolezanek")... Domyslam się ze nie jesteście oficjalnie w związku tylko, spotykacie się, i to od długich miesięcy...wiec on to raczej traktuje niezobowiązująco. Znam paru takich, wiem.co mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×