Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

doszedł we mnie bez mojej zgody

Polecane posty

Gość gość
dokładnie lepiej na cycki niż w cipke :) ciąży nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie prawo. Doszedł we mnie bez zgody! To jak się pieprzycie to miał prosić o zgodę? Napisać podanie? Żenada. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zabezpieczyłam, kilka razy też mi się trafiło że facet zlał mi się do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Trzeba było jak czułaś że się zbliża wziąść mu do buzi i ustami go spuścić. Lepiej w ustach niż w niezabezpieczonej c**eczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mój dochodzi to zawsze biore do buzi albo na cycki, a jak mam dobry humor to w dupci :):) no stress..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do buzi nie biorę bo nie lubię, pozwalam do cipci, tam jest miejsce na ten soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam panienką to miałam stosunki tylko w gumce, a po ślubie żaden facet nie zakładał gumki tylko lał do środka bo oni uważają że jak mężatka się puszcza to na pewno jest zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zabezpieczona ale nie lubię jak facet spuszcza się do środka i potem godzinami się ze mnie to wylewa. Dlatego ci, którzy robią to ze mną bez gumy wiedzą, że trzeba wyjąć przed i tego się trzymają natomiast bez problemu mogą spuszczać się mi do buzi - połykam i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoją panią łapie za dwie szpileczki tak że prawie kolanami dotyka twarzy, spuszczam się bardzo intensywnie, ale mam pozwolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu tak mocno i daleko strzela sperma, że aż to fascynuje. Dlatego dość często lubię jak tryska na zewnątrz, na mnie, na cycki, brzuch, twarz... zalewając mnie z impetem. Ale oczywiście od czasu do czasu do wewnątrz też mi pompuje. Potem fajnie chlupie i wylatuje .... Nawet drugi raz po chwili to jest fontanna, dopiero trzeci raz w ciągu dnia jest gorzej ... Kiedy przyjeżdża z pracy po tygodniu to ma w sobie taki zapas, że zapiera dech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś że złapał cię za szpileczke i cycuszka, wcale się facetowi nie dziwie, szpilki i duże cycki to niezła podnieta dla faceta, na mnie przynajmniej działają bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćee4
Oppal mu jaja za karę i powiedz, że jesteś w rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zaszłam w ciąże

6 miesięcy temu były moje 18 urodziny a dzień później miałam mieć okres a go nie miałam

Wtedy spałam i poczułam coś ciepłego przy mojej cipce gdy otworzyłam oczy mój brat siedział nade mną i wkładał we mnie swojego penisa i przez godzinę się ruchaliśmy wcześniej jeszcze to robiliśmy ale z gumą mówiłam mu by we mnie nie dochodził powiedział że wyciągnie przed końcem w pewnym momencie poczułam płyn we mnie ale myślałam że mi się wydaje nie wydał z siebie żadnego dźwięku nie zwolnił tępa ruchania i jeszcze mnie przez godzinę ruchał potem wyszedł i spuścił mi się na brzuch gdy wrócił do pokoju zobaczyłam sperma z mojej cipki wypływa w tedy się przestraszyłam gdy chciałam wziąć tabletkę to zemdlałam gdy się obudziłam nie mogłam znaleźć tabletek a z cipki już mi sperma nie wypływała a pieniędzy nie miałam by kupić nowe bo on utrzymywał mnie i siebie bo nasi rodzice od 3 lat nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale że skończył bez pozwolenia? Na to trzeba pozwolenia? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w odpowiedniej tonacji głosu mówi się : niezabezpieczona jestem obym nie zaszła . Albo pytająco : na prawdę zdecydowałeś sie na dziecko ze mną ??? Czy podobny tekst. Za tydzień można zadzwonić że na razie test nic nie wykazuje ale położna koleżanka mówiła że do 3 tygodni tak może być. A tak napraweę to się chyba klasyfikuje jako gwałt. Tylko jak to udowodnić na chyba że nagrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×