Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Po co mi kobieta?

Polecane posty

Gość gość
12.24... F****ng blank page :( Beacouse ... :( In all my life... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej spory bagaż życiowy odciska duże piętno. Człowiek inaczej patrzy na świat i nie jest powiedziane, że jego spojrzenie jest przejrzyste i jedynie właściwe. Często zdarza sie, że jest nieco skrzywione. Jak u ciebie jest autorze nie wiem choć ciężko jest mi uwierzyć, że widzisz świat w różowych barwach jak to mają w zwyczaju ludzie bez bagażu życiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek silny nie boi sie porażki i ryzykuje aby osiągnąć szczęście lub cel. Upadnie i znowu podniesie się, w myśl tego powiedzenia „ co nas nie zabije to nas wzmocni” Człowiek słaby będzie wymyślał tysiące argumentów aby już nigdy nie zaryzykować tylko dlatego, że najzwyczajniej w świecie boi się ponownej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom najciezej jest zawalczyc o siebie samego ;) przyjmijcie to ode mnie jako prawde zyciowa ;) nikomu nie zycze nieszczescia...wrecz przeciwnie :) tylko zeby to bylo prawdziwe :) takie od duszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak to teraz wygląda :) ) glebiej was nie nie bede wciagal :D nie jestem tez zadnym podroznikiem w czasie :) jestem glownie realista :) z analitycznym umyslem :p Ten temat mial swoisty podtemat.Wiekszosc odebrala w widoczny sposob :) Nie powinienem pisac wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz tego pisać, że świat zmierza do zdegalizowania związków małżeńskich i niedalekiej przyszłości większość to będą single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.27... Ja uwazam to za cos strasznego :( ale polityka nas ku temu zmierza...sorry jak nie rozumiecie.To nie chodzi tylko o polityke kraju.Dla nich biznes i kasansa najważniejsze :( to sie dzieje wszedzie,Ale poniekad to ma wplyw na głębsze rozumienie co sie tez wiaze z uczuciami.Manipulacja i nic innego.Slucchajcie serca i intuicji :) tylko to moze was uchronić ;) teraz...wariat...12 malp :) itp. Matrix itp czy jak tam sobie zyczycie,Jest tylko jeden cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko tam moje przemyslenia ;) dziekuje za wszystkie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2018 o 12:07, Gość gość napisał:

I stać cie na dzifke codziennie . A jak tam ręka nie boli . Komu ty tu piertoły sadzisz . Prawik jesteś nieśmiały ,który boi sie kobiet .

On wcale nie jest zimny. Wie czego chce od życia. Żadna nie musi pchać się jemu. Na pewno nie boi się kobiet. Ile facetów nie ma partnerki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×