Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsza randka. Porady od kobiet dla faceta :)

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Pomyślałem, że może dostanę jakieś porady/wskazówki skoro to forum kobiece. Mianowicie mam 23 lata i ciężko się przyznać, ale nigdy nie byłem z dziewczyną na randce. Od razu wyjaśnię, że nie mam kompleksów typu: nieśmiałość. Jestem dość towarzyski, interesuje się różnymi rzeczami a nie dawno skończyłem studia. Zdarzyło mi się nawet kilka razy po spotykać z pewną dziewczyną(nawet się pocałowaliśmy-co prawda po alkoholu :/), ale to nie były randki z prawdziwego zdarzenia. Teraz mam więcej czasu i mam zamiar zaprosić jakąś dziewczynę, jednak jak czytam na ten temat to zbija mnie z tropu. Ludzie całują się po 3 randce, do łóżka idą po 5 i są parą. Gdybym teraz się spotykał z dziewczyną to bym po 2 m-cach ją pocałował(a może i później) :D. Dziwne to może, ale kilka spotkań to dla mnie mało sie wydaje aby poznać dziewczynę którą mam przedstawić np. rodzinie :P No, ale może sie mylę, dlatego proszę o jakieś rady (jak starszej siostry czy starej kumpeli :D) bo nie mam doświadczenia w tej materii co kiedy, na jakim etapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpij !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać mądry z Ciebie chłopak. Poradzisz sobie sam. Zasady sawuarwiwru i będzie okey. A tu debilki i stulejarze siedzą, więc nic mądrego nie usłyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to są stulejarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się wpisać spraw ludzi w algorytm, który działa. Nie ma żadnych zasad, według których trzeba postępować. To my tworzymy te "zasady", które nie są prawdziwe. Bo każda sytuacja, chwila jest niepowtarzalna i nie ma zasady która sprawdziła by się we wszystkich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj aby na randkę ubrać luźne bojówki i luźną polarową bluzę w kolorze khaki no i do tego zabłocone trapery - kobiety to uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stulejarze to sól tej ziemi. Faktycznie wydajesz się normalny i rozsądny, więc lepiej stąd uciekaj. Nie ma złotego środka, bądź sobą. Okaż dziewczynie zainteresowanie, nie mów tylko o sobie. I nie zgrywaj macho, olej porady PUA, bo budzą żałość. Powtórzę - bądź sobą. A jeśli na pierwszej randce nie zaiskrzy to się nie przejmuj. Trafić miłość swego życia na pierwszej randce to mniej prawdopodobne niż trzy pod rząd wygrane w totka. Trzymaj się i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 - zameldował się stulejarz nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dzięki za komentarz :-). Chyba rzeczywiście podejdę do sprawy bardziej na luzie w zależności jak będzie rozwijała się dana znajomość. A co do samych randek to gdzie warto zapraszać a gdzie raczej unikać? Wiem, że na początek jakaś kawiarnia, potem może kino lub spacer jak będzie ciepło. Jednak to są oklepane miejsca z tego co się orientuję. Zastanawiam czy na dalszym etapie znajomości nie załatwić jakichś biletów do teatru :D? Chociaż nie wiem czy dziewczyny w wieku 20-23 mogą być zainteresowane czymś takim :P, więc może lepiej jakieś gokarty albo escape room(ostatnio chyba popularny)? Chociaż mam jeszcze pomysł aby zaprosić na strzelnicę(byłem sam nie dawno i podobało mi się), ale nie wiem czy to dobry sposób na randkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym była zachwycona strzelinicą! Chcę iść, tylko nie ma kto mnie zabrać...Choć to druga randka raczej. Teatr? Suuuuper :) kocham! A musciale kocham miłością dozgonną! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek kawiarnia będzie ok. Uważaj żeby nie przedobrzyć, bo jak zaczniesz z górnej półki to na czwartej randce będziesz musiał skakać ze spadochronem, a na piątej nawet bez:) Dowiedz się co dziewczyna lubi, nie usiłuj byc oryginalny na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze malo wiesz o zyciu. Najwazniejsza porada jest taka albo sie dziewczynie podobsz albo nie. Daruj sobie drogie kolacje, romantyzm, kwiaty i inne bzdury. Znam wielu przystojnych facetow co sa dusigroszamy i chamami i kobiet maja na peczki przez urode. Badz soba to najwazniejsza rada nie daj sie zmienic kobiece. Zadbaj o wyglad najlepiej silownia dobry dentysta. Z tym pwoieniens wyrywac panny na peczki kazdego typu. Kobiety to prostaczki czegokolwiek by nie mowily. I najwaznziejsza zasada nie sluchaj porad kobiet bo to fntazje niemajace nic wspolnego z rzecywistoscia ktore maja ukryc ich prymitywizm pod otoczka jakis wyidealizowanych bzdur. Pamietaj w kadej kobiecie ..urwy dwie trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz swobodny i nie zgrywaj macho. Badz mily, zainteresowany, powiedz komplement to zapunktujesz "slicznie wygladasz" , "swietnie mi sie z Toba rozmawia". - tandetnie brzmi, ale dziala cuda. :) Absolutnie nie wolno Ci wisiec na telefonie! Tematow do rozmowy Ci ni brakuje wiec dasz rade. 3mam kciuki!! P.S. kochany jestes skoro az tak sie angazujesz dla dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za komentarze. Czuję się podbudowany ;-) [gość 1:21] Masz chyba rację z tym spadochronem, więc strzelnica sobie poczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź sobą i nie stresuj się. Nie lecisz w kosmos na hulajnodze;) Miliony ludzi są dzisiaj na randce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z propozycji by mi sie spodobala zwlaszcza jak towarzystwo wyborne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×