Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dagmara Kaźmierska, królowa życia, a wy...polaczyny, brudaski, krowy rozpłodowe

Polecane posty

Gość gość
Można linki podawać czy nie? Chodzi o RODO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie Irena Gierszewska - Mikietyńska w google. Nie będę linków dawać, czy to może być obecna Dagmara? Są tam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagmara siedziała w więzieniu. Nie wiem dlaczego promują w tv takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusta pusta pusta nic innego niema przyjaciół to na siłę stara się o publiczność!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość49
Wcześniej podobno nazywała się Katarzyna Śliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandetna, glupia kobieta ale zabawna jest. Napewno nie mozna sie przy niej nudzic. Nie chcialabym byc na jej miejscu i miec na sumieniu te biedne dziewczyny przymuszane do prostytucji i wyrok. Wez przestan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam kilka informacji o Dagmarze vel Kasce Sliwie. Jestem z Kłodzka i dziwie sie ze ktos wierzy w to co robi czy mowi. Nalezała i będzie nalezała do osob które krzywdziły inne kobiety. Nie ucieknie od tego mimo upływu lat. Poza tym głosi hasla ze na popularnosci jej niezalezy,do Warszawy jej nie trzeba jechac ale jakos parcie do Stolicy ma spore.Jak to zawsze Sliwa sporo klamstwa ale moze ludzie uwierza.... Niestety ostatnie haslo z insta -pelny obraz,klasy niegdy nie bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Daga jest super! Uwielbiam na nią patrzeć, słuchać i oglądać jak gra, bo robi to najlepiej...! Nigdy nie mogę przestać się śmiać, gdy jej słucham... 

A te komentarze, które ją krytykują i wnikają w jej przeszłość, są po prostu oznaką waszego nudnego, prostackiego życia!!!!!!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Aska napisał:

Daga jest super! Uwielbiam na nią patrzeć, słuchać i oglądać jak gra, bo robi to najlepiej...! Nigdy nie mogę przestać się śmiać, gdy jej słucham... 

A te komentarze, które ją krytykują i wnikają w jej przeszłość, są po prostu oznaką waszego nudnego, prostackiego życia!!!!!!! 🙂

No tak. Zmuszane przez nią kobiety do prostytucji , to na pewno nie miały nudnego i prostackiego życia. Zwłaszcza te dwie sprzedane do niemieckich burdeli. Weź się nie kompromituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dagmara jest fajną przebojową osobą co  było a nie jest nie pisze  się w rejestr lubię  ją oglądać w telewizji oby była w niej  częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 29.07.2018 o 16:17, Gość gość napisał:

Naprawdę ma 42 lata? Kurcze staro wygląda! Myślałam że ma 10 lat więcej.

Bo ma 51 idioci czytacie a nie wiecie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupota

Kto był takim ...a że tak glupi tytul wymyslil? Dagmara to gowno a nie krolowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustak
Dnia 14.10.2018 o 18:42, Gość gość napisał:

Tandetna, glupia kobieta ale zabawna jest. Napewno nie mozna sie przy niej nudzic. Nie chcialabym byc na jej miejscu i miec na sumieniu te biedne dziewczyny przymuszane do prostytucji i wyrok. Wez przestan

Ale ona nic nie ma na sumieniu bo nie widzi problemu w tym co zrobiła, nie ma poczucia winy choć siedziała za to:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max
Dnia 17.03.2018 o 16:48, Gość gość napisał:

Zachowuje się jak ostatnia ...ka z IQ ameby, ale co kto lubi

tak to niestety bywa , gdy ktos kto po wyjsciu z wiezienia jest nazwany krolowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max
Dnia 15.08.2018 o 10:47, Gość gość napisał:

o ku/rw/a !!! Jak wy tu już taką patuskę uważacie za idolkę, to ja już rozumiem czemu jesteście takie poyebane 🙂

świetnie napisane, nic dodać nic ująć, pustak jakich mało nominowanz na "królową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Straszna kobieta! Wulgarna, krzykliwa i zawsze musi być tak jak ona chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z taką babą to by i głuchy długo nie wytrzymał bo jak to pysk otworzy to słychać ją na końcu Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdarzyło mi się raz czy dwa popatrzeć na urywek programu. Pusta lala zastanawiałam się na czym się tak dorobiła i odkąd to wiem już więcej nie będę oglądać programu itp. Z tą pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Więc jak ona się nazywała kiedyś Katarzyna czy Irena? Niezłe jaja. Ta Irenka w 2009 roku miała 44 lata i to by się zgadzało bo Dagmara wygląda na 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Akurat znam ludzi którzy znają ta babkę osobiście. Na początku Dagmara sprzatala w Niemczech później poznała kilka osób i mam burdele które prowadzi. Siedziała 2 lata w Krzywancu za streczycuelstwo. Ale fajna z niej babka. Taka z jajem a jak ktoś pisze ze przymuszala kobiety do prostytucji...no szczerze wątpię. To jest dobra kasa i nie trzeba nikogo przymuszac bo kobiety same chcą tak pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta pani jest z Wrocławia i większość starych mieszkańców miasta bardzo dobrze wie, czym się trudniła i jak zdobyła pieniądze. Jaka " firmę" prowadziła. " Lele club" istnieje zresztą chyba do dziś, choć kierownictwo pewnie inne.

Pozdro  z trójkąta, Dagmaro! My pamiętamy, pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Anna napisał:

Akurat znam ludzi którzy znają ta babkę osobiście. Na początku Dagmara sprzatala w Niemczech później poznała kilka osób i mam burdele które prowadzi. Siedziała 2 lata w Krzywancu za streczycuelstwo. Ale fajna z niej babka. Taka z jajem a jak ktoś pisze ze przymuszala kobiety do prostytucji...no szczerze wątpię. To jest dobra kasa i nie trzeba nikogo przymuszac bo kobiety same chcą tak pracowac

A handel ludźmi? Jak cię sprzedają do burdelu, to jest to twoja zgoda? Też szczerze wątpię. Można zmusić kogoś do prostytucji. Możesz zmusić pod groźbą ciężkiego pobicia. Połowa zastraszonych kobiet będzie dla ciebie du/py klientom dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ze mnie przegryw, bo nie siedziałam w pierdlu jak królowa Dagmara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Akurat znam ludzi którzy znają ta babkę osobiście. Na początku Dagmara sprzatala w Niemczech później poznała kilka osób i mam burdele które prowadzi. Siedziała 2 lata w Krzywancu za streczycuelstwo. Ale fajna z niej babka. Taka z jajem a jak ktoś pisze ze przymuszala kobiety do prostytucji...no szczerze wątpię. To jest dobra kasa i nie trzeba nikogo przymuszac bo kobiety same chcą tak pracowac

a ja jakoś nie wątpię, czytałam na jednym z forów wypowiedź osoby która twierdziła że ją zna. Podobno na jej polecenie "nieposłusznym" dziewczynom wkladano "tam" zyletki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C W K S

Ja to się dziwie ze telewizja promuje taka pusta babę . Tyle dziewczyn skrzywdziła a co za tym idzie i ich rodziny a tu k...a królowa wielka pani Hahahaha . Szkoda tych pokrzywdzonych przez nią jak patrzą i za głowę się łapią gdzie ta sprawiedliwość . Te kobiety co ja podziwiają to w przeszłości siła by w burdelu tylka dawały Taka była i jest Dagmara bo ludzie się nie zmieniają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Strasznie staro wygląda. No, żeby choć coś ciekawego powiedziała, ale nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×