Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dobry sposób do zagadania faceta w internecie?

Polecane posty

Gość gość

Założyłam sobie ostatnio konto na pewnym "portalu randkowym", chciałabym poznać kogoś ciekawego, najlepiej do związku, ale zadowolona byłabym też z kolegi, przyjaciela. Nie szukam tam żadnych partnerów do przygodnego seksu, nic z tych rzeczy. Czy taki tekst jest ok: "Hej (imię), może miałbyś ochotę się poznać? Coś opowiedziałbyś mi o sobie? :) Jeśli nie, rozumiem :) zignoruj wtedy wiadomość :)" Nie wiem co innego mogłabym napisać. Tam zwykle nikt żadnego opisu nie ma więc nie wiem co mogą robić, czym się interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj z takimi portalami bo o nieszczęscie nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 Wiem co robię, luz. Nigdy nie umówiłabym się z facetem poznanym przez internet w lesie, na jakimś odludziu czy u niego w domu. Nie wsiadłabym też do jego samochodu. Jedną "radnkę" już mam za sobą, spotkaliśmy się w centrum miasta w kawiarni, było bardzo miło, ale kontakt się urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki tekst jest jak najbardziej OK. Tylko jak już zaczniesz z kimś pisać nie spiesz się. Ja na takim portalu poznałem miłość swojego życia, już prawie 9 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje wypełnic szczerze ankietę osobowosciową na portalu randkowym i nie wklejac zadnych upiekszonych zdjec, ani tych w stylu najlepsza fotografia z tysiaca. Niestety tekst , ktory proponujesz jedynie zacheca potencjalnych napalenców szukajacych szybkiego seksu.Ja to tak odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierwsza część wystarczy. Nie potrzeba dalej "jeśli nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym napisać to "jeśli nie", bo chciałabym uniknąć ewentualnej odmowy, takiej wprost :/ no sama nie wiem :/ A wy Panowie, gdybyście dostali taką wiadomość od dziewczyny jakbyście zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwagę przykułoby u mnie to zdanie jeśli nie i zastanawiałbym się, czy może się nie odezwać w ogóle. Bo po co ktoś z góry zakłada brak odpowiedzi. Przecież brak odpowiedzi jest = temu że ktoś nei jest zainteresowany. Zwłaszcza jeśli np facet by takie coś napisał, wyszedłby na nie pewnego siebie. Przejrzałem te portale od lat. Każde słowo jest ważne, zająknięcie małe, malutka niepewność, jakaś szczerość za duża i facet jest olany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst, po ktorym wyobrazam sobie, ze dziewczyna nie wysila sie intelektualnie i szuka sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle wcześniej wysyłałam tego typu wiadomoś to były następujące reakcje: a)wiadomość bez odpowiedzi b)jasne, że chciałbym się poznać c)chciałbym się poznać, a dlaczego miałbym nie odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz. Ta trzecia odpowiedź faceta daje Ci do myślenie. Nie trzeba zakładać, że ktoś nie odpisze. Nie pisać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 Okej, to w takim razie pominę już to zdanie "jeśli nie". Ale tak dla rozwiania wątpliwości wolałabym to napisać, bo wole pozostawienie wiadomości bez żadnej odpowiedzi niż żeby facet miałby mi napisać "haha, nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie zainteresowany nie odpisze "nie". Po prostu nie odpowie. Jeszcze żadna kobieta nie odpisała mi że jest na nie. Chyba, że trułem po randce, dlaczego się nie odzywa. Tak to wcale się nie odezwie prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to dzięki w takim razie za rady :) spróbuje napisać do jednego z facetów z którym oboje się "polubiliśmy" i stworzyliśmy parę. Zobaczymy co z tego wyjdzie heh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się lubicie? Czyli to nie pierwsza wiadomość? Podziwiam, że pierwsza zagadujesz, która z kobiet tak robi, chyba prawie żadna do mnie nie pisze. Czekają na cud. Albo mają to gdzieś. Tak na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee, jeszcze nie wymieniliśmy żadnych wiadomości :) ta aplikacja ma tak, że jak da się komuś serduszko i on tez to tworzy się para i można wtedy pisać :) No, wiesz o facetach mogłabym napisać dokładnie to samo, tam żaden pierwszy nie pisze bo czekają aż kobieta to zrobi ;) no mi to akurat różnicy nie robi, to tylko internet. Nie odpowie - trudno. Napisze coś nie miłego - też trudno. Nic nie trace pisząc pierwsza, mogę tylko zyskać lub ewentualnie zorientować się z kim nie nadaje na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż moje obawy chyba są nieuzasadnione :D skoro mnie "polubił" to raczej nie powinien napisać mi nic niemiłego :D ewentualnie nie odpisze w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam młoda (dwadzieścia pare lat) to też traciłam czas i energię na takie portale... poznałam masę oszustów i psychopatów. odpuść sobie bólu i nieszczęść. A wtedy czasy i tak były ciut lepsze. Teraz po kilkunastu latach to aż się roi od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pisze, jeśli jej się chce. Też mi to zbrzydło ale odrobina nadziei jeszcze jest. Rzadko się zdarza ale czasem kobieta napisze. Tylko, że podchodzi do tego tak bardzo emocjonalnie i żądająco, oczekująco, że psuje tym swoim odezwaniem się rozmowę, która przeciez powinna być na luzie. Ja takich poważnych rzeczy nie poruszam. Dlatego lubię jak kobieta napisze, ale w formie przywitania, pozdrowień. to miłe i dalej może coś wymyślę jak mi się spodoba. Wolę sam, ale nieczęsto mam się do czego przyczepić, rzadko kiedy coś mnie zainteresuje. Albo rezygnuję ze względu na odległość, w 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonaliscie mnie :D jakoś rano napisze do faceta którego mam na oku. W sumie co mam do stracenia. Nic. Pewnie w ogóle nawet nie odpisze. Jak wątek nie umrze to napisze jak poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby to nie był kryminalista złodziej i ladaco czy właściciel burdelu oni wiedzą jak emocjonalnie zniewolić napalona szukającą miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
Sympatyczna z Ciebie dziewczyna. Z ikrą. Taki tekst jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. :) Nie napisałam jeszcze :/ No mam cały czas opory, nie wiem jaka może być reakcje :/ ale tak jak wcześniej wspomniałam nigdy nie było negatywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on pewnie chłopiec z drewna? tylko nie to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spróbujesz, nie dowiesz się. Szkoda marnować czas na strach, trzeba sięgać po to czego się pragnie. Życie jest za krótkie by się wahać. Wiedza, którą zdobyłem zbyt późno. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×