Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gilzuniaa

Depilacja laserowa. Tak czy nie ?

Polecane posty

Gość gilzuniaa

Jak w temacie co sądzicie o depilacji laserowej ? Do tej pory uzywałam maszynek jednorazowych ale niestety wrastające włoski i częstotliwość wykonywania takiej depilacji przekonały mnie do zmiany tej metody na inną. Myślę od dłuższego czasu o depilacji laserowej. Co sądzicie ? Możecie polecić jakieś dobre miejsce we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na tak! Wiadomo, że jest kilka przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu ale to już kosmetyczka powinna przeprowadzić dokładny wywiad przed zabiegiem. Jeśli będziesz mogła go wykonać to ja bym się nie zastanawiała nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jestem za :) Ja mam bardzo złe doświadczenia jeśli chodzi o maszynki jednorazowe, problem wiecznie wrastających włosków, duże podrażnienia. Zrobiłam w końcu depilację laserową nóg w salonie COCO-TIME we Wrocławiu i nie żałuję. Efekty widoczne już po kilku zabiegach. Teraz zastanawiam się nad depilacją miejsc intymnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_22
oo aabuenaa ja też chodzę do coco-time :) Fajne miejsce a depilacja laserowa tam to bajka. Na początku bałam się, że będzie boleć itd ale okazuje się, że zabieg jest komfortowy i jak dla mnie bezbolesny. Pewnie sprzęt też ma znaczenie a tu pracują na nowej generacji laserze diodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilzuniaa
Dziękuje dziewczyny za odzew :) o coco-time już coś kiedys słyszałam ale jakos zupełnie wyleciał mi z głowy :) Ciekawe jak tam z terminami, podejrzewam, ze chętnych mają sporo bo wiosna coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika88678
Depilacja laserowa jak najbardziej na tak! Polecam w Krakowie depilacje w klinice Dr Legrand . Efekty są świetne, wloski już po pierwszym zabiegu są zdecydowanie osłabione i odrastają w dużo mniejszej ilości, a zabieg praktycznie nie boli. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelajna_00
Dziewczyny a czy depilacja laserowa jest tak samo skuteczna przy jasnym owłosieniu ? Bo coś kiedyś obiło mi się o uszy, że tylko przy tym ciemniejszym widać efekty itd. To w ogóle bezpieczny zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo na tak. Efekt widać dosyć szybko, plus przynajmniej w moim wypadku, zabieg był praktycznie bezbolesny. Dlatego w sumie mogę z czystym sercem polecić gabinet depilacji laserowej http://www.mybodyclinic.pl/ ja jestem bardzo zadowolona z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrakucharczyk
Jak najbardziej tak! Jest to niesamowita wygoda, zwłaszcza latem. Wykonywałam serie zabiegów w klinice Dr Legrand w Krakowie i jestem zachwycona efektami jakie udało się uzyskać. Nie muszę się już martwić nieestetycznymi zapaleniem mieszków włosowych które pojawiało się u mnie po każdym goleniu. Wykonałem 8 zabiegów na bikini i całe nogi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaqqqq
Rownież wykonałam depilacje laserowa w klinice Dr Legrand w Krakowie i jestem zachwycona. Odczucia bólowe praktycznie żadne, efekty super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×