Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom na wsi czy mieszkanie w bloku?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu mam straszny mętlik w głowie, bo nie wiem co mam zrobić.. Obecnie wynajmujemy mieszkanie w małym mieście, chcemy to zmienić. Mamy do wyboru kupno mieszkania 3 pokojowego na os. strzeżonym z ogródkiem bądź przejęcie domu na wsi od mojej mamy. Co Wy byście zrobili? Czym byście się kierowali. Od zawsze chciałam mieszkać w miasteczku, ( mieszkanie na kredyt ), dom w tym przypadku dostaje za free, tylko trzeba wyremontować i położyć elewacje, ale patrząc na kredyt na mieszkanie a kredyt na remont to jest różnica :) Boję się tylko bo wsi za bardzo nie lubię, duży dom, dużo sprzątania, ogródki, duże podwórko, palenie w piecu itd :/ w mieście wygodniej.. Decyzje musimy podjąć do końca tygodnia, a ja zwyczajnie nie wiem co robić. Jeżeli chodzi o zakupy, prace, przedszkole i szkołę to zarówno z miasta jak i ze wsi mamy blisko. Może miał ktoś podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu bym wziela dom. Zrobila remont i zobaczyla jak to jest zyc we wlasnym domu. Zawsze mozesz sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jedyna sensowna opcja to mieszkanie gdzieś blisko centrum, coś w stylu http://berezynska46.pl - wszędzie można łatwo dojechać a mi osobiście nie potrzeba bardzo dużo przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×