Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto przykład że to faceci też łapią kobiety na dziecko, by siedzialy w domu

Polecane posty

Gość gość

Mój szwagier ma obsesję na punkcie żony, że ktos ją poderwie/porwie/coś jej zrobi...genralnie dziewczyna niezbyt "wow", tzn. taka szara i pospolita uroda, a nawet szczurowata z twarzy, wiec nie rozumiem lęku szwagra (moj maz twierdzi że jego brat to dooopa wołowa i nigdy nie umiał zdobyć kobiety i wziął piewszą z brzegu) ale nie o tym ten post. moja szwagierka tak miala z nim, że ledwie skonczyla studia i od razu po pol roku ciąża (na ktorą naciskał on, chcący by siedziala w domu-takie są jego poglady i mowil to mojemu mezowi), nawet na aplikację nie poszla (po prawie) i od razu tak jak mowie dzidziuś. Jest to osoba uwielbiająca oglądać seriale, na to jej multum czasu schodzi. No i myslala ze dziecko to jak w reklamie, slodko usmiechniete, bezproblemowe, usadzisz w foteliku i jedziesz z serialami :/ (patologiczne podejscie swoja droga) A tu okazalo sie ze maly diablik sie urodzil. Miala niby byc z nim 2 lata a tu dobiedzila z wielkim trudem do konca macierzynskiego i zaraz wcisnela dziecko matce, ktora by nie dojezdzac, zamieszkala z nimi. Dziecko nie ma z moja szwagierka wiezi, z ta babka z ktora siedzial tez nie, bo to baba-tyran. ogolnie dzieciak ma problemy rozwojowe i zal mi go - tak to jest jak chlop babe na dziecko łapie a nadaje sie ona do tego jak swinia do baletu. Po urodzeniu dziecka NAGLE okazalo sie że ona jednak zaczyna sie uczyc do aplikacji. Pracuje na caly etat plus zajecia w co drugi weekend. Nie ma co, dziecko ma kontakt z mamusią. Tak to jest jak sie zycie zaczyna od dooopy strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne historie. Za 18 lat jej dzieciak się tu wpisze objeżdżając swoją matkę, że nie chciała jej nieba przychylić i wolała rozwijać się zawodowo aby miały co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu i co? Kończyła Prawo i taka ameba, ze dała sie wrobić w dziecko? Tak Samo jest odwrotnie - faceci nie chcą dziecka, ale robią, bo baba chce, maja je w tyłku bo "dziecko jest baby, chciałaś to masz", a babsko sie potem żali na forum, ze facet nawet dziecka nie dotknie i ucieka na całe dnie, a wszystko na jej głowie. Szkoda tylko dziecka. Cała Rodzina jest dysfunkcyjna - na czele z tym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie napisalas kiedy ojciec zajmuje soe dzieckiem i jaka ma z nim wiez. Czy do niego tez masz pretensje ze chodzi do pracy w tygosniu na caly etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zajmij się może swoim zyciem, które ty oczywisci e nie zaczęłaś od d**y strony i masz przepis na szczęscie rodzinne. moze się nim podziel z nami? napisz cos o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×