Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franiusia

Targi jak się zaprezentować?

Polecane posty

Gość franiusia

Hejka. Stwierdziłam, że w tym roku moja firma weźmie udział w targach. Nie wiem zbytnio co powinnam zrobić, żeby jak najlepiej się zaprezentować. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie i mógłby mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prezentacje na targach placi sie firmom albo ma samemu dzial reklamy, tyle jest warta bezplatna porada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktak7
Zamów Dawida Krzyżowskiego, który robi pokazy freestylu football. Może zrobić on pokaz podczas targów przy twoim stoisku, przyciągając uwagę innych. Do tego może lokować podczas występu waszą firmę mając jej logo na koszulkach. Myślę że to świetny pomysł http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiusia
Zapomniałam napisać, że to będą targi bielizny erotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich targach chyba przedadzą się specjalne stoiska? Można je gdzieś dostać? Wybiram się na targi i chce, aby moj firm abyła zauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Wam stoiska targowe z http://art-co.com.pl/ - maja swietnej jakosći produkty, naprawde godne uwagi. Przechodząc kolo tkaiego stoiska nie da się nie zatrzymać i nie zauważyć, że to coś ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważny jest wygląd naszego stoiska, który powinien przyciągać osoby znajdujące się w pobliżu. Na pewno mogę wam polecić zakup namiotu handlowego od firmy www.konke.pl Każde stoisko targowe musi mieć namiot tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadbać o nietypowe stoisko targowe, które przyciągnie uwagę. Pomoże Ci w tym firma Extend Vision.. Ja zadzwoniłam i wszystko wyjaśnili mi co i jak. Okazało się, że wcale to nie takie straszne - trafiłam na świetnych ludzi, którzy poważnie podeszli do sprawy. Stoisko zrobiło furorę na targach :D https://www.wystawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się przygotowywaniem stoisk targowych. Taką firmą jest www.agexpo.pl Zajmują się nie tylko przygotowywaniem stoisk targowych ale też oprawą graficzną i multimedialną stoisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertisa

W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem stoisk targowych. Osobiście mogę wam polecić www.agexpo.pl Dzięki nim na pewno dobrze wypadniecie na targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

My korzystamy ze stoisk od Art-co z Ząbek. Współpracujemy z nimi stale już od kilku lat i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni ze współpracy. To prawdziwi fachowcy w zakresie budowy stosik. Zapewniają meble, oświetlenie, całe niezbędne wyposażenie zaplecza. Wykonują stoiska systemowe jak i na indywidualne zamówienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdecydowanie liczyć na Pro-Komp jeśli chodzi o wizualną prezentację firmy. Współpracujemy z nimi trzy lata i nasze stanowiska na targach kompletnie zostały odmienione. Super sprawa, można faktycznie liczyć na ich propozycje. Duże doświadczenie jeśli chodzi o takie dekoracje, pracują na świetnym sprzęcie więc też wszelkie nadruki czy dekoracje są wykonane z dużą starannością i dbałością o estetykę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×