Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co na wypadanie włosów po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Co stosujecie na wypadanie włosów po ciąży ? Nie wiem co może pomóc , strasznie wypadają mi włosy są wszędzie , co zrobić aby mniej wypadały , co u Was pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic! Włosy w czasie ciąży przestają wypada, starannie gęste itp. Niestety wszystkie, które w ciąży nie wypadły - wypadają po ciąży! Dlatego taka ich ilość i TEGO NIE ZMIENISZ. Będą wypada aż sytuacja się unormuje i wylecą te, które nie wyleciały, a powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestają wypadać * Stają się gęste*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest czas. Samo minie. To co nie wypadło przez 9 mcy teraz wychodzi z nawiązką. Ja miałam prześwity i zakola. Kilka miesięcy masakry. Po tych kilku miesiącach rosła mi druga grzywka i wyglądało jakbym dorastają po chemii. Owszem smarowałam dermablendem czy tam dermedic nie pamietam, psikałam radical med, ale myślę że najwięcej działo się samo, hormony musiały się ustabilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebal. Tyle nowych wlosow odroslo ze ciezko ogarnac. Trzeba stosowac min 3-4 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam vitapil mama i troche zahamowalo wypadanie. Ale i tak lecialy. Teraz rosnie mi mnostwo nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biotebalu nie mozna lykac przy kp, chyba ze kosmetyki Ci tak pomogly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy zazwyczaj wypadaja bardzo dopiero po zaprzestaniu kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynika5
Włosy są osłabione z powodu braku witamin i mikroelementów. Powinnaś przyjmować witaminy na włosy. Zobacz Jelly Bear-http://3xile.pl/jelly-bear-hair-opinie-efekty-i-cena/. Dają świetne efekty, a przy tym są smaczne i łatwo je zażywać, bo mają formę żelowych miśków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już jakaś spamerska k*rvva przylazła! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekać, poczekać aż urosną. Skrócić, dać im "odżyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skróciłam. Kupiłam sobie też jedną wcierkę i szampon. Nie wiem, czy pomogło. Przestały tak lecieć po trzech miesiącach. Jeszcze trochę wypadają, ale już bez porównania z tym, co było i zaczęły wychodzić nowe. Myślę, że te kosmetyki pomogły bardziej na moją psychikę :) Na pewno pomogło, że córka zaczęła przesypiać noce i nie wstawałam tak często, zaczęłam mieć czas, żeby lepiej się odżywiać, i że w ogóle weszłam w tryb, od którego odwykłam, bo minęło kilkanaście lat od pierwszej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam jeszcze, że dbałam o to, żeby dostarczać sobie w diecie dużo wapnia, żelaza i magnezu i łykałam kompleks vit. z grupy B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy wypadają na potęgę :/ Myślę, że mogłabym spokojnie recenzować wszystkie preparaty jakie są dostępne na rynku, bo wypróbowałam chyba każdy z nich!Przeczytałam ostatnio o mezoterapii i znalazłam przy okazji klinikę w Warszawie CZS, nie jest drogo i właściwie mają same pozytywne opinie. Myślicie, że warto wydać kasę na takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdecydowanie nie warto. Tam muszą robić straszną chałturę, skoro się tak żałośnie i spamersko reklamują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Slyszalam, ze w trakcie ciąży dużo lepiej wyglądają, są zdrowe i wydaje sie jakby było ich więcej a po urodzeniu wypadają garściami, taki efekt uboczny Nie wiem czy cos sie da z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dzieci, ale przetestowałam na sobie mase kosmetykow (drogich tez). Dwa moge polecic z czystym sumieniem: to wcierka Jantar (ok. 14 zł. )- nie jest tłusta i nie śmierdzi - działa cuda (szampon,odżywka, mgielka juz mi nie pasowaly) oraz szampon i odżywka pharmaceris H stimupurin (do 40 zl.). Vichy i inne zupełnie nie dawały efektow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ja lubię seboradin niger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś mi bardzo mocno wypadały włosy, koniec końców trafiłam na tą strone:
wlosomaniaczkapl.wordpress.com

znalazłam tam specyfik który uratował moje włosy, może wam też pomogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×