Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wantdie1234

Planuje wyjazd za granice na 2 miesiace do pracy...

Polecane posty

Hej mam 19 lat i planuje wyjechac do pracy przy zbiorze borowki do Holandii na dwa miesiace. wyjezdzam pierwszy raz i nie wiem jak to jest... oraz po co mam zakładac konto w banku za granica ? czym sie rozni moje konto w banku w Polsce od tego za granica ? nie bede mogła pobierac p ieniedzy tam na miejscu z mojego konta polskiego ? O co w tym chodzi? pisze tutaj bo nie moge znalesc informacji na ten temat ,a rodzice mają mnie w d***e ..jak zawsze ...Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te borówki trzeba zbierać bardzo szybko. Zapytaj czy chodzi o pracę w szklarni, czy na polu. Bo jak na polu, to możesz się wykończyć na słońcu w ciągu tygodnia i lepiej nie jedź. Co do konta bankowego, to jeżeli chcesz móc pobierać gotówkę w Holandii, lepiej załóż konto w banku holenderskim. Przypuszczam że polskie banki nie mają swoich oddziałów w Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm konto w Pekao SA.. czyli ze jak bede chciała wypłacic pieniadze z bankomatu w Holandii to nie przyjmie mi karty ? czy poprostu zapłace dodatkowe pieniadze za wyciagniecie pieniedzy z konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to praca na polu i nie wazne jak ciezko tam bedzie .... chce bardzo wyjechac chociaz na 2 miesiace ... mam doswiadczenie w pracy chodzi o inwentaryzacje byłam juz moze na 30 takich i nie jest ciezko chociaz musiałam dzwigac przesuwac szklane butelki albo napoje zapakowane w szesciopak. Pozatym bede musiała wziac pozyczke na ten wyjazd bo rodzice nie są w stanie mi pomoc w wyjezdzie.. minusem jest to ze jade tam sama bez kolezanki chociaz miała ze mna jechac a czuje ze jest niepewna co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy do jakiego banku należy bankomot z którego będzie próbowała wybrać pieniądze. Dla pewności, lepiej mieć konto w jakimś banku holenderskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jedź do Szwecji, bo tam jest lepiej płacą za pracę. W NL Urobisz się jak dziki wół i wszystko wydasz, bo tam jest bardzo drogo. No chyba, że w NL też możesz zarobić 2.000€/mc tak jak płacą przeciętnie w Szwecji. Jakie masz konto bankowe nie ma znaczenia. Chodzi tylko o to żeby była na nim gotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×